Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kobieta stabilna emocjionalnie, Zachowanie dające do zastanowienia sie czy była zdrada

5 posts / 0 new
Ostatni
MarcinDarek1977
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 41
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-08-19
Punkty pomocy: 1
Kobieta stabilna emocjionalnie, Zachowanie dające do zastanowienia sie czy była zdrada

Witam wszystkich. Jestem w dwuletnim związku ( ja- kawaler bez dzieci ona-rozwódka z dzieckiem ).

Pytanie do wszystkich zarówno mężczyzn jak i kobiet które tutaj są.

Opisze sytuacje:

Kobieta przyjezdza po pracy do domu jak zawsze po 17:00. W łóżku wieczorem ja zaczynam ją pieścić delikatnie językiem po piersiach. Jej reakcjia - za mocno bolą ją. Przystępuje do pieszczot jej łechtaczki i okolic ręką a potem dla pewności języczkiem. Jej reakcjia - widać że boli a łechtaczka jest rozdrażniona.

Co sądzicie na ten temat. Czy jest to powód do tego aby sie zastanowić czy zdradziła?

SolidSnake (niezweryfikowany)

Wiesz co to jest gra wstępna? Jak dobrze rozpalisz dziewczynę, to sama Ci się będzie pchała na kutasa. Skoro ją boli, kiedy zaczynasz ją tam pieścić, to widocznie za szybko się do tego zabierasz i powiem Ci, że jeżeli dalej tak będzie, to wtedy rzeczywiście Twoja kobieta może mieć ochotę znaleźć sobie kogoś, kto będzie doprowadzał do stanu, w którym ona będzie rozgrzana, jak piec i śliska, jak foczka, bo widząc Twoją nieporadność w tym zakresie będzie miała coraz mniejszą ochotę na seks z Tobą, aż w końcu...

Zadbaj o to, bo seks nie zaczyna się w momencie, gdy zaczynasz lizać jej piersi, ani cipkę, tylko dużo wcześniej. Rozpal ją odpowiednimi słowami, rozmową. Ja lubię podgrzewać atmosferę na długo przed seksem, tak aby dziewczyna myślała o tym, co się wydarzy wieczorem. Samo to sprawia już, że kobiety są szybciej gotowe, ale ja uważam, że im dłuższa i lepsza gra wstępna, tym sam seks jest później o wiele, wiele lepszy, zarówno dla Ciebie, jak i kobiety. W takich przypadkach dziewczynę dużo łatwiej doprowadza się do orgazmów, a o to również przecież chodzi. Kiedy jesteś z dziewczyną w łóżku, to nie zabieraj się od razu do pieszczenia jej najbardziej wrażliwych miejsc, bo nic dziwnego, że ją to wtedy boli. Zacznij od namiętnych pocałunków w usta oraz ich okolic, jej szyję. Używaj przy tym swoich rąk, ale z pominięciem na początku wrażliwszych miejsc kobiety. Niech ona sama zacznie pragnąć tego, abyś dotykał ją i całował w jej bardziej intymnych miejscach, jak piersi i cipka. Wtedy doznania kobiety są najlepsze, kiedy ona sama tego pragnie i wręcz nie może już dłużej czekać, aż nie zacznie być tam pieszczona. Co potem, to już wiadomo. Mógłbym napisać jeszcze więcej o samej grze wstępnej, ale nie chcę robić z tego wpisu jakiejś książki na ten temat.

Podsumowując. Zamiast zastanawiać się nad tym, czy ona Cię zdradza, czy nie, co świadczy moim zdaniem o Twojej niskiej pewności siebie, zadbaj lepiej o odpowiednią grę wstępną, dzięki której zarówno Ty, jak i Twoja kobieta będziecie mogli cieszyć się dobrym seksem.

Pozdrawiam. Smile

MarcinDarek1977
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 41
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-08-19
Punkty pomocy: 1

Cześć. Zgadzam się z twoją wypowiedzią. Zawsze kręciło mnie to aby rozpalić kobietę. Zawsze przystępuje do pieszczot delikatnych aby podkręcić atmosferę. Ale tutaj sytuacja miała miejsce już po rozkręceniu sytuacji a nigdy tak nie było wcześniej stąd moje spostrzeżenie.

Klasyka100 (niezweryfikowany)

Działaj powoli

Eros262
Portret użytkownika Eros262
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Bielsko Biała

Dołączył: 2018-04-01
Punkty pomocy: 2

Ucieka od sexu pewnie juz nakrecila innego faceta nna swoja picze i teraz nie potrzebuje od ciebie tej przyjemnosci poniewaz tamten jest lepszy w te gierki szuka wymowek. Sprawdz to nastepnych dniach lub nocnych igraszek czy bedzie skladac znow wymowki..pozdro

Jeżeli będziesz robił to, co zawsze, będziesz dostawał to, co zawsze. . Mystery