Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Opel Corsa D 2008 vs Suzuki Swift 2006 4x4

10 posts / 0 new
Ostatni
Mitsukurina
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 1999
Miejscowość: Nowy Sącz

Dołączył: 2018-07-14
Punkty pomocy: 2
Opel Corsa D 2008 vs Suzuki Swift 2006 4x4

Siemka. Są tu jacyś ludzie znający się na samochodach?

Który z tych dwóch samochodów bardziej by się opłacał? Może ktoś użytkuje jednego z nich i poleca/odradza?

Pierwszy - Opel Corsa D 2008 1.4 90km benzyna.

Drugi - Suzuki Swift 2006 4x4 1.3 92km benzyna.

Oba w podobnej cenie, swift trochę tańszy.

Za krotki wpis, za krotki wpis, za krotki wpis, za krotki wpis

matejk901
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: Xx
Miejscowość: Wawa

Dołączył: 2019-05-26
Punkty pomocy: 5

Jak wklepywałeś adres forum motoryzycajnego nie zauważyłeś, że na nim nie jesteś

NiCo
Portret użytkownika NiCo
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: -
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2012-05-08
Punkty pomocy: 381

Wyjmij kija Matejko, przecież to hydepark. A co do tych dwóch autek nie mam doswiadczenień, ale do corsy na bank części tańsze więc ten.

matejk901
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: Xx
Miejscowość: Wawa

Dołączył: 2019-05-26
Punkty pomocy: 5

Fuck...
Nie zauważyłem...
Kliknąłem w "najnowsze tematy"
Nie zauważyłem, że to Hyde Park

Wybacz autorze!

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Nigdzie na stałe

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 3636

Kraków zatłoczony konkretnie. Rozumiem, ze to autko do miasta? Jak zalezy ci na spokojnej jeździe to spoko opcja jeden i drugi.

Jak dla mnie to za slabe silniki maja te "fury".

Powiedz w ogole czego oczekujesz od samochodu to moze ktoś ci cos dobrego zaproponuje.

Mitsukurina
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 1999
Miejscowość: Nowy Sącz

Dołączył: 2018-07-14
Punkty pomocy: 2

W hydeparku widzialem temat o myszkach komputerowych, to stwierdzilem, ze czemu by nie zapytac o samochody

Mitsukurina
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 1999
Miejscowość: Nowy Sącz

Dołączył: 2018-07-14
Punkty pomocy: 2

W hydeparku widzialem temat o myszkach komputerowych, to stwierdzilem, ze czemu by nie zapytac o samochody

Edit, przycięło tekst:

Po Krakowie poruszam się tylko tramwajem, ale tak - do miasta, od czasu do czasu krótka trasa do 40km poza miasto.

Czego oczekuję? Przede wszystkim bezawaryjności i niskiego spalania, będzie to drugi samochód w rodzinie - pierwszy to golf w dieslu, chyba nigdy nie spalił więcej jak 7l/100 przy ostrzejszej jeździe (poj. 2.0, 110km) i do tego czlowiek jest przyzwyczajony.

eldoka
Portret użytkownika eldoka
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Wyspa Genialnego Żółwia

Dołączył: 2015-08-13
Punkty pomocy: 2038

ogólnie to jestem w szoku ze taki temat tutaj...
ale jeśli chodzi o motor to zdecydowanie suzuki, nie do zajebania. aby olej lac i wymieniać eksploatacje. jak masz możliwość to ten najmocniejszy w swift bodajze 1.5 chyba w sport wersji. co do 4x4 to raczej rzadkość no i eksploatacja droższa.
co do opli to mam bardzo zle zdanie, duzo silników wadliwych.
oba modele wpieprza rdza jak poprzedni właściciele nie dbali o konserwacje.

__________________________________________________________
"Babie trzeba założyć chomąto. Tak robili do XII wieku polscy chłopi. Zakładali babom chomąto i orali nimi pole."

"Nie próbuj! Rób albo nie rób, nie ma próbowania."

TomDe95
Portret użytkownika TomDe95
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Polska ;)

Dołączył: 2019-06-05
Punkty pomocy: 404

Jak na miasto obydwa fajne, jednak ja stawiam na japońca. Części do swifta jak do większości japoncow nie są drogie. Jest w cholerę zamienników, a te silniki są nie do zajechania. Przed kupnem jak się nie znasz, to znajdz jakiegoś konkretnego mechanika i z nim jedź obejrzeć. Sprawdź auto po VINie na necie, jak był sprowadzany to na zagranicznych stronach sprawdź historie pojazdu. Z doświadczenia wiem, ze lepiej kupić solidne auto i zapłacić nawet więcej niż średnio te auta stoją, niż dorwać „perełkę na okazji” i później się wkopać w duże koszta

jaro12
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: ....................

Dołączył: 2013-05-13
Punkty pomocy: 116

Z tych dwóch opcji wybrałbym Suzuki. Jeżeli zależy Ci na niezawodności rozejrzyj się za Toyota Yaris 1.3, są sprawdzone i solidne pod kątem mechaniki