Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Moralność vs Przygoda

4 posts / 0 new
Ostatni
Forreur
Portret użytkownika Forreur
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Wschód

Dołączył: 2019-03-02
Punkty pomocy: 31
Moralność vs Przygoda

Panowie gryzie mnie jeden temat, mianowicie kwestia gdy kobieta jest zajęta,w tym przypadku jest to kobieta o wiele starsza od mnie w dodatku moja przełożona, która odchodzi z firmy. Ma męża i dzieci,jest ona z charakteru bardzo kokietką więc często pojawiał się flirt, aczkolwiek w łagodnym żartobliwym tonie. Mam trafić do innego przełożonego również kobiety i podczas rozmowy z obecną zagadnęła o jej temat że nie będę miał tak źle bo też ona jest fajną ponętną laską,dla żartu odparłem że jej i tak nikt już nie pobije i sam się sobie dziwiłem że kobieta w jej wieku będzie w moich oczach bardzo sexowna,oczy jej zapłonęły i uśmiechnęła się aż przeszły mnie ciarki Laughing out loud Na drugi dzień spytała czy to co powiedziałem jest prawdą,z racji tego że i tak odchodzi pomyślałem że mogę pozwolić sobie na więcej, spojrzałem na nią od góry do dołu z lekkim szelmowskim uśmiechem i powiedziałem że zdecydowanie tak,i magiczna reakcja którą uwielbiam w kobietach,lekkie westchnienie jakby złapanie powietrza i uśmiech,szybka zmiana tematu gadka o pierdołach, wieczorem napisała już zapytanie czy nie chcę pożegnać szefowej na spotkaniu w weekend,z tym że spotkanie mamy grupowe i to ma być pożegnanie ale nie w ten weekend... Smile Jeśli pójdę i dokręce temat wiemy co będzie, pytanie tylko czy wchodzić w to ? Mieliście takie przypadki ? Nigdy nie miałem takiej sytuacji, żadnej mężatki,korci jak to facet druga głowa ale też mam opory.... Z tego co słyszałem układa jej się z mężem, może zegar biologiczny tyka ? Młodsza już nie będzie,odchodzi z firmy,pali za sobą mosty idealna okazja na przygodę z młodym jurnym chłopakiem....

Od niczego do czegoś po wszystko.

Bednar
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Toruń

Dołączył: 2014-03-25
Punkty pomocy: 11

Jeśli oboje potraktujecie to jako przygodę to właściwie czemu nie? No nie jest to do końca moralne, ale z drugiej strony życie się ma jedno i kminienie na każdym kroku co moralne co nie ogranicza. To jej rodzina, jej mąż, jeśli jej moralności nie przeszkadza zdradzenie męża to czemu ty masz się tym martwić? Co innego gdybyś znał jej męża. Moim zdaniem idź tam i daj się sytuacji rozwinąć Smile będziesz miał potem co wspominać, ona również.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 692

Na ogol z mezatkami latwiej jest ugrac poniewaz z reguly albo maz juz im sie znudzil, albo juz nie daje do konca tego co by chcialy, albo nie ma czasu przez dzieciaki, albo juz poprostu nie ma ognia. Dla mnie to zadne wyzwanie.

Druga strona medalu jest taka ze nie chcialbym byc tak potraktowany w roli ojca I meza, szkoda dzieciakow I oczywiscie sa inne wolne panny z ktorymi mozna miec rownie dobre przygody.

Dla mnie to wazniejsze, I z mojej strony radze nie maczac w tym swoich rak nawet jezeli kobieta jest przycmiona I nie widzi problemu. Chce zdradzac , jej sprawa ale ty bedziesz mial czyste sumienie.

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 610

Dorosła babka sama o sobie decyduje, nie wiesz dokładnie jakie ma "stosunki" z mężem, jakie on ma z nią, ich sprawa, jej moralność. Ty, jak jesteś wolny i masz na nią chrapkę, na przygodę, to nie powinieneś mieć specjalnie oporów, jej decyzja czy w to wejdzie. Ja bym spróbował.

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."