Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Główny cel

12 posts / 0 new
Ostatni
minejon
Portret użytkownika minejon
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 19
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2019-02-06
Punkty pomocy: 19
Główny cel

Witam panowie, wracam po dłuższej przerwie. Spotkałem się tydzień temu z dziewczyną (nazwijmy ją N), znam ją 2 miesiące i spotkaliśmy się dopiero 4 razy (byłem zajęty), oczywiście dziewczyna się nakręciła na mnie, na drugim spotkaniu kc, a na trzecim dała się już cała zmacać, ostatnio zaczęła tracić zainteresowanie więc przystosowałem i stałem się bardziej niedostępny, widziała, że spotykam się także z innymi dziewczynami i dzisiaj rano napisała (wcześniej mnie ignorowała) więc pomyślałem, że zastosuję kary i nagrody więc się do niej nie odezwę. W międzyczasie poderwałem 2 inne dziewczyny (1 niech będzie D, a druga M) I obie się na mnie mocno nakręciły ale nadal moim głównym celem jest N i liczę z nią na związek.

Macie jakiś pomysł co jeszcze zrobić żeby N znowu zaczęła się o mnie bardziej starać?

Co powiedzieć/ zrobić żeby D i M NIE łamać serc gdy już osiągnę swój cel (związek z N)

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

"I tego wam życzę, dostojni Panowie. Abyście się nie posrali, gdy śmierć zajrzy wam w oczy.
Chociaż wątpię"~ Geralt z Rivii

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 1937

Zwiazek zbudowany na gierkach to chuj nie zwiazek. Widze ze rozkminiasz bardziej niz kasparow Shock

minejon
Portret użytkownika minejon
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 19
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2019-02-06
Punkty pomocy: 19

Czyli lepiej po prostu działać naturalnie?

"I tego wam życzę, dostojni Panowie. Abyście się nie posrali, gdy śmierć zajrzy wam w oczy.
Chociaż wątpię"~ Geralt z Rivii

Raskolnikow
Nieobecny
Wiek: Z każdą sekundą coraz więcej.
Miejscowość: Rój zamczyski.

Dołączył: 2017-10-07
Punkty pomocy: 498

minejon spotykanie się z kilkoma kobietami jednocześnie jest dobre po to, aby jak najszybciej zdobyć doświadczenie z kobietami, oraz by poczuć władzę – stan nagrody. Nawet tam nie ma miejsca na gierki, trzeba być szczerym z kobietą, natomiast ty próbie związku nadajesz już w dziwne ramy kombinowania. Po pierwsze to kobieta musi bardziej chcieć związku. Po drugie nie możesz skupiać się na tym co kobiety robią, bo chuj wie, tego faceci nigdy nie będą dokładnie widzieć, bo i same kobiety tego nie wiedzą, po prostu musisz się skupić na zasadach i szacunku do siebie.

Co robić, aby dążyć do związku? Zainicjuj spotkanie, dąż do bliskości i dawaj emocje.

benrot
Portret użytkownika benrot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Wroclaw

Dołączył: 2012-12-05
Punkty pomocy: 230

Człowieku jeśli Ty chcesz zbudować z nią związek to dlaczego po prostu się z nią nie spotykasz i nie spędzasz czasu tylko latasz z jakimiś innymi pannami? Spotkaliście się 4 razy w ciągu dwóch miesięcy, może ona po prostu zapomina o twoim istnieniu, a Ty chcesz grać niedostępnego. Nie no tak serio to jak dla mnie, możecie mnie za to zjechać, ale po akcjach, jeśli na prawdę to Ty byłeś wielce zajęty i przez Ciebie nie mogliście się spotykać, a potem jeszcze dziewczyna dowiedziała się, ze spotykasz się z innymi to mógłbyś się teraz trochę postarać i wyjść z inicjatywa, generalnie rada tylko dlatego, ze masz 19 lat, dla starszej, inteligentnej dziewczyny byłbyś spalony. Natomiast licz się z tym, ze temat już może przegrany i znowu nie lataj jak piesek.

minejon
Portret użytkownika minejon
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 19
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2019-02-06
Punkty pomocy: 19

Nie latam jak piesek, nie spotykaliśmy się więcej razy bo byłem zajęty i kontakt zanikł, dopiero pod koniec sierpnia znowu się poprawił i teraz mamy mniej spotkań bo dziewczyna nie ma dużo czasu

"I tego wam życzę, dostojni Panowie. Abyście się nie posrali, gdy śmierć zajrzy wam w oczy.
Chociaż wątpię"~ Geralt z Rivii

Szarada96
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-02-13
Punkty pomocy: 81

Jeśli ja bym zauważyła że facet spotyka się z innymi to kompletnie traci w moich oczach pod każdym względem, tym bardziej jako kandydat na chłopaka. Po co mi babiarz... Jeśli dziewczyna jest młoda i glupiutka to może trochę w budzisz w niej zazdrość ale tylko na chwilę dopóki znowu się nie przekona że jesteś jej. I tak cię kopnie jeśli to działa na tej zasadzie. Nie kombinuj jak koń pod górę jeśli chce się z tobą spotykać to będzie bez tych wszystkich gierek jeśli nie-next
Do tego łaska odzywa się do Ciebie a ty jej nie odp i w dodatku widzi że unawiasz się z innymi? I czego ty oczekujesz? Że przyjdzie do Ciebie pod okno i będzie prosić? Laughing out loud
Wiesz czemu się odezwała? By zobaczyć czy dalej na nią lecisz. Mysle że zbytnio jej nie zależy. Sama tak kiedyś robiłam.

Slowkilka
Portret użytkownika Slowkilka
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-02-23
Punkty pomocy: 60

Szarada bredzi w pierwszych dwóch zdaniach. i proszę jej nie słuchać. W pozostałej części ma rację. Spotykaj się z innymi dziewczynami, bo w tej chwili nie ma pomiędzy wami żadnych zobowiązań. Bardziej zastanawia mnie to, że po 4 spotkaniach z dziewczyną wylatujesz o tym jak to chciałbyś z nią związek budować. Ledwo się znacie, a ty już jesteś zaangażowany. Widuj się z nią i zluzuj, bo jak się już nastawisz na związek i będziesz tak rozkminiać to zanim się zorientujesz, a laska spuści cię w kiblu.

Szarada96
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-02-13
Punkty pomocy: 81

Jeśli dziewczyna zna swoją wartość, jest mądra i szanuję siebie to nie będzie sobie zaprzatac takim facetem głowy uwierz mi. Robią tak nieznajace swojej wartości dziewczyny lub takie co chcą sobie coś udowodnić.
Jeśli zerwalabym z facetem i zobaczyła że zaczął spotykać się z jakąś inną atrakcyjna dziewczyna to fakt, pewnie by mnie to ukulo, natomiast jeśli spotykała bym się z facetem i zauważyła bym że leci na kilka frontów to mnie już by nie zobaczył proste Laughing out loud
To takie dziwne dla Ciebie?

Szarada96
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-02-13
Punkty pomocy: 81

Co innego jeśli zauważyła bym że kręci się koło niego jakąś dziewczyna ale on bardziej pozostaje bierny. Wtedy bym była mocno zazdrosna. Ale trzeba to obrócić tak żeby wyglądało, e to ona go chce uwieść, poderwać a on pozostaje bardziej bierny. Taka mała różnica.
Nie może to wyglądać na to że lata za spódniczkami bo jest wtedy spalony

chmiel
Portret użytkownika chmiel
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2011-08-13
Punkty pomocy: 295

Być może większość stwierdzi że prawię herezje, w końcu wszyscy tutaj jesteśmy alfa... Ale pomyślałeś że dziewczyna może oczekiwać normalnego podejścia? Tak po prostu.

Z jednej strony "pieskowanie" to zła rzecz bo wtedy facet kombinuje na wszelkie sposoby tylko nie prze do celu. Z drugiej strony nie popadajmy ze skrajności w skrajność - to że będziesz rozgrywać wszytsko metodycznie, technicznie, chuj wie jak specjalistycznie to jaką to wartość wniesie do waszej relacji skoro jedyne czego nie robisz to właśnie budowanie relacji. Zamiast tego starasz się jak najbardziej wszytsko zamotać żeby ostatecznie być panem tego chaosu. Problem w tym że gdzieś obok jest prawdziwe życie i jak dziewczynę znudzi takie kombinowanie to najzwyczajniej w świecie zainwestuje swój czas i emocje w inną relację. Może i wygrasz bo nie byłeś pieskiem ale inni w tym czasie tworzą relacje i układają sobie życie, ty wygrywasz gierki, w które grasz sam ze sobą...

Inne dziewczyny to wymówki, które starasz się nam sprzedać jako dowód że jesteś super PUA. Ale jakie to ma znaczenie? Relacja z każdą kolejną dziewczyną to sprawa indywidualna. Tak samo jak była nie powinna wpływać na twoje aktualne relacje. Tak samo równoległe relacje powinny być "odseparowane" aż do momentu kiedy będą na tyle poważne, że niestosowne byłoby utrzymanie pozostałych.

Podsumowując, to co mówisz sprowadza się do jednego. Chciałeś ją ograć taktycznie, ale jak ona pokazała że też ma swoje oczekiwania i potrafi okazać znudzenie postanowiłeś że będziesz nagrodą, której nie jest godna.

Zamiast zastanowić się co zmienić w swoim postępowaniu wobec niej uciekasz w wyparcie i racjonalizację. Nie myl skutku z przyczyną, nie jesteś trudny do zdobycia bo pokazujesz jaki jesteś wartościowy. Relacja z Tobą jest trudna bo nie tworzysz nic wartościowego między tobą a targetem, a już próbujesz tym rozgrywać jej zaangażowanie. Przyniesie to odwrotny skutek niż się spodziewasz, no i chyba tak już się dzieje.

Moja ocena sytuacji jest taka że powinieneś trochę wyluzować i pomyśleć jak miło można spędzić czas z dziewczyną zamiast tylko myśleć jaki jeszcze sposób znaleźć żeby pokazać swoją niedostępność. Bo wiesz, jeszcze ci się uda i utwierdzisz ją w przekonaniu że jesteś dla niej niedostępny, ale chyba nie o to chodzi...