Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak uwodzić HB10/9 na Tinderze

12 posts / 0 new
Ostatni
Mateuszrx
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Piotrków Trybunalski, Łódź, Warszawa

Dołączył: 2018-05-06
Punkty pomocy: 2
Jak uwodzić HB10/9 na Tinderze

Hej, sytuacjia wygląda tak że działam sobie na tinderze, i czasem paruje mnie z HB10. Nie mam problemu żeby pisać i zaangażować 7/8 ale rzadko która 10 odpisuje. Jak tu się wyróżnić bo one mają po kilka tysięcy par i pewnie już wszystko przerobiły.

Zwykle używam tego tekstu po sparowaniu:
Hej imię, mama powiedziała że zatwierdza matching i po wspólnej dyskusji przyznalismy Ci 10 punktów na początek.

Większość odpisuje ale właśnie te najlepsze nie.

Proponuję aby ten temat był właśnie o urodzeniu najlepszych sztuk na tinderze.

Macie jakies pomysły jak do tego podejść?

Dominikkow
Portret użytkownika Dominikkow
Włączona
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 1993
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2014-11-07
Punkty pomocy: 1345

Mnie tez parowalo z 10 ale nic z tego nie bylo. Nawet po wyrafinowanych tekstach. Opcji jest kilka: zbiera pary (najbardziej prawdopodobne) a i tak jej sie nie podobasz, jestes nudny, nie traktuje tindera powaznie.

_____________________________________________________________

Osoba, która wiecznie mówi „tak”, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.

sliti666
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 2X
Miejscowość: Leszno

Dołączył: 2011-05-31
Punkty pomocy: 342

Wyobraź sobie że jesteś kobietą HB10 na Tinderze, codziennie cię paruje z setką chłopa, z czego 80 do ciebie pisze. Wiesz, to tak jak w sklepie, jak podchodzisz do półki i masz 30 różnych piw, i stoisz, wybierasz, to ma taki smak, to tanie, tamto drogie, możesz pomarudzić i wybrać "najlepsze", natomiast jeżeli wchodzisz do sklepu i masz do wyboru tyskie albo lech, to albo zadowalasz się nimi, albo idziesz szukać dalej ;p

Yoshiharu
Portret użytkownika Yoshiharu
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 39
Miejscowość: Warszawa / Kraków

Dołączył: 2012-02-20
Punkty pomocy: 72

Ja obstawiam że to po prostu konta fikcyjne stworzone, albo przez pracowników tindera lub ludzi którzy się bawią. Naprawdę nie wiem po co takie piękne kobiety miały by tam wchodzić. No najwyżej że się bawią i lajkuja jak leci.
Też mnie z takimi paruje i też nie odpisują.
A potem człowiek się zastanawia czemu.

Yoshiharu
Portret użytkownika Yoshiharu
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 39
Miejscowość: Warszawa / Kraków

Dołączył: 2012-02-20
Punkty pomocy: 72

Ja obstawiam że to po prostu konta fikcyjne stworzone, albo przez pracowników tindera lub ludzi którzy się bawią. Naprawdę nie wiem po co takie piękne kobiety miały by tam wchodzić. No najwyżej że się bawią i lajkuja jak leci.
Też mnie z takimi paruje i też nie odpisują.
A potem człowiek się zastanawia czemu.

Aleus
Portret użytkownika Aleus
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: W PL

Dołączył: 2015-07-17
Punkty pomocy: 1400

Tu żadne techniki i teksty nie pomogą zbytnio. Aby kosić shb, samemu trzeba być facetem z najwyższej półki. Zaraz ktoś wyskoczy i powie, że jest z taką i mu się udało. Fajnie, ale właśnie - udało się. Kosić, oznacza cykliczne kręcenie z takimi, a nie, ze się trafiło jak ślepej kurze ziarno. Wygląd (twarz, wzrost i muskulatura) oraz status (pozycja i kasa) odgrywają kluczową rolę.

Poza tym dobre zdjęcia - wykonane przez profesjonalistę oraz nieszablonowe, intrygujące otwarcie i prowadzenie spokojnie rozmowy - zasada ona jest taka piękna, że ja cię kręcę, ale rozmawiam z nią jak z brzydulą.

"Nie mam problemu żeby pisać i zaangażować 7/8".

Widocznie sam jesteś 7/8. Musisz jeszcze się "wylaszczyć".

-----
W życiu nie chodzi o racje a o wibracje.

Admin
Portret użytkownika Admin
Nieobecny
Administrator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 45
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2008-08-15
Punkty pomocy: 1598

"Nie mam problemu żeby pisać i zaangażować 7/8".
Widocznie sam jesteś 7/8. Musisz jeszcze się "wylaszczyć".

DOKLADNIE. Internet jest brutalny. Internet nie wybacza Smile

berrad
Portret użytkownika berrad
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Mazowieckie

Dołączył: 2009-01-12
Punkty pomocy: 976

Jak nie jesteś modelem, to z HB10 na Tinderze sobie odpuść. To jest jak jedna wielka masówka, taśmociąg. Nie masz nawet szans pokazać, że jesteś zajebistym gościem pomimo, że np. brakuję Ci trochę do modela. Szukaj niekonwencjonalnych metod zdobywania takich lasek, gdzie nie masz miliona napalonych samców jak na Tinderze.

hehehe
Portret użytkownika hehehe
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30+
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2013-11-08
Punkty pomocy: 44

U mnie sprawdza się proste pytanie "Jak Ci idzie poznawanie facetów tutaj? :)". Odpowiedz bardzo często jest, że "kiepsko", "słabo", "wole o tym nie mówić". Później zazwyczaj temat idzie w stronę zdesperowanych zboczeńców, a ja odpisuje, że natomiast dużo kobiet szuka tutaj sponsora i że mam nadzieje, że ona taka nie jest.

baby to chuje

vanarmin
Portret użytkownika vanarmin
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2011-11-20
Punkty pomocy: 866

Lepiej traktować tindera z przymrużeniem oka niż opierać go jako pierwotne źródło podrywu. Laski mają tam duży wybór kolesi, liczy się Twoja facjata i nic innego. Ciężko jest zainteresować kobietę bo zwyczajnie nie odpisują.

Może podryw takich hb10 na żywo? Poczuć tą adrenalinkę.
Piękna sprawa podrywać laskę, która na maksa Ci się podoba w takim miejscu w którym ona się nie spodziewa np. sklep, ulica, autobus itp.

Tydzień temu zdarzyło mi się zagadać do takiej hb10. Wyczaiłem ją w autobusie, od razu spodobało mi się że była mega uśmiechnięta. Niestety w autobusie nie było opcji żeby się do niej dosiąść. Przejechałem 2 przystanki więcej niż planowałem. W końcu wysiadła. Zaczepiłem ją banalnym, bezpośrednim tekstem. Laska bardzo miło zareagowała na moje zagadanie, widać było ten błysk w oku. Na kawę nie chciała się zgodzić, powiedziała, że spotyka się z kimś i by było nie fair wobec tej osoby jakby się ze mną spotkała. Wiem, mogłem odbić ale jak wiadomo najlepsze pomysły przychodzą po fakcie. Mimo, że dostałem kosza miałem mega zajebisty humor przez cały dzień. Ona zapewne też, bo nie oszukujmy się - na tinderze dziennie zagada do niej i 100 facetów. A na ulicy ile? Jeden na tydzień albo i nie.

Taki kosz motywuje jeszcze bardziej do działania. Przez neta natomiast jesteś sfrustrowany że Ci nie odpisała i nic więcej.

"To co mówi kobieta jest jak chmura wędrująca po niebie: dobrze uformowana i spójna, a po chwili nie do poznania"

Narrator
Portret użytkownika Narrator
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Teraz to cały świat

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 6

Ja mam sporo feedbacku od znajomych i sprawa wzgląda tak, że praktycznie każdemu z moich kolegów idzie cienko na Tinderze i praktycznie każdej z koleżanek idzie bardzo dobrze.

Dla przykładu koleżanka 6 na 10 chodzi nonstop na ranki z chłopakami, którzy dużo lepiej od niej wzglądają.
Kolega, 5 na 10 (czyli przeciętny) totalnie zero.

Może Adept zna jakieś magiczne sztuczki, ale generalnie opierając się całkiem solidnych informacjach to:
78% najbrdziej atrakcyjnych kobiet zagarnia 20 % atrakcyjnych facetów. Czyli innnymi słowy jak nie jesteś w top 20% to nie masz szans, bo zostają ci najbrzydsze.

Tak czy inaczej jak zgarniasz 7 i 8 to jest naprawdę dobrze. Wyżej to musiałbyś być 10 na 10.
Polecam pokazać swój status, dodatkowo zdjęcia ze znanymi ludźmi.

Bar1418
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-02-04
Punkty pomocy: 82

Obracam się troszkę w temacie `portali randkowych`, moje osobiste odczucia są takie że tam kobiety mają tak wielki wybór że zawsze będą szukały tego który `najbardziej` wizualnie im się podoba. Ciężko jest wyrwać tam atrakcyjną kobietę która będzie jakąś wysoką HB, popisać to jeszcze pikuś, teraz kwestia spotkania się z nią Smile Dużo większe są szanse na kobietę z dzieckiem, starszą samotną Panią lub po prostu mniej atrakcyjną dziewczynę która tam też nie ma nie wiadomo jak wielkiego brania. Chociaż poznałem tam sporo ludzi i randki jakieś tam są to na pewno nie są to kobiety najatrakcyjniejsze które tam są, wiadome każdy ma inne gusta lecz przecięty wizualnie facet ma mega ciężko wyrwać tam jakieś wysokie HB. Większość kobiet narzekam tam na zboków i oferty seksu, sponsoringu itp lecz i tak wyłapują tylko tych którzy są najatrakcyjniejsi dla nich Smile