Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak to ułoyć

8 posts / 0 new
Ostatni
Jankiel 23
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2017-09-10
Punkty pomocy: 90
Jak to ułoyć

Czołem koledzy. Chciałbym zapytać o porade ale również wyrzucić coś z siebie . Ostatnio miałem 3 randki które zakończyły się po pierwszym spotkaniu. Kiedyś jeszcze kończyły się nieco później , na drugim trzecim , choć i tak czułem nieodparte wrażenie że zaraz stanie się najgorsze i ona albo nie odpisze już w ogóle albo odpisze że musi to przemyśleć. Chodź zwykle z braku szacunku do mnie w ogóle już nie odpisują. Pewność siebie jest gdzieś na samym dnie. Tak źle nie było od lat. Czuje że nikt mnie nie szanuje, a zwłaszcza kobiety. Mieszkam i pracuje w Holandii . Co jakiś czas odwiedzam psychiatre w Polsce który co rusz przypisuje mi nowe leki które oczywiście niczego nie zmieniają. Mówi coś o psychoterapii w którą chciałbym uwierzyć ale nie potrafię . Jest tu ktoś komu rozmowy z psychologiem coś uświadomiły ? czy rozmowa może wpłynąć na postawę czy światopogląd ? Nie mogę się do tego przekonać , zalatuje mi to znachorstwem i zabobonami. Do czego zmierzam . niby ruszyłem dupę. Dobrze zarabiam . Chodzę na siłownie i ciągle coś robię mieszkam sam. dużo czytam itp . Ale nie czerpie z niczego radości .Ludzie to widzą . Że moja twarz za uśmiechem skrywa ciemność. A już w szczególności kobiety które z natury mają zmysł odgadywania ludzkich emocji , odczuć i doznań. One wiedzą że jestem smutnym człowiekiem . A umówmy się , jaka kobieta na początku będzie chciała kontaktu z kimś depresyjnym o psychice jak domek z kart. Do czego dążę. Mam depresje której nie wyleczę lekami, Wątpię także że słowami. Miałem nadzieje że czynami ale niestety wszystko robie mechanicznie , bez pasji zaangażowania i takiej ekscytacji. Czy ktoś z Was taki stan kiedyś przezwyciężył i udało mu się znaleźć ikre oraz temperament ?

kozak
Portret użytkownika kozak
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Miasto pow.500 tyś.

Dołączył: 2018-09-22
Punkty pomocy: 126

cześć, na serio nie znalazłeś nic, żadnego zajęcia co by dało tobie satysfakcję? może inaczej, czy w ogóle szukałeś? nie pytam o kobiety, bo najpewniej niepowodzenie z nimi tkwi w tym, ze nie czujesz się sam ze sobą dobrze.

Dla przykładu:
- nauka kodowania (w sieci jest pełno materiałów, nie musisz chodzić do super hiper szkoły aby poznać podstawy)
- restaurowanie starych urządzeń
- modelarstwo
- kolarstwo gorskie
- kolarstwo
- pływanie (zawody amatorów)
- nauka szybowania
- zwiedzanie miejsc/ państw (takie krótkie tripy)
- kick boxing
- nauka języka niderlandzkiego, norweskiego lub francuskiego
- zapisać sie do grupy podróżniczej amatorów
- a moze fotografia?
- robienie filmików
- niektórzy jeżdzą na festivale muzyczne aby odreagować i poznać ludzi
- wspinaczka ściankowa

Siłownia, siłownią ale powinieneś sprobować wielu rzeczy by wiedzie co Tobie pasuje, daje Tobie frajdę i oddać sie temu. To ze wielu wspomina o siłowni to nie chodzi tylko o poprawę sylwetki ale o budowanie charakteru i zabawę.
Wiem brzmi jak banał, ale jak wiemy najprostsze rozwiązania często są najlepsze. To forum niekoniecznie celuje w twój problem choć jest wiele tematów - np. spod reki usera TYAB, o budowaniu lepszej samooceny.

więcej wiary w siebie życzę!

Dziubson
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 37
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2014-11-15
Punkty pomocy: 169

Nikt Ci tu raczej nie da rozwiązania w kilku zdaniach. Nie byłem w tak głębokim dołku jak Ty z tego co piszesz, ale kilka gorszych okresów przerabiałem i mogę coś tam dorzucić od siebie.
Wkładaj sobie do głowy do upadłego pozytywne rzeczy, książki blogi, te które będą cie ciągnąć do góry. Sprawdź na YT kanał RSD PL i vlogi Tylera, tez niezły świr i musiał poradzić sobie ze swoimi demonami. Zaakceptuj ze i tak ich nie pokonasz, możesz je co najwyżej uśpić i żyć w miarę normalnie. Ważna sprawa to wyciągaj wnioski z tego jak się zachowujesz, dlaczego polegles na randce - analizuj, koryguj, rob następne próby nie przejmując się rezultatem, jak nie ta to będzie następna z poprawkami. Miej wywalone na rezultaty, na to jak one zareagują, po prostu testuj, obserwuj siebie i koryguj. Można dlugo o tym pisać, masz sporo informacji na necie, zacznij od szukania samemu

------

"Każdego dnia, w każdym momencie dokonujesz wyboru, który może odmienić twoje życie" - Biegnij Lola Biegnij

berrad
Portret użytkownika berrad
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Mazowieckie

Dołączył: 2009-01-12
Punkty pomocy: 951

Wedle czarnego humoru napisałbym, że taki stan przezwyciężają na tamtym świecie ale sobie daruje bo sam miałem jakieś załamanie nerwowe z parę lat temu Smile
To się pojawiło nagle? Pamiętaj, że prochy tylko maskują a nie leczą Smile

Ziemniakzpiwnicy
Portret użytkownika Ziemniakzpiwnicy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2018-11-30
Punkty pomocy: 45

Tak, da się z tego wyjść. Może na początek, zamiast robić to co jest powszechnie uważane za synomim fajnego życia, znajdź sobie coś co po prostu lubisz robić i to rób. Poszukaj czegoś co da ci radość.

Sorbona
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 70
Miejscowość: Londyn

Dołączył: 2018-12-15
Punkty pomocy: 2

Psychoterapia szczegolnie terapia poznawczo- behawioralna daje bardzo dobre efekty I warto z niej skorzystac. Psycholog bedzie w stanie wesprzec cie lepiej niz koledzy z forum o podrywaniu.

vanarmin
Portret użytkownika vanarmin
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2011-11-20
Punkty pomocy: 564

Przyczyną Twojego depresyjnego stanu, jest fakt, że swoje szczęście uzależniasz od relacji damsko-męskich. Jakbyś miał wyjebane czy randka się uda, czy też nie to byś zapewne miał więcej udanych randek. Kobiety czują podświadomie kolesi, którym się nie układa z kobietami, mają jakby "radar w oczach" - intuicja.
Tak jak koledzy wyżej wspomnieli, znajdź w życiu coś fajnego co Cię kręci, w czym się najbardziej realizujesz i sprawia Ci frajdę. Stwórz swój własny świat. Jeżeli się to uda, będziesz zadowolony to kobiety same pojawią się w Twoim życiu!
Olej te baby, zajmij się sobą i własnym rozwojem a wszystko potoczy się zupełnie jakbyś się nie spodziewał! Smile

"To co mówi kobieta jest jak chmura wędrująca po niebie: dobrze uformowana i spójna, a po chwili nie do poznania"

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 610

Psychoterapia to podstawa. Dobry dla Ciebie psychoterapeuta lub psychoanalityk pomoże Tobie dotrzeć do źródeł problemów i kiedy już będziesz wiedział skąd co się bierze, będziesz mógł w sobie to przepracować. Leki wspomagające odpowiednio dobrane też mogą wtedy pomóc wyregulować w organizmie np poziom i produkcję serotoniny. Znam ludzi, którzy w ten sposób poradzili sobie z depresją bardzo skutecznie.

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."