Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Relacja z 16 latką

11 posts / 0 new
Ostatni
nas
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: okolice Warszawy

Dołączył: 2015-02-23
Punkty pomocy: 0
Relacja z 16 latką

Siemka

Co myślicie o relacji z 16 latką z 23 latkiem?
Jestem w takiej sytuacji i cały czas mnie to gryzie czy to jest okej, czy nie. Opiszę troszkę szerzej, bo nie chodzi mi tylko o wiek.
Ogólnie dobrze mi z nią, jest dojrzała jak na swój wiek, czasami jest trochę dziecinna co jest zrozumiałe, ale jednak przed nią nie pomyślałbym że mógłbym być z 16 latką i się dogadywać.
Ostatnio powiedziała mi, że chciałaby żeby to było coś więcej. Ja po dniu na to, że możemy spróbować ale nie jestem w 100% pewny tego i są rzeczy z którymi nie jestem okej, ona na to że będzie nad sobą pracować.

Kilka osób ją średnio potraktowało, dodatkowo rodzice szkoda gadać.
Z rzeczy które nie są ok to: przez zj*banych rodziców prawdopodobnie ma borderline i właśnie podejmuje się terapii(prawdopodobnie, to się okaże), jeszcze dodatkowo miała przede mną kilka osób, bardziej jako "FWB" i to mi najbardziej przeszkadza o czym jej mówiłem. Gdyby nie jej wiek nie miałbym z tym problemu.
Tutaj przyczyną jest moim zdaniem po prostu zaniedbanie ze strony rodziców.

Z jednej strony chciałbym i staram się być dobrym, ale z drugiej strony siedzą mi te wszystkie rzeczy.

Staram się mieć podejście, na luzie a co ma być to będzie, nie napinam się, jeśli będzie źle no to podziękuję za taką relację, ale chciałbym dać szansę jej się ogarnąć.

Był ktoś z was w takiej sytuacji? Jakieś rady? Wink

ann39
Portret użytkownika ann39
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Średnie miasto

Dołączył: 2017-02-10
Punkty pomocy: 334

A czego oczekujesz od relacji z 16sto latką ? Związku ? Szansa powodzenia tego to yyyy 0% ?
Światopogląc zmieni jej się do 25tego roku (do czasu skonczenia studiów) zycia 85x. W miedzy czasie bedzie doiła z 5 parówek na pewno.

To ze miala innych będąc dzieckiem to niedobrze ale nic z tym nie zrobisz - o takich rzeczach nie gada sie nie wazne czy masz 28 lat jak ja czy 16scie. Takie rzeczy zawsze bolą w związkach.

Podstawowa rada to: sprawdź jej dowód... aaa nie, sory. Legitymacje szkolną żeby wiedziec ze ma te 16scie i jest legalna hehehe
Druga cenna to: jak juz okaże się legalna 100% to baw się tą relacją ale nie przywiązywał bym się do niej.

Dzokej
Portret użytkownika Dzokej
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2013-11-09
Punkty pomocy: 36

Boże...

Szanuję Cię że masz swoje zdanie, ale cięzko mi się czyta twoje wpisy.

Szanse powodzenia są zawsze, światopogląd na pewno jej się zmieni ale nie jest to jakiś czynnik, który już teraz decyduję o przyszłości związku. I odrazu zakładanie że będzie obciągała na boku...

O takich rzeczach właśnie się rozmawia - jak dla mnie związek polega na zaufaniu do drugiej osoby i zawsze można porozmawiać o takich rzeczach z drugą osobą.

"U miss 100% of the shots you don't take" -Wayne Gretzky" - Michael Scott

ann39
Portret użytkownika ann39
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Średnie miasto

Dołączył: 2017-02-10
Punkty pomocy: 334

Nie mowie ze na boku. Bo pewniw go rzuci. Po prostu przedstawiam prawdopodobienstwo trwalego zwiazku z 16stolatka ktora juz miala kilku partnerow jak opisal autor.

myr
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2017-12-16
Punkty pomocy: 232

Ann, wybacz ale pierdolisz jak potłuczony czasem. Jasne, chcesz pomóc ale te wszystkie redpille i forum weszły Ci za mocno. Trzeba mieć z tyłu głowy te wszystkie zasady, ale nie opierać się na nich 1:1. Każda sytuacja jest inna, Ty sam musisz zbastować gdyż po tematach idzie wywnioskować że działasz jak maszyna wykorzystująca algorytm. Trzeba być elastycznym w relacjach, granie alfy na siłę i przeświadczenie „loszki to k*rwy” zaprowadzi Cię do końca relacji swojej. Nie chcę prorokować, nie życzę źle ale polecam odrobine dystansu do tej wiedzy.

Mick
Portret użytkownika Mick
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2020-12-12
Punkty pomocy: 86

Pojęcia nie mam czemu Cię tak zminusowali. To chyba najbardziej rozsądna odpowiedź jakiej można było chłopakowi udzielić.

Od tysięcy lat, nam wszystkim zależy tylko na jednym. A Wam dziewczyny, to się ciągle podoba Wink.

Dzokej
Portret użytkownika Dzokej
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2013-11-09
Punkty pomocy: 36

Znaczy nie rozumiem, co ty chcesz przez to osiągnąć? Na podstawie kilku wpisów ludzi, którzy nie znają ani ciebie ani jej chcesz zdecydować czy jest sens bycia z taką dziewczyna?

Jeśli się z nią dogadujesz, lubisz ją spróbuj z nią być. Jej przeszłość to już przeszłość (głębokie zdanie). Jeśli powiedziała że będzie nad sobą pracować to tym bardziej masz znak od Boga że to może być wartościową dziewczyna.

Różnica wieku moich rodziców to 6 lat. Mama miała 16 od 22. Dało się zbudować rodzinę? Dało. Patrzenie na wiek w tych czasach nie powinno być jakimś problemem, ważne że zachowanie dziewczyny ci pasuje.

@edit

Aha jeśli zaczynasz relacje od wymagań ,,zmiany" i naprawy czegoś, nie dając nic od siebie jest trochę podejściem egoistycznym i nie wróżę wam przyszłości Wink

"U miss 100% of the shots you don't take" -Wayne Gretzky" - Michael Scott

myr
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2017-12-16
Punkty pomocy: 232

Tak, miałem kiedyś parę spotkań z 16 w wieku 23 lat. Dziewczyna jednak pod totalnym nadzorem rodziców co jest normalne, ale gdy wspomniała o mnie rodzicom to jej wybili mnie z głowy z uwagi na wiek. Cóż, plus taki że możesz ją sobie „wychować” i być jej autorytetem w przeciwieństwie do rodziców. Jednakże może być tak, że patologiczne zachowania będą głęboko zakorzenione i wyjdą po czasie. Parę FWB w wieku 16 lat jak dla mnie bardzo czerwona lampka. Gdyby miała jednego partnera to jeszcze można przymknąć oko, ale mówisz że miała parę przygód w tak młodym wieku co może wskazywać na rozwiązłość. W innym temacie na forum facet się skarży że 16 nie chciała mu dać po paru spotkaniach więc tu masz porównanie. Jeśli stwierdzisz że jesteś w stanie ją ustawić i będzie podążać za Tobą i chodzić na terapię z chęci naprawienia głowy to próbuj . Jeśli jednak będzie za dużo dram i czerwonych lampek lepiej odpuść gdyż borderka może zniszczyć Ci psychikę a nie daj Boże z taką zaliczysz wpadkę.

Mick
Portret użytkownika Mick
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2020-12-12
Punkty pomocy: 86

Odpowiem Ci bo dwa razy byłem kiedyś w takim położeniu. W żadnym z nich nie byłem pierwszy ani chyba nawet piąty. Nie warto się angażować !!! Nie Rób tego ! Koniecznie Sprawdź faktyczny wiek i najlepiej jak Będziesz kolejnym popychaczem i Ciesz się tą chwilą, bo długo nie potrwa. Takie dziewczyny w ogóle nie wiedzą czego chcą i bardzo daleko im jeszcze do tego stanu.

Takie przypadki jak Twój mają miejsce najczęściej w wakacje, gdzieś na wyjazdach ale możliwe jest to również w innym czasie. Sytuacja jest bardzo typowa i ma podłoże jedynie seksualne. Młodziutka dziewczyna po prostu wcześnie odkryła cipkę i przez jakiś czas to cipka będzie jej panią.

Od tysięcy lat, nam wszystkim zależy tylko na jednym. A Wam dziewczyny, to się ciągle podoba Wink.

raM
Portret użytkownika raM
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2011-09-05
Punkty pomocy: 672

", jeszcze dodatkowo miała przede mną kilka osób, bardziej jako "FWB" i to mi najbardziej przeszkadza o czym jej mówiłem. Gdyby nie jej wiek nie miałbym z tym problemu"
O chłopie. Już miałem Ci pisać że 16 lat to pewnie dziewica i się dziewczyna po pierwszym seksie zaangażuje, a ta już ma taki przebieg.
Dodaj do tego jeszcze wspomniane problemy psychiczne i jej wiek i masz gotowy przepis na niezły miszmasz w swoim życiu. Jeśli tego chcesz, Twoja sprawa.
Ale ja bym spierdalał. Ty się zaangażujesz, ona stwierdzi że w sumie chce się dalej bawić, bo jeśli laska ma kilku partnerów seksualnych w wieku 16 lat, to to nie jest z pewnością materiał na związek. Może za 10 lat, jak się ogarnie.
No i jeszcze ta różnica lat, jakbyście mieli oboje o 10 lat więcej, różnica byłaby nieodczuwalna. Ale za 3 lata Ty będziesz chciał coś poważnego planować, a ona będzie myśleć o tym jak się najebie na integracji na 1 roku studiów.

WildGuy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: pomorskie

Dołączył: 2018-03-22
Punkty pomocy: 123

To dziecko. Ogarnij się.

~