Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

3 letni staż, brak emocji, kryzys i inny gość

11 posts / 0 new
Ostatni
Wasiliew
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2017-02-07
Punkty pomocy: 5
3 letni staż, brak emocji, kryzys i inny gość

Cześć Smile

Z góry chciałbym zaznaczyć, że przeanalizowałem podobne tematy do mojego (co tylko potwierdza regułę, że wszystkie kobiety są takie same lub w dużym stopniu podobne) i oprócz rad, bardziej chciałbym poznać Waszą opinię na temat mojego planu odnośnie przedstawianej sytuacji.

Chciałbym zacząć od krótkiego streszczenia tego związku:
- trwa ponad 3 lata
- mamy za sobą już wspólne mieszkanie przez 1,5 roku (abstrahując, moim zdaniem największy test dla jakości związku)
- uważałem do tej pory ten związek za szczęśliwy
- nie tworzymy w związku żadnych chorych ograniczeń, ona ma zarówno koleżanki jak i kolegów, podobnie jak ja

Sytuacja przedstawia się następująco: dziewczyna przez większość związku była spokojna, raczej nie emanowała energią życiową ani seksualną (w późniejszej jego fazie tj.związku). Natomiast ostatnio, dokładnie odkąd wirus zaczął się uspokajać przestaje ją poznawać. Zaczęła lubić picie, imprezy, wyjścia itp.
Nie widzę w tym absolutnie nic złego, natomiast odczuwam w tym drugie dno, jakby brakowało Jej w tej relacji emocji.

Zaczęła pisać z gościem, którego zna wyłącznie z widzenia. Już wcześniej zdarzało im się pisać jednakże jedynie raz na +/- kilka miesięcy. Przez ostatnie tygodnie zauważyłem jak również dowiedziałem się od niej, że piszę z nim codziennie. Powiedziała mi również, że ten gość wypytywał czy dalej jest ze swoim chłopakiem, pisze do niej teksty z seksualnym podtekstem, których nie chcę tutaj przytaczać, ponieważ każdy z nas domyśla się o jakich mowa.
Gdy mi o tym wszystkim powiedziała, oznajmiłem Jej, że nie podoba mi się, że będąc ze mną pozwala sobie na dwuznaczne teksty od obcych gości.
Ona twardo stoi przy opinii, że jest to dla niej jedynie kolega i nie obchodzi Jej to, jakie teksty on do niej pisze bo tu cyt. "jakie to ma znaczenie, jeśli ona nic nie chce". Oczywiście jest to jedną wielką bzdurą z czego sam zdaje sobie sprawę.

Podsumowując, pomóżcie mi przeanalizować Jej zachowanie, ponieważ jestem w kropce.

Mój plan, stosując się do rad userów na innych tematach o tej problematyce jest taki: zachowuje aktualnie zimną krew, nie wracam do tego tematu lecz jeśli zauważę, że ta relacja idzie za daleko lub zbyt długo to planuje podjąć jeszcze jedną rozmowę w której oznajmie Jej, że albo zacznie mieć szacunek do mnie i będzie zrywać kontakt z takimi gościami albo będę musiał od niej odejść.

P.S. Osobiście uważam, że gość się znudzi ponieważ pomimo, że oboje pochodzą z tego samego miasta to on aktualnie mieszka w innym co uniemożliwia jakieś ewentualne spotkania za czym idzie brak rozwoju tej relacji jeśli będzie to w dalszym ciągu pisanie.

Dajcie znać co myślicie!
Z góry dzięki za każdą radę Smile

pablo183
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 37
Miejscowość: Planeta Ziemia

Dołączył: 2020-05-05
Punkty pomocy: 11

"Osobiście uważam, że gość się znudzi" nie patrz na to czy koleś się znudzi, czy się nie znudzi. To Twoja kobieta powinna znać granice. Jak to mówią "gdy suka nie da, pies nie weźmie".
Tak jak mówisz, porozmawiaj, postaw granice i powiedz że jeżeli je przekroczy, będzie koniec. Tylko tego się trzymaj i swoich zasad nie naginaj.

Randall
Portret użytkownika Randall
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: ..
Miejscowość: Łódzkie

Dołączył: 2014-05-27
Punkty pomocy: 236

Przecież jeśli jest chujnia u was, to jeżeli nie ten gość, to za chwilę pojawi się następny. Problemem nie jest ten jeden konkretny typ, tylko pleśń w związku. A jak wiadomo (i nie raz było już tutaj pisane), rozmową niczego nie załatwisz, nie wynegocjujesz uczuć. Piszesz, że jest mało seksu, że "nie emanowała energią życiową ani seksualną". Czerwona lampka. Jeśli panna Cię nie pożąda, to wiedz, że coś się dzieje.

__________________________________________________________
Stado baranów prowadzone przez lwa groźniejsze jest niż stado lwów prowadzone przez barana.

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: .

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 1418

"pisze do niej teksty z seksualnym podtekstem"

A ona pewnie ma mokro i cieszy sie jak głupia do telefonu.

Droga do dorobienia ci rogów nie bedzie dluga Wink

SiuX
Portret użytkownika SiuX
Włączona
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Cieszyn

Dołączył: 2017-09-11
Punkty pomocy: 393

Po pierwsze, rady typu "Next" odpadają, chyba każdy wie, że po 3 letnim związku nie jest tak łatwo powiedzieć Adios.

Pamiętaj, że ludzie nie lubią zakazów , szczególnie jak nie są do nich przyzwyczajeni. Taki zbudowałeś związek, bez jakiś konkretnych zasad i wydaje mi się, że to powoli będzie procentowało, niestety na minus.

Wyobraź sobie, że nie tylko ty masz taki problem, do mojej kobiety średnio w tygodniu piszę ok 5 facetów na fb, czy ma chłopaka itp. Każdy samiec czeka, aż jego zwierzyna będzie wolna, są i tacy którzy (tak jak omawiany przez Ciebie gość) nie czekają. Co zrobić w takich sytuacjach?

Po wielu relacjach i związkach mogę powiedzieć jedno, na kobiety nie działa żaden słowny argument, chyba że masz bardzo mocną pozycję w związku (jeżeli to ona zawsze za Tobą biega) wtedy argumenty mogą do niej dotrzeć, bo będzie się bała Ciebie stracić.

Czyli co masz zrobić?
Najlepiej dziś z nią o tym porozmawiaj, powiedz, że Ci się to nie podoba. Zakomunikuj, że przez takie zagrywki może zniszczyć waszą relację. Jeżeli nadal się nic nie zmieni, to przejdź do planu B.

Plan B
Na początku warto powiedzieć, że jeżeli nadal nic się nie zmieni to możliwe, że wasz związek chyli się ku upadkowi. Dlatego możesz zagrać w jej gierkę, bo nie masz zbyt wiele do stracenia, a możesz tylko zyskać. Zacznij się lepiej ubierać, ćwicz, ogólnie zmień się zauważalnie (na przyszłość na pewno Ci się to przyda). Zacznij pisać również z innymi kobietami, częściej się z nimi spotykaj. Po pewnym czasie zacznie to zauważać i będzie miała chęć przeglądnąć twoją komórkę (samice niestety takie są). Oczywiście jej tego nie ułatwiaj, raz czy dwa zostaw "przez przypadek" gdzieś komórkę. Następnie prawdopodobnie, będziesz miał z nią rozmowę i wtedy powiesz, że jak ona może to ty też i zacznij rzucać samymi superlatywami mówiąc o kobietach z którymi piszesz i na końcu powiedz, że to tylko przyjaciółki.

Albo się opamięta, albo Cię straci. Widać, że brakuje jej emocji, brakuje jej towarzystwa, dlatego daj jej posmakować jak to jest powoli tracić coś stałego, coś co (według niej) jest już jej Wink

Pjetrek
Portret użytkownika Pjetrek
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Dziki wschód

Dołączył: 2017-06-22
Punkty pomocy: 148

To w sumie nie jest jej gierka tylko naturalny stan rzeczy Laughing out loud kierunek w jakim najlepiej jest podążać gdy coś się sypie. Można powiedzieć, że planem B autor podbije sobie faze i zamiast myślami skupiać się na przeszkodach to wykorzysta swój potencjał w czymś poprostu lepszym niż gdybanie co jego luba odwala. Big up

snumik
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2015-07-06
Punkty pomocy: 125

Z ciekawości, Ty jasno zakomunikowałeś na samym początku i nie musiałeś przechodzić do planu B, czy jak to u Ciebie wygląda, kiedy tyle gości do niej pisze?

SiuX
Portret użytkownika SiuX
Włączona
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Cieszyn

Dołączył: 2017-09-11
Punkty pomocy: 393

Myślę, że u mnie to jest kwestia ogólnie całego związku. Rodzice, znajomi, mnie uwielbiają, a ona uwielbia spędzać ze mną czas, nie twierdze, że to się nie zmieni, ale na razie jest tak jak opisałem.

Gdy piszą do niej faceci, to ona wie, że mnie to nie interesuje i że ma prawo z nimi pisać, ale wtedy i ja będę pisał ze swoimi koleżankami. W naszym związku to ona bardziej chce, abym nie pisał z płcią przeciwną Laughing out loud

Prosto mówiąc, na chwilę obecną mam mocną pozycję w związku, dlatego nie muszę się o to martwić.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 1428

Zaproponuj jej zeby sie z nim spotkala, toz dawno starego kolegi nie widziala. Potem umow sie z jakas atrakcyjna kolezanka na spacer omowic kryzus gospodarczy w polsce. A na koniec zaproponuj jej spowrotem osobne zamieszkanie

H8M4
Portret użytkownika H8M4
Nieobecny
Wiek: 99
Miejscowość: PL

Dołączył: 2017-11-09
Punkty pomocy: 290

Gadanie nie pomoże na babe. Musi zobaczyć, że masz inne opcje, gdyby jej się zachciało jednak innego fagasa Smile

TenTypTakMa89
Portret użytkownika TenTypTakMa89
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: X

Dołączył: 2012-05-27
Punkty pomocy: 372

To co Ci Twoja panna mówi, to Ci to wylatuje drugim uchem. Obserwuj jej CZYNY. Dobrze zauważyłeś, ze traci Toba zainteresowanie, stad pisanie z jakimś napalonym pajacem (tacy goście powinni od razu wpierdol dostawać za podbijanie do zajętej Laughing out loud). Ktos dobrze poradził u góry, wez się PORZĄDNIE za siebie. Ćwicz codziennie, odżywki, dieta, nowy zapach, nowe ciuchy. Możesz pograc z nią w gierkę i się umawiaj z koleżankami na kawkę. Jeżeli takich nie posiadasz to nawet możesz udawać ze z kimś piszesz i się uśmiechać do telefonu. A jak będzie pytała kto to to chowaj telefon w kieszeń i mow, ze koleżanka Wink