Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czy zaryzykować?

49 posts / 0 new
Ostatni
Mesut
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Siemiatycze

Dołączył: 2019-10-23
Punkty pomocy: 90
Czy zaryzykować?

Nachodzą mnie wieczorne refleksje i chciałbym się Was poradzić czy mój pomysł może wypalić i co o tym myślicie. Proszę o wyrozumiałość, wiem że może się to wydać dziwne dla niektórych userów, ale proszę o empatię i spokojne spojrzenie na sytuacje. Poznałem jakiś czas temu na portalu na "R" pewną kobietę. Będę ja nazywał X. Pojechałem do niej pierwszy raz. Bardzo mi się spodobało. Do tego stopnia ze z planowanej godziny zrobiła się cała noc. Czułości i seks mieszane z rozmową i i zerowaniem wina. Opowiadała mi o sobie, ja jej o sobie. Wydała mi się bardzo sympatyczna. Dowiedziałem się dlaczego to robi, wcale nie z przyjemności czy wielkiego lenistwa. Po prostu ciężkie dzieciństwo, dużo rodzeństwa i brak pieniędzy, a studiuje. marketing i zarządzanie. Wiadomo, Studia kosztują. Czułem się fajnie w jej towarzystwie. Nawet przytuliła sie jak do chłopaka nad ranem. I tak zasnelismy. Wyszła o 7 rano. Na następne spotkanie X pamiętała nawet moje imię oraz co robię za granicą, zapytała czy mam wino. Ogólnie było tak samo miło jak za pierwszym razem. Bez żadnej presji. Tak wlasnie najbardziej lubię, na luzie i bez gry. Ona, 23 lata. Dużo tematów do rozmowy i ogarnięta. Ogólnie nie ma w swojej ofercie opcji wspólny wypad na weekend ale przez telefon ostatnio powiedziała mi że chętnie się że mną wybierze na kolacje do restauracji. Wracam na urlop 3 Września w środę a na 6 w sobotę jesteśmy wstępnie umówieni. I Teraz pytanie. Czy jeśli na kolacji zasugeruje jej aby przestała to robić i może podsune pomysł spotykania się ze mną "na poważnie" To może to wypalić skoro zgodziła się wyjść na miasto ze mną i zrobić wyjątek? Chciałbym ja mieć tylko dla siebie. Z drugiej strony boje się jej reakcji i że to zepsuje, może tylko w moim odczuciu, magię między nami. Że nie będzie już się chciała spotykać nawet za pieniądze. Wydaje mi się że może się zgodzić na wyłączność ale sam nie wiem czy próbować ją "nawracać". Czy nie zrobię z siebie błazna? Może da się jakoś wyczuć jej zamiary w inny sposób? Wiem ze ona może tylko wszystko udawać, ale robi to świetnie i może naprawdę czuje między nami chemię i czeka na mój ruch? Co myślicie?

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 559

"Pojechałem do niej pierwszy raz."

"Wyszła o 7 rano."

Coś mi tu śmierdzi.
No ale.

Pierwsze primo - na jaki chuj szedłeś na seks za pieniądze?
Argument o "nie ocenianiu" jest inwalidą w tym wypadku - to jest forum o uwodzeniu, a nie kupowaniu sobie seksu.

" powiedziała mi że chętnie się że mną wybierze na kolacje do restauracji"

Kto płacił? Co i tak w zasadzie jest bez większego znaczenia w porównaniu z resztą.

"Czy jeśli na kolacji zasugeruje jej aby przestała to robić i może podsune pomysł spotykania się ze mną "na poważnie" To może to wypalić skoro zgodziła się wyjść na miasto ze mną i zrobić wyjątek? "

Mniej filmów, więcej życia.
Facet, laska ma takich jak ty od zajebania.
Raz, że za pieniądze. Dwa, że pewnie tinder czy inne badziewie. Trzy, że tona słodkich misiaczków będzie jej okazywać jakieś zainteresowanie, czy to wysyłając sygnały dymne, czy to zagadując ją na ulicy/na uczelni.
Tych drugich i tych trzecich najprawdopodobniej oleje, bo już ma wystarczająco tych pierwszych.

I tu przejdę w sumie prosto do meritum, bo nie ma sensu przeginać pały:

1. Z historii wynika, że spotkałeś się z nią dwa razy na seks za pieniądze. W tym momencie ty się zadurzyłeś, bo "było miło".
Facet, to jest dosłownie jej praca, sprawiać żeby tobie było miło. Nic mniej, nic więcej.

2. Jak sam wspomniałeś, studiuje marketing.
Podejrzewam, że i bez tego by była wystarczająco sprytna, ale zrobiła cię tak pięknie, że można sobie zanotować i się uczyć jak z podręcznika.
Zapłaciłeś jej, dała ci coś "w gratisie" żebyś się przywiązał do marki i chciał więcej.
Tyle.

Mesut
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Siemiatycze

Dołączył: 2019-10-23
Punkty pomocy: 90

A tak. Pojechałem po nią i pojechalismy razem do mnie po godzinie bo zaproponowalem czy napijemy się razem wina. Kto będzie placil, bo jeszcze nie doszło. Na ja. Tak samo jak i za spotkanie według jej "taryfikatora". Może powiem ze bede jej sponsorował studia i nie ma się martwić. Zobaczymy jak zareaguje.

enBull
Portret użytkownika enBull
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: West Coast

Dołączył: 2019-09-14
Punkty pomocy: 81

'Może powiem ze bede jej sponsorował studia i nie ma się martwić. Zobaczymy jak zareaguje.'

Że co kurwa?! :0

snumik
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2015-07-06
Punkty pomocy: 184

Jesteś niereformowalny i nic do Ciebie nie dochodzi. Nie wiem dlaczego udzielasz się w innych tematach pisząc takie kurwa głupoty w swoich, a także po co siedzisz na tym forum.

Mesut
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Siemiatycze

Dołączył: 2019-10-23
Punkty pomocy: 90

No że będę sponsorował jej studia i nie musi tego robić z innymi facetami. Zapewne się martwi że nie udźwignie tematu. Snumik, prosiłem o wyrozumialosc, jeśli chcesz mi pojechać i wyzywać to bez sensu, tracisz tylko czas.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 1700

Idz na ta kolacje ale to dopiero po wyplacie, zaplacisz dwa razy wiecej...wiesz, prestiż I te sprawy Wink

huka
Portret użytkownika huka
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 32
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-02-07
Punkty pomocy: 808

Dziwka pewnie co tydzień ma, między tymi 15 - 20 klientami, ze trzech takich którzy chcą ją nawracać.
Jak pisał Rot, temat wygląda na nieudolny trolling, pisany w pośpiechu. O tym świadczy to: ,,Pojechałem do niej pierwszy raz. Wyszła o 7 rano"" Xd

Choć w sumie to ciekawe, co musi siedzieć, w głowie typów, którzy tracą czas, na wzdychanie do dziwek. Chyba mają słabą wyobraźnię, bo gdyby wyobrazili sobie, ile brudnych kakaowych oczek, musi wylizać tygodniowo taka niunia, która dwie godziny później, ten sam jezyk którym wylizywała, jakiemuś dziadkowi rowa, wkłada Ci do gardła, albo ile złotych deszczyków tygodniowo na siebie przyjęła, nigdy wiecej nie korzystaliby z płatnego seksu.

n0body
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: yyy

Dołączył: 2018-01-11
Punkty pomocy: 47

Znałem kiedyś takiego co chciał dziwkę odciągnąć od tego co robiła i udało mu się na jakieś pół roku, a może i krócej po tym jak dowiedział się , ze znów to robi z innymi i to w ich łóżku ... nie polecam

W sumie jak chcesz to korzystaj , tylko ustaw ja tak aby nie płacić ( choć to chyba nie realne, gdyż szybko się znudzisz) i ruch.. ile popadnie tylko się nie wkrecaj , choć w Twoim przypadku gontem mało realne

Jestemfranco
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Zielona Góra

Dołączył: 2020-05-05
Punkty pomocy: 57

Później będziesz w ewentualnym związku z laska która w każdej chwili może do tego wrócić , będziesz się zastanawiał gdzie jest co robi mając w głowie jej przeszłość ...

Dobrodziej z Północy
Portret użytkownika Dobrodziej z Północy
Włączona
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: Rocznik 1992
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 485

No i się zakochał... A ostrzegałem.

Ja rozumiem, że jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Ale kurwa! No nie! Po prostu nie! Boże, czy ty to widzisz..?

- Cześć, masz chłopaka?
- Tak!
- No widzisz, a mogłabyś mieć mężczyznę...

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

n0body
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: yyy

Dołączył: 2018-01-11
Punkty pomocy: 47

Widzisz i nie grzmisz !!

Kujawiak
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Wlkp

Dołączył: 2017-09-14
Punkty pomocy: 97

To dziwka, jej się podobają faceci, których drukują na banknotach NBP.

Kiedyś inny niż teraz
Teraz inny niż wszyscy

enBull
Portret użytkownika enBull
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: West Coast

Dołączył: 2019-09-14
Punkty pomocy: 81

"Z choinki się urwałeś, Grucha? To dziwka. Jej się podobają faceci, których drukują na banknotach NBP. Z takimi trzeba krótko, bez przesadnej czułości, jak raz zauważy, że ma nad tobą władzę, to przegrałeś, Grucha. Babie trzeba założyć chomąto. Tak robili do XII wieku polscy chłopi. Zakładali babom chomąto i orali nimi pole." Aż mi się morda uśmiechnęła jak przeczytałem twój komentarz Wink

dakmen
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2019-06-28
Punkty pomocy: 208

Czyli rozumiem chcesz mieć dziwke tylko dla siebie, to zapropunuj jej pensje miesięczną np. 5 tys miesięcznie. A tak poważnie to popracuj lepiej nad soba, swoją pewnością siebie, wyglądem zewnetrzym itp. Jakbyś miał kilka lasek normalnych do wyboru to by Ci nawet przez myśl nie przeszło, żeby myslec o dziwce jako potencjalnej partnerce. Przeczytaj jeszcze raz podstawy i jeszcze raz i jeszcze raz.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne – żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

Mesut
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Siemiatycze

Dołączył: 2019-10-23
Punkty pomocy: 90

No coś w tym stylu. Jednak, nie mam pewności czy ona nie będzie robiła w tym czasie tego z innymi. Stąd moje zapytanie czy pogadać z nią o tym jak to, widzę. A po drugie 5000 to trochę dużo, jestem teraz za granicą i to będzie jedno spotkanie na miesiąc. No zobaczymy, jak to bedzie, okaże się na początkach września.

dakmen
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2019-06-28
Punkty pomocy: 208

Dla mnie to jakaś fantastyka co piszesz. Rozumiem jeszcze od czasu do czasu opróżnić galony jak za mocna napieraja na mózg, ale płacić dziwce żeby była tylko twoja, a nie za usługe, to jakas paranoja.
Ja nigdy jeszcze nie korzystałem z takiej usługi i jak to mawia klasyk:
Jestem zbyt piekny i zbyt młody żeby za to płacić. Wolałbym być sam i trzepać konia, niz korzystac z takich usług.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne – żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

Rozrywkowy
Portret użytkownika Rozrywkowy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2017-02-07
Punkty pomocy: 414

Nie wiem po co robisz tajemnice z nazwą portalu na 'R' powiedz wprost ze to roksa. Ja w to w ogóle nie wierzę co tutaj czytam. Desperacja level hard. Rozumiem że prosisz o wyrozumiałość itd ale co Ty chłopie masz w głowie to inna sprawa. Zakochałeś się w dziwce i chcesz ja nawracać? Chcesz jej fundować życie byleby była tylko twoja? Nie jest Ci wstyd w ogóle? Tak postępuje facet? Płacić komuś byleby przy tobie był i dawał od czasu do czasu... Masakra. Nie sądziłem że znajdą się tu takie osoby jak Mesut, a później się dziwia ze maja w życiu jak mają i związki, w których są poniewierani. Zamiast w końcu się ogarnąć to odwalają maniane.

_____________________________________

''Człowiek może powiedzieć Ci miliony pięknych słów, ale kiedy patrzysz na jego zachowanie, dostajesz wszystkie odpowiedzi.''

Nie ścigaj kogoś kto nie chce być złapany.

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Włączona
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Człowiek z zachodu

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 1680

Z kurwa z roksy chcesz byc w związku? Zanim przyszedłeś to obciagnela spoconemu grubasowi faje, a później sie całowaliście. Po czyms takim nie można cie brać na poważnie.

Jak mozna zakochać sie w zwykłej kurwie i tłumaczyć, ze ma ciezka sytuację i musi studia opłacić. Ja pierdole Smile

Pekin
Portret użytkownika Pekin
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2020-05-29
Punkty pomocy: 75

Daj nam namiary na dziewczynę. Sprawdzimy. Każdy umówi się na inny dzień i za tydzień będziesz znał nasze opinie. XD
Oczywiście żartuje. Bałbym się korzystać z takich usług. Choroby, oszustwa, kradzieże, manipulacje.

To forum istnieje po to, abyśmy nigdy nie musieli korzystać z takich usług z desperacji.
Nie jestem na forum długo, ale myślałem, że jesteś dobrze ogarniętym gościem.
Chyba nikomu tu nie można wierzyć w stu procentach.

Jack Sparrow
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: .

Dołączył: 2019-08-21
Punkty pomocy: 477

Mesut, powoli stajesz się legendą forum.

- tam nie będę całował dziewczyny, którą ledwo znam + "Titanic"

A teraz się zakochałeś i chcesz być w związku z prostytutką.

Było coś tam jeszcze wcześniej, ale nie pamiętam. Laughing out loud

Mesut
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Siemiatycze

Dołączył: 2019-10-23
Punkty pomocy: 90

Dziękuję za komentarze. Liczyłem na jakieś porady w stylu jak powinienem z nią rozmawiać ale widzę że jesteście sceptycznie nastawieni. Ja mimo to, postaram się o nią "zawalczyć". Poczulem sympatie. Rzadko kobieta tak empatyczne podchodzi do mnie. Zdaje sobie sprawę ze to może być tylko biznes, ale cóż może nie tylko biznesem się okaże? Wcale nie czuje sie z tym źle jak napisal rozrywkowy, bo juz próbowałem z " Normalnymi" Kobietami. Ale gdy widzę zerowe zaangażowanie to nawet wolę zapłacić niż być ignorowanym i zlewanym bez szans na spotkania. Ktoś wspomniał tekst z chłopaków nie płaczą, tam też bohater został chłopakiem dziewczyny do towarzystwa. Mam nadzieję że szczera rozmowa zostanie dobrze odebrana. Temat uważam za zamknięty

BoLo
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Dolnyslask.

Dołączył: 2015-06-09
Punkty pomocy: 141

No widzisz, ktoś Ci okaże zainteresowanie, w tym wypadku za kasę, a Ty już swirujesz.

EfektMotyla
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: UK

Dołączył: 2009-10-07
Punkty pomocy: 94

Podeślij linka w PW

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Włączona
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Człowiek z zachodu

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 1680

"Ja mimo to, postaram się o nią "zawalczyć"

Masz racje, walcz o kurwe, która jest dziurawiona przez stado kutachów i która oszczędza na śmietance do kawy bo woli wlewać nasienie swoich klientów.

kupis89
Portret użytkownika kupis89
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: śląsk

Dołączył: 2010-11-19
Punkty pomocy: 236

To jest najbardziej spierdolony pomysł i temat jaki tutaj czytałem.

Nie ma sensu doradzać bo i tak zrobi jak będzie chciał.

Mam rade : jak juz twoje emocje opadną , nie pykie Ci z nią -a tego jestem pewny ,no i oczywiście nie minie trochę czasu to wróć tu i przeczytaj to co pisałeś.

POZDRO Wink

marine_trooper
Portret użytkownika marine_trooper
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Zagranica

Dołączył: 2015-02-03
Punkty pomocy: 107

Rzeczywiście, pomysł nawrócenia prostytutki to jakiś obłęd. Na real life Pretty Woman nie ma co liczyć.

MrG
Portret użytkownika MrG
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2019-01-11
Punkty pomocy: 439

Hej messut, weno prześlij jej namiary na roksie. Analna ania, a może bardziej Anna spotkania Gf?
Może ja też "zawalcze"

Mesut
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Siemiatycze

Dołączył: 2019-10-23
Punkty pomocy: 90

Zajmij się gronem lasek które zdążyłeś rozkochać w sobie przez całe życie Adonisie.

MrG
Portret użytkownika MrG
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2019-01-11
Punkty pomocy: 439

Nie mam czasu na pierdoły...
Ale serio nie bądź sknera, wyślij namiary

Mesut
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Siemiatycze

Dołączył: 2019-10-23
Punkty pomocy: 90

Nie masz czasu na pierdoły a piszesz głupoty prosząc o namiary do kogoś na kim mi zależy. Ciekawe