Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Te mityczne pasje kobiet

11 posts / 0 new
Ostatni
nazar
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Zielona Góra

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 5
Te mityczne pasje kobiet

Podrywaj pomógł mi w niejednej akcji z kobietami. Naprawdę warto przyswoić sobie wiele zasad z tego forum i wcielać je w życie. Jest też kilka ALE. Np. od roku jestem w stałym związku. Jest niby wszystko ok, ale męczy mnie uczucie że za rogiem jest lepsza, ładniejsza, bardziej do mnie pasująca kobitka. Do czego zmierzam - cały czas piszecie, że trzeba mieć porównanie, przelecieć jak najwięcej lasek, umawiać się z nimi. Ja miałem w życiu 3 związki i kilka (z 6?) przelotnym znajomości, takich które kończyły się w łóżku. No i właśnie. Mam takie poczucie, że jeszcze nie przetestowałem tej dostatecznej ilości kobiet. Moja kobieta jest naprawdę atrakcyjna, ale jak zobaczę jeszcze ładniejszą to mam jakieś poczucie straty. Jakiejś niewykorzystanej szansy, na zasadzie że mógłbym mieć jeszcze lepszą niż mam. Czy nie jest przypadkiem tak, że mając jakieś porównanie, ciężej nam wybrać tą jedyną ? Bo w jedenej podobają mi się cycki, w drugiej to że lubi oglądać mecze, trzecia że lubi grzebać w aucie, czwarta ma świetną dupę. I to powoduje, że mam mętlik w głowie i czego kogo bym nie miał to i tak nie będzie dostatecznie dobry. Nie macie takiego uczucia, że przechodzi wam obok szansa na coś lepszego?
Druga sprawa: pasje kobiety. Mówi się, że kobieta bez pasji jest nijaka. I teraz rodzi się pytanie: co można nazwać pasją, jeśli chodzi o kobietę, a co jeszcze nie. Np. Moja aktualna lubi coś ugotować, czyta książki, jeździmy na rowerze, gramy w tenisa. Ona pracuje, studiuje. Ale też jednym z jej ulubionych zajęć jest scrollowanie facebooka i przeglądanie instagrama. I teraz mam wyniesiony wzorzec z tej strony, że kobieta powinna mieć swoje pasje, którym sie poświęca, a nie przed spaniem przeglądać od a do z kto co wrzucił na facebooku.
Nie wiem czy ten mój post nie jest śmieszny i czy zostanie zrozumiany, ale mam wrażenie że przez niektóre rzeczy podane na forum, jestem mniej zadowolony ze swojego związku.

Łokero
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Podlasie

Dołączył: 2015-03-07
Punkty pomocy: 481

Jak to w życiu - nie można mieć wszystkiego. Pamiętaj też, że nawet jeżeli 'nowa' laska miałaby lepsze cycki, czy tam tyłek, to niekoniecznie miałaby lepszy, lub nawet porównywalny charakter. Zwyczajnie, w czymś byłaby gorsza, a w czymś lepsza. A nawet najlepszy tyłek nudzi, jeżeli bierze Cię kurwica jak tylko musisz wysłuchiwać bredni średniointeligentnej partnerki.

Moim zdaniem nawet wspólne jazdy na rowerze czy grę w tenisa można zaliczyć jako pasję, a jeżeli nie - to chociażby na ogromny plus, bo wiele par jedynie pisze ze sobą przez fb a w rl nie ma o czymś gadać. Jak to się kończy - wiemy. Dzisiaj większość scrolluje fb bez sensu, walka z tym jest daremna. Jeśli zwrócisz kobiecie na to uwagę, to tylko się oburzy. Musisz zacząć robić coś, co sprawi, że ona zechce Ci dorównać, rozwijać się razem z Tobą. Jak we wszystkim, tu też trzeba znać umiar. A każdy ma inne granice.

"Może mój świat marzeń być jak głupia historia
Po to mam wyobraźnie by bujać w obłokach"
~ Vixen - Myśl co chcesz

nera
Portret użytkownika nera
Nieobecny
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Wiek: 28
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2010-01-29
Punkty pomocy: 1092

Co do pierwszej części: to jest tak każdy tak ma, że musi przerobić ileś tam dziewczyn by właśnie nabrać doświadczenia, by wiedzieć w 100% to czego chce się od dziewczyny itd itd. jeden więcej a drugi mniej... Jak trafisz już dobrze i właściwie i laska będzie w 100% odpowiadała Twoim wymogom to uczucie o jakim piszesz zniknie. Chyba, że jednak będąc w związku z laską wyglądającą jak ... (w miejsce kropek wstaw nazwisko jakiejś sławnej osoby którą uważasz za 10/10 z wyglądu) i będącą jednocześnie naukowcem w PAN oraz mającą 300 pasji a dalej będziesz uważać, że chcesz więcej to wtedy wiedz, że masz jakiś problem... Bo w posiadaniu siatki znajomych kobiet oraz umawianiem się z kilkoma, nie chodzi o to by właśnie przerabiać ich jak najwięcej, tylko byś miał poczucie, że jeśli skończy się Twój nawet najlepszy związek z najlepszą laską to nie będziesz siedzieć i mówić "to była ta jedyna-jak wrócić" i nie będziesz tworzyć tematu na bodaj 20 stron jak Smolarek tylko, będziesz realnie wiedział, że masz wybór i jakieś wyjście...

Co do drugiego: "Moja aktualna lubi coś ugotować, czyta książki, jeździmy na rowerze, gramy w tenisa" teraz pytanie: czy są to tylko formy spędzania czasu czy coś więcej? Bo kiedy jest coś zainteresowaniem a pasją? Nie ma co rozgraniczać, że u kobiet i facetów jest inaczej bo jest tak samo. Jeśli w przypadku gry w tenisa gra w tę gre, jeździ na zawody, zainwestowała sporo w sprzęt albo śledzi wyniki turniejów, jest w stanie na ten temat gadać godzinami to jest to pasją. Jeśli sobie raz na jakiś czas pojedzie z tobą lub kimś innym na kort trochę pogra to jest to tylko zainteresowaniem i jedną z kilku form spędzenia czasu. To samo tyczy się książek, roweru itd. Chyba odróżnisz pasjonata kolarstwa od zwykłego rowerzysty (bez względu na płeć).

felcjanka
Nieobecny
Kobieta
Wiek: 28
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-04-12
Punkty pomocy: 41

Jeżeli w twoim związku wszystko układa się dobrze i ogólnie jesteś zadowolony, to chyba o to chodzi. Może w życiu będzie tak, że będziesz miał kolejne związki, ale czy jest sens to rozkminiać i analizować, jeżeli teraz jest dobrze?

Fajnie, że robisz coś wspólnie ze swoją dziewczyną. Są laski które co nic nie robią ze swoim partnerem.

Moje zainteresowania też są raczej normalne i nie należą do jakiś unikatowych: np. nauka języków obcych, gotowanie + zdrowe odżywianie, psychologia czy granie na ps4. Fejsa scrolluje podobnie jak twoja partnerka.
Ale też staram się robić wspólnie parę rzeczy ze swoim partnerem.

septo
Portret użytkownika septo
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: już więcej niż trzy dyszki
Miejscowość: gdzieś w Pyrlandii

Dołączył: 2013-05-14
Punkty pomocy: 1797

Ważne żeby mając możliwości zdecydować sie wreszcie na zakup jakiegoś dobrego autka. Najlepiej nowego, ew w miarę nie bitego, bez dużego przebiegu. Nie można bowiem mieć wszystkich modeli, na częstą zmianę stać niewielu, luksusowe bryki są dla wybranych. Szczęściaż będzie miał do dyspozycji jeszcze służbowe. Najgorzej jeździć autobusem albo taksówką.

Co do pasji. Miej swoją. Jeżeli kobieta robi cokolwiek dla siebie, rozwija się I nie truje dupy bezsensu, to już jest dobrze. Jeżeli jesteście w stanie robić coś wspólnie bez zmuszania się do tego, to już zajebiście.

syouth
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 37
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2017-06-02
Punkty pomocy: 207

Pasja to to co jara Twoją kobietę, o czym może opowiadać bez przerwy. Moja np ma bzika na punkcie ćwiczeń siłowych, budowania sylwetki, zdrowego odżywiania, zapytasz ją jak np zbudować klatkę piersiową to cię zarzuci informacjami od zestawów ćwiczeń, częstotliwości, poprzez dietę, a na suplementach kończąc. Dla mnie zawsze pasja była u kobiety ważna, moim zdaniem dodaje jej atrakcyjności. Niestety często można też wtopić, jak ja z jedną z moich ltr partnerek która porzuciła pasję na rzecz pracy zawodowej Smile. Pasja też daje Ci taką mini gwarancję, że będziesz miał czasami chwilę spokoju, gdy Twoja panna będzie się jej oddawać.

Co do szukania lepszej opcji - to zależy jak silną więź łączy cię z twoją panną, ja miałem różnie, z niektórymi nie odczuwałem takiej potrzeby, z innymi już tak, więc to może taki subtelny znak dawany przez podświadomość, że to jeszcze nie jest ta?

Admin
Portret użytkownika Admin
Nieobecny
Administrator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 43
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2008-08-15
Punkty pomocy: 1015

Nie jesteś JESZCZE gotowy na związek. Lepiej posmakuj zycia, a potem poszukaj czegoś stałego.

nazar
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Zielona Góra

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 5

Tylko już prawie 30stka na karku i mam wrażenie, że mi nie można dogodzić. Najgorsze, że w żadnej kobiecie w życiu nie byłem mega zakochany (one we mnie tak) i cały czas mam chęć na to co nieosiągalne. A aktualnej kobiecie, która jest naprawdę spoko powiedzieć spi****, bo to jednak nie to będzie ciężko. Bo z moim wydziwianiem to zapewne nawet jak będę miał ,,lepszą" to i tak później znajdę jej wady i będę w punkcie wyjścia.

Kimasxi
Nieobecny
bi-curious woman
Płeć: kobieta
Wiek: 27
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-10-14
Punkty pomocy: 252

No i co z tego, że masz prawie 30 lat? Ktoś Ci napisał skrypt, jak masz żyć i myśleć w jakim wieku?

(Podejrzewam, że tak i to twój problem.)

"There is no glory in being well-adjusted in a maladjusted society" — RSD Tyler

Guest
Portret użytkownika Guest
Nieobecny
Starszy moderator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer

Dołączył: 2009-02-11
Punkty pomocy: 12798

dla ciebie "lepsza" dziewczyna to "ładniejsza" dziewczyna?

bardzo ci współczuję!

________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 610

Septo trafnie podsumował w swojej metaforze pierwsze zagadnienie, z którym się borykasz.
Co do drugiego:
"I teraz mam wyniesiony wzorzec z tej strony, że kobieta powinna mieć swoje pasje, którym sie poświęca, a nie przed spaniem przeglądać od a do z kto co wrzucił na facebooku."
Myślę, że głównym bardziej istotnym wzorcem, który warto wynieść z tej strony byłoby: wiem czego chcę i poszukuję u kobiety, ja sam, a nie sugerować się wzorcem, o którym gdzieś ktoś napisał. Przeszkadza Tobie to na prawdę z jakiejś konkretnej przyczyny, że sobie scrolluje, czy dlatego, że czujesz presję bo ktoś tak tu napisał i chcesz powielać czyjś wzorzec?

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."