Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Odnowa kontaktu po 2 miesiacach

3 posts / 0 new
Ostatni
BartRose
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: LPU

Dołączył: 2015-06-06
Punkty pomocy: 3
Odnowa kontaktu po 2 miesiacach

Witam
Jakiś czas temu z 3 miechy nakręcilem na siebie dziewczynę,spotykałem się z nią i też był sex,układało się aż do czasu bo po miesiącu poznałem inna kobietę i ta mi po prostu się znudzila A bardziej mnie ciągnęło do tej drugiej po czym zaprzestalem kontaktu z tamtą na 2 miechy. Teraz gdy odnosiłem kontakt powiedziałem jej że no ciężko etap w życiu miałem itp. No nie powiem jej że kurde ktoś inny był bo nagle zaczęło mi na niej zależeć i też uświadomiłem sobie że jest ok kobieta i ma dobre zasady.

Możliwe że przez te zaprzestanie kontaktu zawalilem ale o dziwo spotkała się że mną,cała mi czas wytłumaczyć,potem jeszcze że mną posiedziala,pogadali,żarty itp.
Mam z nią kontakt przez messengera widzę że udaje twarda i pisze że ciężko jej komuś dac druga szansę itp dla mnie to takie babskie gadanie. Widziałem się z nią w poniedziałek a dziś sama zapytala czy jestem w pracy i wpadła pochwalić się perfumami. Wczytuje po niej że dalej jej się podobam bo np bawi się włosami itp. Samo też przejechanie do mnie do pracy dużo znaczy.

Co robić w danej sytlacji ?? Jak ja do siebie od nowa bardziej nakręcić gdy ona pisze że nie wie co ma myśleć o tym itp

Pozdrawiam

Mugen
Portret użytkownika Mugen
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Wwa

Dołączył: 2012-07-31
Punkty pomocy: 506

Samo się nakręci. Nie tłumacz się, mów że rozumiesz. Tylko pewnie zaraz się znowu znudzisz Smile

Vego
Portret użytkownika Vego
Nieobecny
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2011-05-04
Punkty pomocy: 499

Zachowuj się jak z każdą inna dziewczyną, nie tłumacz jej logicznie i nie prostuj tamtej sytuacji, najlepiej pokaż jej że jest dla Ciebie ważna powoli coraz więcej, ale nie odrazu bo zepsujesz relacje, pobudzaj emocje, flirtuj z nią, zaproś ją gdzieś, nim się zoorientuje, a będzie jak dawniej.
Gdyby nie była zainteresowana, to by się nie spotkała, odwoływała spotkanie w ostatniej chwili i inne takie zagrywki, a to co mówi, to ma sprawić żeby nie wyszła na łatwą lub nakręconą na Ciebie, dobrze kombinujesz.