Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:

6 posts / 0 new
Ostatni
jakzałożyćkonto
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Dleko

Dołączył: 2016-01-18
Punkty pomocy: 0
Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:

Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:Pamiętaj że!!!:vv:

Rambok (niezweryfikowany)

Podrywaj schodzi na psy, same śmieciowe pytania, blogi... nic nie wnoszące wartości od których się tylko pierdoli w głowie, PODRYWAJU wróć ;(

Member (niezweryfikowany)

a co ty byś chciał? jesteś tu rok ponad więc wszystko co wartościowe i tobie przydatne powinieneś wyciągnać i spadać stąd bo faktycznie można jobla dostać od niektórych rzeczy jakie ludzie tu wypisują. Tu powinno być tak, że wchodzisz, czytasz, bierzesz co ci potrzebne do relacji z dziewczyną i idziesz.

Rambok (niezweryfikowany)

Może chce dalszego rozwoju ? Myślę że wyciągnąłem stąd wszystko co było mi potrzebne i z tą wiedzą osiągnąłem to co mogłem, ale wiem że ludzie którzy tu są, mam na myśli starych wyjadaczy mają potencjał by dalej tu tworzyć coś co było kiedyś, a widząc nowych użytkowników i problemy które są opisywane na forum nie wróże by popchnąć to dalej.

Member (niezweryfikowany)

teraz co ci brakuje to siłka, dobre perfumy i fryzjer, to co jest w podstawach i klasykach ci wystarczy, nic wiecej nie potrzeba Wink

Rambok (niezweryfikowany)

Siłka jest nie bój się Wink ze strasznego ektomorfika 50 kg do 70, perfumy może nie drogie ale staram się wybrać najlepsze zamienniki (chodzi mi o perfumy z tymi samymi nutami zapachowymi co w moim wymarzonym hugo) fryzjer ogarnięty Wink doradzasz co dalej ?