Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dyskusja na temat działu wtajemniczonych, moderatorów itp.

1 post / 0 new
Admin
Portret użytkownika Admin
Nieobecny
Administrator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 45
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2008-08-15
Punkty pomocy: 1241
Dyskusja na temat działu wtajemniczonych, moderatorów itp.

Przeczytałem ostatnio założony temat przez usera o nicku Songo. Chcę się odnieść do całej sytuacji.

Po pierwsze - to jak wyglądała ta dyskusja jest niedopuszczalne. Jeśli ktoś chce sobie porzucać mięsem, wyżyć się, dowartościować, poprawić sobie nastrój kosztem gorszego nastroju innych to NIE MA TU DLA NIE GO MIEJSCA. TO NIE JEST PODWÓRKO POD BLOKIEM CZY TEŻ FORUM PORTALU O2!!! PODANY MACIE TU NA TACY I ZA DARMO KAWAŁ WARTOŚCIOWYCH INFORMACJI - W ZAMIAN CHCĘ ODROBINĘ KULTURY!

Po drugie. O wejściu do działu wtajemniczonych na początku decydowałem tylko ja, później ja wraz z innymi userami działu( w głosowaniu. ) Obecność poszczególnych osób mających dostęp NIE PODLEGA DYSKUSJI poza działem.

Co do Guesta i Sneka. Panowie mają duży wkład w rozwój strony i są na niej obecni niemalże od początku. Zdecydowałem sam o ich przyjęciu do działu i była to bardzo dobra decyzja ponieważ wnoszą sporo do strony zarówno pełniąc funkcje moda jak i udzielając się w dziele wtajemniczonych.

Wszyscy moderatorzy wkładają bardzo dużo pracy w to żeby ten portal trzymał jakiś poziom, żeby nie szerzyła się samowolka, burdel i chaos. Obserwuję ich pracę i uważam, że wykonują ją dobrze. Jestem im wdzięczny - wy też powinniście.
Jeśli macie zastrzeżenia do ich pracy poparte argumentami proszę o informacje na maila gracjan(małpa)podrywaj.org Nie ma potrzeby zakładania, tematów na forum ze swoimi uwagami co do moderatorów i proszę o to żeby tego nie robić.

Temat uważam za zamknięty.