Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Co powinienem zrobic?

6 posts / 0 new
Ostatni
HyperNans
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-09-15
Punkty pomocy: 8
Co powinienem zrobic?

TEMAT DO USUNIĘCIA / TEMAT DO USUNIĘCIA / TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA/ TEMAT DO USUNIĘCIA

MrSnoofie (niezweryfikowany)

Taką se laskę wybrałeś, tak masz Smile Dziwnym by nie było, gdybyś Ty był teraz na identycznej pozycji, jak jej facet był, kiedy równolegle fisiowała z Tobą. Co tu dużo radzić - po rozmowie już jesteś, nic to nie dało, relacja Ci nie odpowiada. Zwyczajnie podziękuj pani i tyle, po co się męczyć.

HyperNans
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-09-15
Punkty pomocy: 8

MrSnoofie , a czy jest jakas mozliwosc zeby to jakos uratowac ? Jestem gotowy ja stracic i nie mam zamiaru prosic czy blagac ale musze miec pewnosc ze zrobilem wszystko i nic sobie nie moge zarzucic.

Guest
Portret użytkownika Guest
Nieobecny
Starszy moderator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer

Dołączył: 2009-02-11
Punkty pomocy: 12821

a ile razy jeszcze masz zamiar tak zrywac kontakt, czekac w posraniu, az się odezwie, wracac do niej, a po krotkiej sielance przezywac to dalej? Jest jakas granica dla Ciebie?

________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"

MrSnoofie (niezweryfikowany)

A jej zależy, żeby to uratować? Chyba e tam Smile Zauroczenie minęło i koniec pieśni. Od początku miałeś z tą dupą problemy, stała okrakiem między swoim facetem a Tobą. A jak coś się zaczyna od problemów, na problemach się kończy. Jeżeli Ty tego z dumom i godnościom osobistom nie zakończysz, ona i tak Cię w końcu albo zacznie walić po rogach, albo kopnie w sranie.

HyperNans
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-09-15
Punkty pomocy: 8

Wiem ze to trudne i bedzie bolalo ale to najlepsze wyjscie z mozliwych jak widze . Zdrada by bolala o wiele bardziej. Dzieki za pomoc Panowie.