Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak zagadac do dziewczyny w liceum

6 posts / 0 new
Ostatni
Roman00
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 16
Miejscowość: Kiele

Dołączył: 2020-10-13
Punkty pomocy: 0
Jak zagadac do dziewczyny w liceum

Siema
Chodzę do 1 klasy liceum i od razu spodobała mi się jedna dziewczyna jeszcze przed rokiem szkolnym na spotkaniu. Spotkaliśmy się jeszcze pare razy mniejsza grupą i wiadomo luźne rozmowy itp. Potem zaczął się rok szkolny to trochę kontakt się zmniejszył to zaproponowalem spotkanie w weekend to sie zgodzila. Od razu dodam że nigdy nie miałem dziewczyny i zawsze byłem nieśmiały w kontaktach z płcią przeciwną. Ale rozmowa jakoś sie kleiła tylko potem przyszły jej dwie koleżanki i trochę przesadziłem z paroma tekstami i się na mnie obraziła. Potem pare dni pozniej już jej przeszlo i sama do mnie przyszla a ja przeprosilem ale ogolnie kontakt jakby sie urwal. Nastepne pare tygodni praktycznie nie rozmawialismy tylko zwykla wymiana zdan czasem a ona probowala cos z innym chlopakiem ktory zajety byl ale jej nie wyszlo i zostali przyjaciolmi jakby. Pisalem jej jeszcze czy chce sie spotkac w weekend i napisala że nie może. Teraz przeszlismy na zdalne i tu moje pytanie czy dalej probowac się spotkać czy zaczać coś pisać z nią i jak ogolnie przywrocic kontakt? Ona jest wolna i nie ma na horyzoncie żadnego innego raczej.

PUAvet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2020-09-23
Punkty pomocy: 12

Trochę mało szczegółów, taka opowieść bez konkretów.
Jednak coś co można tego wynieść to: nie masz doświadczenia i prawdopodobnie na tym etapie z tą jak i każdą inną nic nie zdziałasz, chyba że weźmiesz cudem co ci los da i zostaniesz na końca życia nieszczęśliwy.
Coś co musisz zrobić to ogarnąć podstawy, popracować nad pewnością siebie, rozmowa ma się nie kleić tylko Ty masz ją kontrolowa, nie rozmawiąc o szkole etc tylko czymś fascynującym, wplatać romantyzm i prawdziwe emocje, być prawdziwy, atrakcyjny, takim meżczyzną jakiego chcą kobiety.
Ja bym na twoim miejscu popracował bym na większej bazie kobiet z tymi cechami powyżej, randkował do woli, żeby trywialnie mówiąc zrobić skilla i owa koleżanka zapewne sama się upomni o to czego wcześniej nie widziała w tobie.
Ewentualnie możesz do niej zagadać, ale na 99% nic z tego nie będzie, wrzuci cię do friendzona i kolega z drużyny piłkarskiej ją będzie ruchał a tobie będzie smutno.
Taka smutna prawda.

SiuX
Portret użytkownika SiuX
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Cieszyn

Dołączył: 2017-09-11
Punkty pomocy: 475

A ja powiem inaczej...
Olej to co jest na tej stronie, bo na licealistki to nie działa. Było tu mnóstwo tematów o licelistkach i śmiało mogę stwierdzić, ze sa tak rozchwiane emocjonalnie, ze żadne PUA nie zadziała.

Baw się tą relacją. Możesz do niej napisac, nic nie tracisz, a możesz zyskać ciekawe doświadczenie.

P.S.
PUAvet przedstawił Ci bardzo przewidywalny schemat. Masz 16 lat i takie rzeczy jeszcze są przed Tobą, na razie staraj się bawić rozmową z tą dziewczyną.

vinz
Portret użytkownika vinz
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 19
Miejscowość: Sosnowiec

Dołączył: 2017-01-28
Punkty pomocy: 47

A Ja się z Tobą nie zgodzę. Znalazłem tę stronę w wieku 16 lat i mogę śmiało potwierdzić, że działa. Czy to na dziewczynach ze szkoły, czy na Tinderze. Gdybym jej nie znalazł wątpię że w wieku 16 lat udałoby mi się zaciągnąć do łóżka dziewczyny w wieku 19-20. Ale nie ma też na to złotego środka, wszystko zależy od tego jaki Ty jesteś i jaka jest dziewczyna.

SiuX
Portret użytkownika SiuX
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Cieszyn

Dołączył: 2017-09-11
Punkty pomocy: 475

19-20 to nie 16 lat. W wieku licealnym rok, czy dwa to wielka przepaść, ale niech będzie - wyjątek potwierdza regułę.

Jeszcze nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale wchodzenie w tak młodym wieku w PUA ma swoje plusy, ale ma również ogromne minusy. To PUA, które znasz teraz to taki schemacik według, którego jak nie wyjdzie to NEXT, potem jest trochę inaczej. Według mnie strona nie jest odpowiednia dla dzieci w wieku (średnio) 16-18 lat. Czemu?

Najlepiej, aby taki chłopak sparzył się parę razy, aby miał swoje miłostki i potem wszedł w PUA. Im wcześniej ktoś wchodzi w PUA tym gorzej. Bo po tym jak masz już za sobą wiele związków/relacji zaczynasz zauważać, że wszystko jest podobne, a co za tym idzie nudne.

Myślę, że dopiero po wielu latach ktoś taki zrozumie, że lepiej było później zacząć przygodę z PUA.

Admin
Portret użytkownika Admin
Nieobecny
Administrator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 45
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2008-08-15
Punkty pomocy: 1241

https://www.uwodzenie.org/podryw...

to lektura na sam start