Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak to ugryźć

11 posts / 0 new
Ostatni
Homiez
Portret użytkownika Homiez
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-01-14
Punkty pomocy: 19
Jak to ugryźć

Witam, na wstępie chciałbym wszystkich powitać i życzyć szybkiego powrotu do normalności z powodu tego całego wirusa.

A teraz do rzeczy, całkiem przypadkiem poznałem dziewczynę o imieniu X, kojarzyliśmy siebie z okolic gdzie mieszkamy, nigdy nie mieliśmy styczności na cześć, rozmowa cokolwiek.
Wiedziałem tyle, że jest w związku, i to długim związku, więc od początku dystans i wrzucenie do worka zwykłej kumpeli.
Spotykaliśmy się średnio 2 razy w tygodniu na jakąś krótką rozmowę, zrobienie zakupów coś tego typu.
Pomiędzy spotkaniami prawie zero kontaktu z Mojej strony, sama mną się interesowała i zabiegała, odpisywałem kiedy miałem czas, a że teraz, rzuciłem się w wir pracy, uczę się itp to rzadko co dotykam telefon.
Podobała mi się od zawsze, na spotkaniach z nią czułem taki vibe, język gadka sama się kleiła, jako, że już trochę dziewczyn się poznało, dotyk, przytulenie, trochę arogancji i laska maślane oczy.
Z tyłu głowy, wiedziałem, że rozgrywane jest to perfekcyjnie, nieświadomie bo miałem przed oczami jej chłopaka.
Do czasu, aż zadzwoniła do mnie któregoś wieczoru z prośbą spotkania się, po głosie wyczułem, że jest zapłakana, pierwsza myśl ? Chłopak z Nią zerwał, spotkaliśmy się, przyznała mi się, że podobam jej się od dłuuuuugiego czasu, ma chłopaka i nie wie co z tym zrobić. Zaczęła mi się żalić na tego faceta, oczywście, szybko ucinałem temat bo co mnie obchodzi jej chłopak, ona mnie interesuje nie on. Że jest nuda, monotonnia, nie stara się jak kiedyś, że on ją denerwuje, bałagani, nie sprząta no sama fala krytyki, wysłuchałem, powiedziałem, że mnie zaskoczyła i mi miło, dodałem od siebie, że 5 lat związku to kupa czasu, i żeby pochopnie nie podejmowała decyzji, przytuliłem i wróciłem do domu.

Rozmawiała z tym gościem, z automatu zakazał kontaktu ze mną, zaczął kontrolować, gdzie jest, kiedy wróci itp. Masakra! Olałem temat, nie odpisywałem, bo wiedziałem, że jestem spalony.
Trzy dni ciszy, tyle wystarczyło żeby się odezwała, spotkaliśmy się, powiedziała, że ten związek to kupa czasu i da mu szanse, uśmiechnąłem się, przytuliłem, pobawiłem włosami i życzyłem powodzonka (czemu głupi nie wkleiłem KC!!!!!!!).

Kolejne dwa dni ciszy, zająłem się sobą żeby jak najszybciej zapomnieć, bo to wszystko trwało trwa nie cały miesiąc.
Odezwała się, z wywiadem co u mnie, jak się czuje, jakie mam plany itp. Olałem, wieczorem dostałem pretensje, że się nie odzywam. Jakoś wybrnąłem i olałem, wczoraj znowu powtórka z rozrywki, szuka kontaktu, chce się spotykać.

Dałem jej przez ten czas te emocje, o których zapomniał gość ? Stał się przewidywalny, nudny jak flaki z olejem.

Pany, co począć ? Jak go rzuci, i będzie ze mną, za jakiś czas może być ze mną to samo. Utrzymywać lekki kontakt + chłód ? Olać całkowicie i badać teren raz na jakis czas przypominając o sobie "Miłego dnia", "Uśmiechaj się dziś dużo" itp.

Każdą radę rozważę, to nie te czasy, żebym gonił za Panną jak 2 lata temu, ale jestem ciekawy, czy ktoś był w takiej sytuacji, i udało się, lub spierdoliło Smile

Pozdro

Dobrodziej z Północy
Portret użytkownika Dobrodziej z Północy
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: Rocznik 1992
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 398

Nie rzuci go, dopóki z Tobą nic bie ugra, bo tak jej wygodnie. Tak zdradzają kobiety.

- Cześć, masz chłopaka?
- Tak!
- No widzisz, a mogłabyś mieć mężczyznę...

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

eldoka
Portret użytkownika eldoka
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Polska :)

Dołączył: 2015-08-13
Punkty pomocy: 1234

z kobietami zazwyczaj jest tak że jest zasada "dwóch gałęzi". Nie zeskoczy z jednej nie będąc pewną że będzie mogła na drugiej przesiadywać.
No i często tak jest, że po prostu musi mieć przez chwilę te dwie gałązki.
Dlaczego?
A no bo kobiety potrzebują być pewne, że będzie dla nich jak najlepiej.
To że z nim skończy teraz a zacznie z tobą nie znaczy wcale, że nie wróci do byłego. Tu już będzie prawie wszystko zależało jak poprowadzisz relacje.
I miej na uwadze, że gość po 5 latach związku nie da za wygraną...
Lecz jak czujesz, że to to, to co masz do stracenia?
Gadanie, że tobie może to samo odwalić później jest do dupy. Jak będziesz facet i będzie dbanie o związek dwóch stron to nic takiego się nie powinno przytrafić. Równie dobrze taki numer może ci wywinąć kobieta która była sama przed związkiem z tobą jakiś czas Smile

__________________________________________________________
"Babie trzeba założyć chomąto. Tak robili do XII wieku polscy chłopi. Zakładali babom chomąto i orali nimi pole."

"Nie próbuj! Rób albo nie rób, nie ma próbowania."

Raskolnikow
Włączona
Wiek: Z każdą sekundą coraz więcej.
Miejscowość: Rój zamczyski.

Dołączył: 2017-10-07
Punkty pomocy: 447

Kobiety tak często grają na kilku frontach, w szczególności te młode, że aż mi się teraz śmiać się chce, że ja kurwa uważałem za nieetyczne spotykanie się z kilkoma kobietami naraz.

eldoka
Portret użytkownika eldoka
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Polska :)

Dołączył: 2015-08-13
Punkty pomocy: 1234

Dokładnie.
Facecie muszą sobie uświadomić, że dopóki nie są z kimś w związku to nie robią nic złego umawiając się z kilkoma kobietami. Każdy szuka najlepszej dla siebie opcji i nie mam na myśli tu tylko typu urody.

Niestety teraz to kobiety są bardziej wyrachowana a faceci tak jakby zmiękli i wbijają sobie w głowę jakieś nieetyczne zachowania(sam kiedyś taki byłem).
Dlaczego?
Bo kobiety tak uważają że jak facet umawia się na spotkania, randki z dwiema-trzema kobietami to już jest kurwiarzem bez zasad i jak to tak można robić?
Większość naszych zachowań jest wpajana nam przez otoczenie i zazwyczaj to damskie. Babcia, ciocia, mama, siostra, koleżanki. Na randkę kup bukiet, postaw kolację, odwieź do domu. Mi tak wmawiano. I bądź dobry dla kobiety, uczynny, serdeczny. I taki byłem i kopy w dupe dostawałem.
A stary mówił i mówi zawsze. Synu, tego kwiatu to pół światu. Jak coś odpierdala, pogoń w cholerę. Jak teraz robi ci awantury za piwo to później zajebiesz się z taką. Będąc z kobietą masz być sobą - facetem. Chcesz się nie golić a jej to nie w smak, to pierdol to. Tobie ma być wygodnie.
I zawsze chciałem tak robić a brakowało mi jaj aż do pewnego momentu.
Miałem śliczną kobietę ale odpierdalała to ją pogoniłem bez skrupułów.
Jeszcze ze 3 lata temu, pewnie bym podporządkował się i był cipeuszem ale nie teraz. I nie żałuje Smile

Jak kobita napierdala na dwa fronty bo jej się facet znudził i będąc w związku spotyka się z innym, bada teren to znaczy, że wina jest partnera. Bo mało o nią dba.

Kurwa, cyrk ale im wcześniej sobie to uświadomimy wszystko to będzie łatwiej w kontaktach z kobietami Smile

__________________________________________________________
"Babie trzeba założyć chomąto. Tak robili do XII wieku polscy chłopi. Zakładali babom chomąto i orali nimi pole."

"Nie próbuj! Rób albo nie rób, nie ma próbowania."

Homiez
Portret użytkownika Homiez
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-01-14
Punkty pomocy: 19

O tym wszystkim odkąd wbiłem na tą stronę to ja wiem.
Co mogę począć ? Tak jak teraz siedzę to bym odpuścił, Ew zakręcił jak się rozejdą czy coś, wbijać się na trzeciego to po chuju.

menelaos
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2015-11-12
Punkty pomocy: 68

Mało razy tutaj jest wałkowane żeby nie wpakowywać w laski w związkach, po związkach itd. Chcesz być jakimś plastrem, "zapchajdziurą"?
Mało razy było mówione, że takie laski nie wiedzą czego chcą?

Zastanów jak teraz by Twoje życie wyglądało gdybyś spotkał kobietę, która faktycznie chciałaby się z Tobą spotykać....myślę że nie słuchałbyś jak Ci się żali o swoim ex, a większość czasu spędzałbyś w łóżku z inną, lepszą, bardziej ogarniającą swoją rzeczywistość.

Ogarnij się!

Visdom
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2018-08-05
Punkty pomocy: 59

Na serio chcesz kobietę, która jest zajęta i się waha ? Chcesz kobiete na stałe, czy na chwile? Ona nie jest stabilnie emocjonalna. A ta sytuacja, że karzesz jej wracać do byłego i aby nie podejmowała trudnej decyzji to śmieszne. Zamiast jej powiedzieć, zostawmy to tak jak jest to bawisz się jej włosami i kokietujesz ? Sam sobie i jej robisz mętlik. Stać ciebie na wolną, atrakcyjną i stabilną dziewczyne.

Nawet jeśli jakimś magicznym cudem się zejdziecie. Nie muszę mówić jak duża jest szansa, że to nie przetrwa i nie bedziecie szczęśliwi. Brak tutaj solidnego fundamentu.

Oczywiście jeśli chodzi Ci tylko o przyjemność. To działaj dalej w temacie już blisko ^^ Chyba.

Jenson (niezweryfikowany)

ruchaj ją ale nic z tego nie bedzie

Homiez
Portret użytkownika Homiez
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-01-14
Punkty pomocy: 19

To ja już nie wiem..
Postawić wszystko na jedną kartę czy powiedzieć, skoro ma chłopaka to ta znajomość nie ma sensu bo robimy sobie oboje nadzieje, ona coraz częściej pisze, pyta co u mnie, mówi ze myśli o mnie itp, do wszystkiego podchodzę z dystansem ale kuźwa coś mi mówi żeby spróbować..

dakmen
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2019-06-28
Punkty pomocy: 188

ale co mamy za Ciebie podjąc decyzje? chłopaki Ci wyżej napisali jak to wygląda. Laska nie puści pierwszej gałęzi jak nie bedzie pewna drugiej. A potem to juz od ciebie bedzie zależało jak sie wszystko potoczy. Czy bedziesz pipka czy facetem. Bierz pod uwage, ze były może ci grozić albo nawet morde obic oraz to, ze może za nia biegac i mącić cały czas w głowie przez długi okres. A może być tak, że gośc znajdzie tą strone i dostanie gotowce jak odbić swoją dziewczyne a Ty emocjonalnie będziesz tonął. Z tyłu głowy będziesz miał równiez to, że odeszłą od innego dla Ciebie, może równiez to samo powtórzyc z Tobą jak będziesz miał sałabszy moment i znajdzie się PODOBNY PRZYJACIEL. Chcesz sie babrac w związkach Twoja decyzja.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne – żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.