Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak zrobić pull w takiej sytuacji? (praca)

8 posts / 0 new
Ostatni
regards
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdzie indziej

Dołączył: 2020-06-07
Punkty pomocy: 0
Jak zrobić pull w takiej sytuacji? (praca)

Jak zrobić pulla w pracy kiedy dziewczynę znam od jednego dnia (nowa praca). Fajnie się gadało (mieliśmy spotkanie grupowe z video gdzie zagadałem, a potem sam się do niej odezwałem jeszcze prywatnie, ale znamy się tylko przez kompa).

Pytanie tylko, bo miałem takie wrażenie trochę, że trochę za bardzo się zachwyciłem na początku (z przywitaniem się jak do niej uderzyłem na priv), ale nie za bardzo wiem jak by można w takiej sytuacji Pulla zrobić jeśli ją znam od jednego dnia, żeby nie wyjść w drugą stronę znowu na jakiegoś aroganta? Generalnie jak do niej napisałem prywatnie to zagadałem o wolontariat bo pokazywała profil z takiego jednego portalu jak mieliśmy tą rozmowę grupową.

Nie traktuję tej relacji poważnie jakoś, żeby cisnąć (odległość i tak za duża), po prostu miałem ochotę ją poznać, a przy okazji potrenować poznawanie ładnych kobiet w takim miejscu też.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 1852

A nie lepiej di niej podejsc I powiedziec wprost, mariolka znam fajne miejsce gdzie serwuja super ciacho, zapraszam chetnie poslucham o tym wolontariacie..

regards
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdzie indziej

Dołączył: 2020-06-07
Punkty pomocy: 0

no zważywszy na to, że "Mariolka" mieszka na innym kontynencie to trochę ciężko xD Tongue

MrG
Portret użytkownika MrG
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2019-01-11
Punkty pomocy: 471

No to będziesz miał rwanie na 3000 km.
Jak to kiedyś powiedział "ziemniak z piwnicy": nikt nie ma aż tak długiego fiuta

Raskolnikow
Nieobecny
Wiek: Z każdą sekundą coraz więcej.
Miejscowość: Rój zamczyski.

Dołączył: 2017-10-07
Punkty pomocy: 491

Tak jak sequel napisał powyżej, nie kombinuj. Proste akcje są najskuteczniejsze i dają najwięcej przyjemności, ponieważ dostrzegasz, że ludzie Cię akceptują za to kim po prostu jesteś.

Zrób - zaakceptuj konsekwencję, obserwuj co się dzieje i reaguj z dystansem.

-- Edit
Chcesz zarywać do kobiety, którą znasz przez video konferencje i która mieszka na innym kontynencie? I w dodatku martwisz się, że wyjedziesz na needy faceta?

Nie mam więcej pytać. Jak chcesz sobie poćwiczyć, to pisz co Ci tylko do głowy przyjdzie i obserwuj reakcje. Takie informacje zamieszcza się w poście głównym, a nie pod komentarzami.

regards
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdzie indziej

Dołączył: 2020-06-07
Punkty pomocy: 0

Napisałem przecież, że odległość duża i nie chcę cisnąc w tą relacje.

No trochę mi nie pasowało na czym rozmowa stanęła, a właściwie to, że pomimo, żartu później małego, to nigdy nie zrobiłem rozładowania (pulla) po tym wstępie. No ale trudno, teraz po 2 dniach chyba już nie będę pisał i dam sobie spokój, bo mogłoby wyjść dziwnie kontynuując taką rozmowę. Aczkolwiek na pulla w sumie nie miałbym pomysłu chyba w takiej sytuacji, myślałem o "Do tej pory nie miałem najlepszego zdania o całym biznesie marketingowym (jest marketerką), ale zmieniłaś to... jakieś 10%:P", chociaż zacząłem rozkminiać czy nie za bardzo aroganckie. Chyba dam sobie spokój po takim czasie, bo mogłoby to dziwnie wyglądać wracanie do tej rozmowy - co sądzisz? / co sądzicie?

Miden
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 1997
Miejscowość: Rybnik

Dołączył: 2020-04-28
Punkty pomocy: 14

Jak ktoś rozkimina co ma powiedzieć do laski, to niezbyt dobrze wróży im przyszłym dzieciom.
Mówisz aroganckie? To znaczy pokazać jaja a nie bezkonfliktowe słodkie pierdolelo.

Ardento
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 40
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-07-05
Punkty pomocy: 5

Ja ci powiem jak ja bym zrobil ale ja jestem samoukiem, nie znam zasad uwadzenia z forum. Trzeba dać dupie zajebiste chwile, śmiechu, lekkiego dotyku i musisz na nią patrzec tak jakbys chciał ją zerżnąć tu i teraz ale sie powstrzymujesz. Ona to widzi i to pożądanie przchodzi na nią i też zacznie o tobie myśleć seksulanie. Potem ją unikać, tzn pokazać że wszystko jest ok, ale jestes mocno zajęty i pogadacie później. Potem po jakims czasie znów pożądanie ale już weź ja pocałuj albo dotykaj po ręce, nie po dupie itp. PO takij huśtawce emocji na 100% sama bedzie chciala sie ustawic na wieczór i wtedy ją pukniesz. Proste. Zawsze chodzi o emocje