Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czy trzeba trochę ostudzić zapał?

5 posts / 0 new
Ostatni
100nowany
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2020-01-02
Punkty pomocy: 0
Czy trzeba trochę ostudzić zapał?

Cześć!

Poznałem się z dziewczyną, mamy za sobą już kilka spotkań, był pocałunek, jest kolorowo i teraz naszły mnie myśli czy się zaraz nie rozpędzę z tym wszystkim...

Do tej pory ja inwestowałem w tę relację więcej i chciałbym teraz poczuć z jej strony trochę inicjatywy, co prawda nie było jeszcze sytuacji, żeby podczas mojego inicjowania się nie dogadaliśmy.

Czy stosowanie taktyki "nie odzywam się, poczekam aż sama to zrobi" ma w tym przypadku sens?

Główny mój zamiar to upewnić się czy nie przesłodzę.

Dostałem sygnały typu, że "jak jest za dobrze to można się znudzić" lub "facet na początku powinien inwestować trochę więcej"

Rokuję ona na naprawdę dobrą partnerkę i nie chciałbym tego zepsuć głupimi posunięciami.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 1537

"Dostałem sygnały typu, że "jak jest za dobrze to można się znudzić" lub "facet na początku powinien inwestować trochę więcej""

Wow jaka madra dziewczyna, chyba studiowala podrywaja. Dostales profesjonalne podpowiedzi , wykonac.

100nowany
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2020-01-02
Punkty pomocy: 0

Czyli strategia którą wymieniłem w pierwszym poście jest do wykonania?

Nasze ostatnie spotkanie należało do tych bliższych, stwierdziłem, że jeśli jej tego brakowało (tak mówiła), to powinienem trochę to teraz ostudzić i poczekać na więcej z jej strony.

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 135

Inicjatywa uczuciowa ma być po jej stronie, to ona ma prosić o spotkania. Jak widzisz że się stara i sama inicjuje częściej to dajesz sto procent inicjatywy seksualnej i gotowe. Wtedy będzie chciała więcej i więcej, Ty robisz dwa krótki w przód i jeden w tył.

Raskolnikow
Nieobecny
Wiek: Z każdą sekundą coraz więcej.
Miejscowość: Rój zamczyski.

Dołączył: 2017-10-07
Punkty pomocy: 455

100nowany czy warto się teraz nie odzywać? Zależy od kobiety... Robiłem tak, tylko że mi nie zależało tak bardzo na dalszych spotkaniach i z doświadczenia wiem, że jak wywołasz emocjonalną więź i przedstawisz siebie jako wartościowego faceta, to kobiety na siłę szukają kontaktu. Niby przypadkowo, niby... Dlaczego? Logika kobiet jest zajebiście pokrętna, ale one uzależniają swoją wartość od mężczyzny. Im wartościowszy facet (czytaj im więcej kobiet go chce, uważa go za atrakcyjnego), tym kobieta czuje przy nim więcej emocji, większy pociąg, bo musi patrzeć na konkurencję.

Więc jeżeli jesteś zbyt napalony, kobiety to podświadomie postrzegają: "ohoo a co ona taki napalony? Czyżby nie było by go stać na inną kobietę? Zrobi wszystko co chcę... ". Najbardziej wartościowy facet, to taki, który mówi: "nie". Jeżeli facet się stawia, kobieta czuje, że to on przejmuje ster - on rządzi, a to wywołuje w kobietach poczucie bezpieczeństwa, czyli emocje, które wiążą z miłością.

Skuteczność zaprzestania kontaktu, zależy od tego jaką obiektywnie robotę wykonałeś, czy kobieta nie ma innych opcji itd.

Na twoim miejscu, nie zaprzestałbym kontaktu: jest dobrze, to się umów, jednak na spotkaniu opanuje emocje. Na początku nie bądź napalony, ale chłodny (wiem, że trudno). Niech kobieta zacznie nadskakiwać i dopiero się otwieraj. Do cholery pozwól również kobiecie, aby poczuła, że to ona o Ciebie musi zabiegać, bo tak naprawdę one tego pragną, by facet czuł się jak nagroda, że ma wyższy status, mniemanie o sobie od niej. To stawie Ciebie w świetle autorytetu, a z autorytetami kobiety nie dyskutują, tylko stają się pokorne jak małe dziewczynki.