Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziewczyny bez opisów

5 posts / 0 new
Ostatni
Artur2513
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Krakow

Dołączył: 2018-09-15
Punkty pomocy: 0
Dziewczyny bez opisów

Witam mam takie pytanie odnośnie podrywania w internecie, a mianowicie jest portal badoo i są różne rodzaje dziewczyn i tak wiem, że najlepiej trzeba trafić w opis i humorystyczne.
Ale co do mojego pytania chciałbym by podpowiedzial mi ktoś jakim 'otwieraczem' zagadać dziewczynę która nie ma opisu ani hobby i ma tylko jedno zdjęcie?
Tylko bez zbędnych komentarzy bym prosił

nera
Portret użytkownika nera
Nieobecny
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Wiek: 28
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2010-01-29
Punkty pomocy: 1120

Dziewczyny z jednym zdjęciem (najczęściej jakąś samojebką do lustra), bez opisu i z niewypełnionym profilem są na tego typu rzeczach jak badoo czy tinder tylko dla atencji (zdecydowana większość przypadków). Z własnego doświadczenia wiem, że im bardziej goły profil tym mniejsze prawdopodobieństwo sensownego pogadania z nią (jakiejkolwiek rozmowy).

Ew. opcja nr dwa - dziewczyna nie prowadzi choćby minimalnie ciekawego życia i jedyne co ma do pokazania to swoje zdjęcie do lustra. Czy takie dziewczyny są interesujące? Moim zdaniem nie, unikam...

Wniosek: ja takie dziewczyny odpuszczałem w necie i celowałem w takie które miały choć minimalnie wypełniony profil lub kilka charakterystycznych zdjęć z jakiś sensowniejszych miejsc niż jej łazienka/pokój.

matdar
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2018-09-01
Punkty pomocy: 4

Ja zazwyczaj staram sie wyszukać czegos w zdjęciu na co ktos inny by nie zwrocil uwagi, nie wiem ma hybryde to pisze ze niezle zrobiona i czy sama robi czy u kogoś..

huka
Portret użytkownika huka
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 32
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-02-07
Punkty pomocy: 897

Na żywo wszystkie nie mają opisu. I to jest piękne w DG. Smile

Bar1418
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-02-04
Punkty pomocy: 81

Moim zdaniem musisz mieć swoje teksty w internecie które tylko modyfikujesz i podpasowaujesz pod daną kobietę aby na początku rozbujać tą rozmowę, aby ona zobaczyła że `o kurde ten gość jest inny niż cała reszta tu, może warto z nim pogadać itp` jeśli uda Ci się takie teksty stosować i one będą w jakiś sposób intrygować te kobiety to później masz z górki, zwykła rozmowa o wszystkim i o niczym, piszesz co po prostu chcesz i proponujesz spotkanie, jednej wystarczyło będzie 40 min rozmowy z Tobą i sie zgodzi inna będzie chciała popisać dłużej aby się do Ciebie przekonać. Oczywiście nawet dobre teksty nie pomogą Ci w wywraniu każdej Panny bo tam bo z miejsca wchodzi aspekt wizualny i możesz po prostu kobiecie się nie spodobać i nic tego nie zmieni ale na pewno będziesz wstanie randkować Smile Zaznaczam też aby na początku za szybko nie wyskakiwać z erotyką, kobiety na takich portalach mają tego dość, jeśli za szybko wyskoczysz z tym to ona pomyśli że tylko kamuflowałeś się chwilę aby pokazać że jednak jesteś takim sam jak reszta bo one mają tam wiele sex propozycji.
PS. Trudniej jest utrzymać relację w realu niż wyciągnąć Pannę z neta na spotkanie Smile