Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Rejestracja i aktywowanie kont

3 posts / 0 new
Ostatni
Dżek Sparrow
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2020-11-03
Punkty pomocy: 1
Rejestracja i aktywowanie kont

Witam grono.

Większość userów mnie zna z forum, ale założyłem nowe konto na podrywaj, te wcześniejsze poszło w las, dlatego, że zapomniałem hasła. 1,5 miesiąca temu zarejestrowałem się na podrywaj i dzięki jednej osobie z forum i moderatowi moje konto zostało aktywowane za to im dziękuję.

Nie wiem czy większość z Was podoba się zamykanie, blokowanie rejestracji na jakiś czas, mi się nie podoba, co Admin robi, tym bardziej, że długo się czekało na aktywację konta i dla mnie to jest głupie.

Pytanie bardziej do Admina, ale inni userzy także mogą się wypowiedzieć: dlaczego nowi userzy tak długo czekają na aktywację konta? Co jest tego powodem? Jedna myśl, jaka może mi przychodzić do głowy, to to, że dużo trolli rozwala to forum i dlatego jest jak jest, a jeżeli z powodu, że jest dużo troli, albo i nie, to Admin nie mógłby zrobić jakichś zmian?

Pozdrawiam.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Włączona
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 2297

Zapisuj sobie wszystkie hasła jakiekolwiek masz na fikcyjnych kontaktach google w chmurze, jak zgubisz czy zapomnisz to zawsze masz na serwerze. Proponuje ci zadbać o takie rzeczy na przyszlosc

Dżek Sparrow
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2020-11-03
Punkty pomocy: 1

Dziękuję sequel, na przyszłość zadbam, ale nie spodziewałem się, że tylko Ty coś napiszesz. No nic, to Adepta jest portal, więc może robić co chce, trochę słabe, że nic nie odpowiedział, ale co zrobisz...