Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Prośba o pomoc

5 posts / 0 new
Ostatni
wally
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2019-07-03
Punkty pomocy: 0
Prośba o pomoc

Witajcie. Jestem nowy na forum i chciałbym Was prosić o rade. Od jakiegoś miesiąca spotykam się z pewną dziewczyną. Ja mam 28 lat ona jest 5 lat młodsza. Problem polega na tym, że ona nigdy nie wychodzi z inicjatywą. Nie pisze, dzwoni pierwsza nie proponuje spotkania. Mamy już za sobą 7 spotkań. Seksu jak do tej pory nie było pomimo że ciągle do niego dążę. Na 6 spotkaniu było blisko bo siedzieliśmy u mnie i się całowaliśmy. Pozwalała na całowanie szyi, dekoltu. W pewnym momencie rozpiąłem jej bluzke i pozwalała masować piersi przez stanik po czym powiedziała, że się za krótko znamy, wstała i chciała bym ją odwiózł do domu. 7 czyli następne spotkanie już było inne. Czułem, że zachowuje spory dystans. Nie chciała się całować tylko nadstawiała policzek. Olałem jej humory i pomimo lekkiego oporu udało mi się ją pocałować w usta. Nie chciała też na początku żebyśmy chodzili za ręce tak jak do tej pory, też to olałem, złapałem ją za ręke, przyciągnąłem do siebie i już tak chodziliśmy. Nie wiem czy był to jakiś test który oblałem. Na zakończenie spotkania odwiozłem ją pod dom i się pożegnaliśmy 2 buziakami w usta. Po 2 dniach zadzwoniłem i zaproponowałem spotkanie, odmówiła tłumacząc, że nie ma teraz czasu przez prace co akurat jest prawdą. Postanowiłem zrobic lekki chłodnik i nie odzywałem się do niej 5 dni. Dziś zadzwoniłem z propozycją spotkania,że chce ją wieczorem gdzieś porwać. Odebrała telefon będąc w pracy i rozmawialiśmy 15 min. żartując itp. Pytała co u mnie itp. Powiedziała, że dziś prosto po pracy nie da rady bo się zupełnie nie spodziewała, że dziś sie spotkamy i jest nie przygotowana. Powiedziała że jutro tez pracuje i ma straszny nawał pracy i dopiero za 2 tyg bedzie mieć weekend wolny. Nie wiem co o tym myśleć. Czy to tylko wymówki. Do tej pory nie mogłem narzekać bo nigdy nie odmawiała. Co prawda ja zmieniałem teraz prace i tez mam bardzo napięty grafik więc nie w kazdy weekend moge sie z nia spotkac tak jak bywało to wczesniej. Proszę o poradę doświadczonych użytkowników.

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 297

Łojej, przedobrzyłeś. Tak się rzucałeś na panienkę i tak to wyszło.
No i czemu ona ma proponować spotkania, skoro zawsze Ty to czynisz?
Nie oddałeś jej żadnego pola do tego, aby było na odwrót tzn. z jej inicjatywy.

Nie powinieneś się odzywać w ogóle - niech sama powalczy. Jeśli nie, to next.

Marcinooo (niezweryfikowany)

Chłodnik, to się robi wtedy, kiedy źle się panna zachowuję, a nie jak kręci ze spotkaniem.

wally
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2019-07-03
Punkty pomocy: 0

Wydaje mi się, że w grę wchodzi też ktoś inny. Laska ma kolegę którego zna już kilka lat. Na ostatnim spotkaniu nawet do niej dzwonił. Odebrała i powiedziała że nie może rozmawiać i oddzwoni później. Udałem że mnie to nie ruszyło. Nie wiem jakie relacje ich łączą bo on nie mieszka w Polsce więc nie mogą się widywać często. Wydaje mi się że mają kontakt przez fb bo laska siedzi na fb do późna i pewnie z nim pisze. Ja nie lubię pisania więc od początku pisałem z nią mało. Zdecydowanie wolę zadzwonić i umówić spotkanie. Możliwe że ten typ chce od niej czegoś więcej bo laska jest bardzo atrakcyjna.

Marcinooo (niezweryfikowany)

A co Ty się interesujesz do której siedzi na facebooku i z kim? Zajmij się sobą, poznawaj inne, spotykaj się z innymi. Jak będzie chciała się spotkać, to zadzwoni do Ciebie, proste.