Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Odmowa spotkania jak reagujecie

18 posts / 0 new
Ostatni
ListenToYourHeart
Portret użytkownika ListenToYourHeart
Nieobecny
Wiek: 32
Miejscowość: pl

Dołączył: 2010-12-03
Punkty pomocy: 285
Odmowa spotkania jak reagujecie

Jesteście umówieni z kobieta powiedzmy na 20:00
Dzwoni do was o 19:55 że jednak nie przyjdzie, bo ją boli brzuch.

Co robicie?Wink
Dzwonicie kolejnego dnia by umówić się w innym terminie, czy czekacie na jej ruch, propozycje?

A może macie inne metody na odbijanie takich zagrywek

50 słow 50 słow 50 słow 50 słow 50 słow 50 słow 50 słow 50 słow 50 słow

Pewnego dnia obudzisz się i okaże się, że nie ma już wystarczająco dużo czasu na zrobienie wszystkich rzeczy, które zawsze chciałeś zrobić. Zrób je teraz.

jongman
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Wwa

Dołączył: 2017-05-31
Punkty pomocy: 14

Ja płacze w poduszkę i mam ochotę umrzeć. A tak serio zawsze sobie planuje co będę robił gdyby nie odbyła się moja randka. Jak dziewczyna odmawia to nie myśle o tym bo mam w tym czasie zajęcie. Nie ma żadnych tekstów na odbicie - albo laska przychodzi albo nie. Jak nie chce to niczym jej nie nakłonisz

xoxo12
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 19
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 202

Ja akurat zawsze zakładam, że dziewczyna przyjdzie. A takich sytuacji, że 5 minut przed spotkaniem odwołuje miałem może dwie(?). Wtedy trochę opierniczam, bo można chyba wcześniej powiedzieć, że nie da rady. A reszta przypadków, to zazwyczaj dziewczyny informowały kilka godzin przed i często same od razu proponowały inny termin. Wink

kamo
Portret użytkownika kamo
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Maków Mazowiecki

Dołączył: 2010-06-07
Punkty pomocy: 83

warto mieć w planie w ym samym czaie alternatywne zajecie. Wtedy njak odwoła spotkanie = zero spiny. Ustalasz minny termin, jak dalej coś kręci - nie jest zainteresowana = next

ann39
Portret użytkownika ann39
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Średnie miasto

Dołączył: 2017-02-10
Punkty pomocy: 101

Zła porada a raczej nie do końca dobra.

Jak laska robi taką akcje to masz żółte światło.
Szanujący swój czas facet pisze "ok", milczy i prawdopodobnie już nigdy nie dzwoni.

W tej sytuacji najlepszym wyjściem jest napisanie "ok" i po prostu milczysz tydzień, po tygodniu możesz zaproponować jeszcze raz (ostatni raz...) spotkanie. Ale i tak nic z tego nie wroże bo ona cię WYSTAWIŁA, gdyby tego nie chciala napisala by wczesniej...
Ale zakladając że dajesz jej jeszcze jedną szanse a ona zrobi to samo albo będą wymówki to next.

Proponując spotkanie jeszcze w tym samym czasie jak jest 5 min do spotkania, ona już WIE że jesteś na miejscu i cię WYSTAWIŁA jest GŁUPOTA I PROSZENIEM SIĘ O JEJ UWAGE !!!! A IDZ PAN W CHUJ !

Więc...
Albo do takiej laski sie nie odzywasz albo dajesz jej tydzień wolnego czasu na zaproponowanie samej, jak nie zaproponuje to ostatnia szansa ale po tygodniu.

stonebrave
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: nieznana

Dołączył: 2017-10-27
Punkty pomocy: 19

ostatnio, gdy miałem taką sytuację, napisałem nieco więcej: "ok."

Złowroga kropka ważna rzecz Laughing out loud

Dziewczyna od razu zaproponowała kolejne spotkanie, a potem dostała opiernicz, na który zasłużyła.

-- -- -- -- --

panxyz
Portret użytkownika panxyz
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2010-11-19
Punkty pomocy: 212

"ok" i proponuję następnym razem, nigdy niech się Wam nie wydaje, że laska zaproponuje spotkanie. Bardzo rzadko się o zdarza. Ale jesli miałbym dojechać i jestem na miejscu, a laska mi mówi, że nie przyjedzie to bym ją opierdolił albo i nawet olał, bo czemu nie mogła dać znac wcześniej? Moim zdaniem to jest brak szacunku, chyba, że wypadło jej coś na prawde ważnego i napisze Ci konkretne wytłumaczenie.

kobieta
Nieobecny
Ponoć faceci za nią szaleją. ;)
Wiek: 26
Miejscowość: Piękna

Dołączył: 2012-03-03
Punkty pomocy: 262

Sorry , ale nawet jak mi sie koleś nie podoba czy cokolwiek cos tam , jak mozna odwoływać spotkanie na 5 minut przed ? To jest bezczelne i chamskie.

kamo
Portret użytkownika kamo
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Maków Mazowiecki

Dołączył: 2010-06-07
Punkty pomocy: 83

Laski same zwykle nie proponują spotkań, to jedno. A drugie weźmy poprawkę, na to, ze byc może rzeczywiście jej coś nagłego wypadło.Nie bądźmy już takimi alfa macho chujami. Wtedy na pewno zgodzi sie na konkretny inny termin. Jak się nie zgodzi, to juz masz odpowiedź jw. PS: Owszem powinna wcześniej dać znać, jak nie może się spotkać, zasugeruj jej to.

GRUNWALD
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 45
Miejscowość: w cetrum

Dołączył: 2015-09-03
Punkty pomocy: 399

Jak kogoś często w taki sposób laski wystawiają to ma dużo do odrobienia pracy.
A jak opanuje podstawy to laski same będą śćiągać majtki przez głowe.

Narząd nie używany staje się nie użyteczny

Stifler
Portret użytkownika Stifler
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Californication

Dołączył: 2015-04-26
Punkty pomocy: 199

Zagadałbym następnego dnia pod wieczór i zapytał jak tam się czuję czy już lepiej, nie wspomniałbym słowem o odmowie spotkanie i wczorajszym wieczorze jakby się nic nie stało, pośmiał się chwilę i zakończył pierwszy rozmowę pod pretekstem ,że się umówiłem i muszę kończyć.

Potem oczywiście to co uwielbiamy czeeeeeekamy na jej ruch Smile

saturday
Portret użytkownika saturday
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: ...

Dołączył: 2011-04-13
Punkty pomocy: 111

Hahaha... poważnie...o 19:55 dzwoni, że nie przyjdzie? Po pierwsze, jeśli umawiam się z dziewczyną, to wcześniej upewniam się, że pamięta o spotkaniu itp. Np. kilka godzin wcześniej wymieniam z nią kilka spontanicznych SMS-ów. Jeśli będziesz miał z nią ciągły kontakt, to będzie zdecydowanie bardziej przychylna spotkaniu. Jeśli tego nie zrobiłeś, ona sama może pomyśleć, że nie pamiętasz o spotkaniu i aby nie wyjść na sierotę, napisze, że nie może się spotkać, z byle powodu! Taka prawda.
Poza tym to bzdura, że laski same nie proponują spotkań. Nie robią tego, jeśli nie są wystarczająco zainteresowane. Jeśli są zainteresowane to wymyślą najgłupszy powód, aby się spotkać.

MrKlein
Portret użytkownika MrKlein
Nieobecny
Wiek: 30
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2017-06-29
Punkty pomocy: 1

Sprawa jest prosta. Zazwyczaj następne spotkanie powinna zaproponować osoba, która odmówiła lub przełożyła. Jeśli laska od razu nie zaproponowała nowego terminu to prawdopodobnie chce Cię spławić.

Dvdx
Nieobecny
Wiek: 69
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-05-23
Punkty pomocy: 60

Moim zdaniem on się zestresowała, nie raz miałem że przed randka z nową tak mnie brzuch bolał że masakra, normalnie prowadź z nią relacje nie żadne chłodniki, za jakiś czas proponujesz znowu gdy odwali znowu tak samo to ładnie dziękujesz za znajomość i tyle. Ale fakt laska zainteresowana w takiej sytuacji by powiedziała że brzuch boli i nie da rady ale może po jutrze? Całkowicie inne podejście czuć wtedy

zabson
Nieobecny
Wiek: 30
Miejscowość: Gda

Dołączył: 2015-05-24
Punkty pomocy: 45

Tu sprawa jest prosta. Jeżeli dzwoni na 5 minut przed spotkaniem że boli ją brzuch.
No cóż tu nawet intuicja nie jest potrzebna.
Laska jak idzie na spotkanie, to szykuje się ze 2 godziny. 5 minut przed to znaczy że nawet się nie zabierała do wyjścia.
Kiedyś pisałem, że jak laska ściemnia ze spotkaniem, to od tego jak to robi, to zależą dalsze czynności.
Jak by była szczera, to raczej wcześniej dała by znać że źle się czuje.
5 minut przed, to już delikwent może na nią czekać w umówionym miejscu, to bardzo nie ładnie ze strony laski.
Powinna sama się zrehabilitować i to raczej już bardziej jako wynik dobrego wychowania, czy też norm postępowania w relacjach między ludzkich.
Jak sama nic z siebie, to ja bym nie brnął dalej. Spławiła brzydko, to znaczy że w dupie ma co sobie delikwent pomyśli, a to znaczy o potencjale tej znajomości, a raczej jego braku.
Jak laska jest zainteresowana, to nawet jak spławia to robi to w miarę logiczny i delikatny sposób, aby nie pogrzebać dalszych możliwości, jak nie jest zainteresowana, to właśnie często nie przejmuje się tym jak wypadnie, czy też co sobie o niej pomyśli spławiany delikwent.
W podobnych przypadkach, można sobie właśnie przyjąć taki miernik. Jak odwoła, to jak się czujemy z uzasadnieniem i co o tym myślimy.
Laski mają specjalny obszar w mózgu odpowiedzialny za cenzurę. I jak są zainteresowane, to przecedzą każde słowo, zanim wyleci z ust. Nawet różne teściki są odpowiednio zsynchronizowane. Jak laska nie zna za dobrze gościa a jest zainteresowana, to teściki będą odpowiednio delikatne, co by nie wpływały negatywnie na dalszą formę relacji. Wiadomo że z czasem będzie badać granice i przesuwać na tyle na ile się pozwoli, ale ja raczej mam na myśli klasyczny zdrowy układ.
W omawianym przypadku, to naprawdę trzeba być mocno chętnym, aby dalej się kłopotać taką laską.
Tylko bez bredni że wyjątkowa, jedyna i wartościowa. Skoro odmawia spotkania na takim etapie znajomości, to raczej o wyjątkowości nic nie wiadomo, ewentualnie wiadomo na odwrót.
Pozdrawiam

Dvdx
Nieobecny
Wiek: 69
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-05-23
Punkty pomocy: 60

Zainteresowana dziewczyna zawsze przychodzi na spotkania to że odwołała 5 min przed oznacza że miała to w dupie i z litości napisała że nie da rady 5 min przed spotkaniem, chłopie proponujesz za tydzień jeszcze raz jak znowu się powtórzy, zapomniasz o niej bo cię nie szanuje.

romanek
Portret użytkownika romanek
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: Odpowiedni
Miejscowość: Łódzkie

Dołączył: 2012-03-15
Punkty pomocy: 664

Jak zdesperowanym trzeba być, żeby po raz kolejny proponować spotkanie kobiecie, która nawet godzinę przed odwołała.. wszystko oczywiście w granicach rozsądku, bo czasami serio są takie sytuacje, że coś wypada i tyle.. ale to w tym momencie dziewczyna - dzwoni, pisze, przeprasza i jeśli jest zainteresowana, proponuje Ci inny dzień.. bądź pyta się kiedy masz jeszcze czas:) - 50/50 - owszem jesteśmy facetami i uważam, że pierwszy krok powinien wykazać facet, ale potem to już masz czuć, że ona chce się spotkać, a nie "przyjść z nudów czy litości, aby Ci nie było przykro" - swoją drogą jest wiele takich idiotek, co wcale nie są zainteresowane, ale do kina chętnie wyskoczą, na kolację przyjdą etc. - Ty za to zapłacisz i narobisz sobie nadziei, ona się pobawi, może jeszcze z raz się spotkacie, znowu zapłacisz, a potem już "nie mogę, bo mnie lewa noga boli" - tego nie kumam Wink

martini324
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: łomża

Dołączył: 2012-05-23
Punkty pomocy: 16

Nie lubię, następnym razem mówię jej co mi nie pasuje, że jestem na nią mocno rozzloszczony, że jestem zdruzgotany i nie mogłem spać cała noc. Serio jej to mówię. Tylko takim przesmiewczym głosikiem. Nie trzeba chyba wszystkiego pisać.