Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Podbój do kobiety z okolicy

5 posts / 0 new
Ostatni
AdamFreewolny
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Mazowieckie

Dołączył: 2020-05-19
Punkty pomocy: 0
Podbój do kobiety z okolicy

Cześć mieszkam na wsi i kojarzę z widzenia kilka kobiet widze je raz w roku albo i mniej niż raz. Nie jestem nawet na cześć. Macie jakiś pomysł jak do nich wbić na chate i podbić do nich albo jakieś inne ciekawe pomysły? Słuchania że nie ma sensu nie biore pod uwage

Cippolini
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: wielkopolska

Dołączył: 2010-08-23
Punkty pomocy: 81

Może opisz coś więcej bo ch*ja wiemy z tego posta. To są kobiety w Twojej wsi (albo innej?), czy mieszkaja w miescie? Wiesz gdzie mieszkają czy jak czy tylko przypadkiem widzisz jak jestes w miescie?

Co ty chcesz na chate wbijać od razu? Byle nie w kominiarce xd. Tak na serio masz praktyke czy to bedzie pierwsze podbicie "na ulicy"? Jeśli zaczynasz albo jesteś słabo doświadczony bo zapewne spalisz, ale nie mowie ze nie ma sensu. Najpierw "potrenuj" podbijaj, jedz np w piątek do miasta po południu- więcej osob się kręci niż w np w poniedziałek i działaj, a jak zauwazysz, te "Twoje" kobiety to działaj. Nikt Ci nie da gotowca, bo nawet nie wiemy jak one wygladają i coś czego można sie zaczepic do podbicia...

Be_Free
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Olsztyn

Dołączył: 2019-12-08
Punkty pomocy: 41

Najlepszym pomysłem to będzie skierowanie Cię do działu "podstawy" na tym forum, odnoszę wrażenie, że jesteś totalnie początkujący w sztuce uwodzenia kobiet.

kupis89
Portret użytkownika kupis89
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2010-11-19
Punkty pomocy: 305

Tak mam pomysł jak .
Zbajeruj je tak zeby same otworzyly dzwi ,a jak nie wiesz jak to doczytaj w podstawach i wyciagnij jakies z tego dla Ciebie wnioski.

Pytanie w stylu mam ogromna chec pojezdzic samochodem ,ale nigdy tego nie robilem ,nie mam prawka co mam chlopaki zrobic ?

POZDRO Wink