Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

__Droga do kobiecych potrzeb __

Portret użytkownika Karaś

Uwodzenie kobiet jest podróżą w nieznanym kierunku. Miejsce w którym się znajdziesz zależeć będzie od drogi którą wybierzesz...

Chcę byś zastanowił się nad tymi słowami i uświadomił sobie którą Ty drogę wybierasz.

Czy jest to droga pewnego siebie mężczyzny który doskonale zna swoją wartość lecz również doskonale zna wartość i rozumie potrzeby kobiet.

Jeśli jest to taka droga to szczerze Ci gratuluję. Możesz uważać się nie za uwodziciela lecz za smakosza kobiecego piękna. Osobę dojrzałą do tego co robi i możesz być z tego dumy!

Jeśli nie rozumiesz potrzeb kobiet to ten blog jest dedykowany dla Ciebie. Mam nadzieję że uświadomisz sobie to co każdy prawdziwy mężczyzna powinien wiedzieć.

Po pierwsze pamiętaj kobieta to nie jest rzecz. Kobieta to piękna istota stworzona dla mężczyzny. Stworzona po to by stać przy jego boku. Istota która potrzebuje ciągłych emocji – radości, uniesienia, szczęścia, poczucia bezpieczeństwa lecz również zazdrości, złości, smutku a nawet żalu. Kobietę rozkochuje się nie przez słowa lecz przez wachlarz emocji który jest jej potrzebny jak powietrze które utrzymuje ją przy życiu. Daj jej wachlarz a staniesz się jej powietrzem bez którego nie może żyć.

Ważnym elementem który pomoże zastąpić jej powietrze Twoją osobą są potrzeby. Jak doskonale zdajesz sobie sprawę kobieta ma wiele potrzeb które musi zaspokajać w swoim codziennym życiu. Poprzez potrzeby rozkochasz ją w sobie…

Czy kiedykolwiek próbowałeś wyobrazić sobie poranek bez pierwszych promyków słońca…
Poranek w którym zamiast ciepłych, delikatnych smug które zostawia słońce na Twojej twarzy, budzi Cię zimny i nieprzyjemny chłód księżyca…
Jak się czujesz?
Źle?
Beznadziejnie?
Cały dzień stracony?

Tak właśnie czuje się kobieta która nie zaspokaja swojej potrzeby. Potrzeby kontaktu z Tobą…

1.Idąc z nią przez miasto, weź ją za rękę i niech wie że podając Ci tą rękę jest bezpieczna. Podświadomość jej podpowiada że rozumiesz ją bez słów. Ma czuć że biorąc ją za rękę nie musi się niczego obawiać bo Ty! Prawdziwy mężczyzna przeprowadzi ją bezpiecznie przez ten czas gdy jest blisko.
Tym uczuciem którym wywołasz sprawisz iż zaspokoisz bardzo ważną potrzebę – potrzebę bezpieczeństwa i zbliżysz się do niej i jej umysłu już zastępując jedną potrzebę. Musisz zrozumieć że tym jednym jedynym ruchem nie zaspokoisz całej potrzeby bezpieczeństwa lecz poprzez wielokrotne takie działanie zbliżysz się do celu…

2.Każdego dnia okazuj jej szacunek taki jakim ona darzy Ciebie! Niech zrozumie i poczuje się jak szanowana kobieta. Jeśli ona nie okazuje szacunku Tobie, Twoim bliskim nie marnuj z nią swojego cennego czasu. Nie jest godna Twojej uwagi!

3.Pokazuj że jest ważna dla Ciebie. Udowodnij jej że może utożsamiać się z Twoją osobą. Że darzysz ją uczuciem który wypełni jej emocje. Niech poczuje się że jest ważnym elementem Twojego życia. Uważaj – ważnym lecz nie najważniejszym…

Pokaż jej iż rozumiesz jej problemy. Nie staraj się ich rozwiązać. Wystarczy że wysłuchasz ją, przytulisz. Pamiętaj każda rada przybliża Cię do przyjaciela…

4.Intrygują ją każdego dnia poprzez swoje zachowanie i swoje słowa. Niech zastanowi się nad sensem wypowiadanych przez Ciebie słów. Sprawi to iż zrozumie że językiem można zdziałać prawdziwe cuda.

5.Na samym końcu pokaż jej jakim jesteś świetnym kochankiem. Że tylko w Twoich ramionach poczuje prawdziwą rozkosz wynikającą z seksu. Niech poczuje się wyzwoloną i niczym nie ograniczoną kobietą w łóżku. Daj jej dochodzić raz za razem do wniosku że to Ty jesteś najważniejszy a nie ona!

Wypełnij kobiecie pięć powyższych potrzeb. Sprawdź czy ta metoda będzie skuteczna również w Twoim przypadku. Jak zauważyłeś nie dałem Ci gotowych schematów. Dałem Ci wskazówki nad którymi masz sam pracować i sam je rozwijać. Interpretuj je jak chcesz. Może Ci się uda, może nie. Lecz jedno jest pewne – zostawisz kobietę po spotkaniu z Tobą lepszą niż była do tej pory…

Baw się życiem…
I spraw by kobieta była przy Tobie na dłużej niż na jedną noc…

Odpowiedzi

Portret użytkownika Matikte

Kwintesencja podrywu

Kwintesencja podrywu streszczona w kilku akapitach. Świetne!

Portret użytkownika Fan

To : "Czy jest to droga

To : "Czy jest to droga pewnego siebie mężczyzny który doskonale zna swoją wartość lecz również doskonale zna wartość i rozumie potrzeby kobiet."

Z tym: "Uwodzenie kobiet jest podróżą w nieznanym kierunku. "

Się wyklucza.

Pewność siebie- siebie zaimek zwrotny bodajże- przez co budujesz PEWNOŚĆ OBRAZU, w który wierzysz. Jak wierzysz w coś, że jesteś jakiś, że zdobziesz numery, dupy, i inne duperele- zaprzecza, że jest to podróż w nieznanym kierunku. Nie może być nieznany, bo ty już masz opinię na swój temat, czyli tego obrazu.
Jak możesz odkrywać, skoro już znasz jej potrzeby i siebie?

Musiałoby się wyjść z tego założenia. Einstain o tym mówił.

Tutaj też się wyklucza jedno z drugim:

"Po pierwsze pamiętaj kobieta to nie jest rzecz. Kobieta to piękna istota stworzona dla mężczyzny. Stworzona po to by stać przy jego boku. Istota która potrzebuje ciągłych emocji – radości, uniesienia, szczęścia, poczucia "

Najpierw napisałeś, że to nie jest rzecz, po czym dałeś jej atrybuty rzeczy. Mówiąc o niej masz na myśli siebie, że sam potrzebujesz radości, uniesienia, szczęścia, poczucia bezpieczeństwa itd., bo tego nie masz, dlatego zrzucasz odpowiedzialność na kobietę.

" Poprzez potrzeby rozkochasz ją w sobie…"

Nieprawda. Poprzez zaspokojone jej potrzeb ona się od ciebie uzależni. Nie będzie kochała ciebie, ale to co jej dajesz. CIebie będzie nienawidzić.

Myślę, że pozostałych 5 pkt nie powinienem już komentować, bo całkowicie ten blog straci sens. A i tak stracił dla tych, którzy choć trochę przysiądą do metydacji nad tym co napisałem. Możecie odszukać wiele mechanizmów, którymi się kieruje facet/kobieta przy wyborze partnera. Polecam prześledzić swoje pozostałe związki i znaleźć potwierdzenie zgodności.

Portret użytkownika lukas198820

Słuchaj Fan wszystko stary

Słuchaj Fan wszystko stary fajnie wyjaśniasz jest tylko jedno "ale".Napisałeś coś takiego.
" Poprzez potrzeby rozkochasz ją w sobie…"

Nieprawda. Poprzez zaspokojone jej potrzeb ona się od ciebie uzależni. Nie będzie kochała ciebie, ale to co jej dajesz. CIebie będzie nienawidzić.

Czemu cie panna ma nienawidzieć, za zaspokojanie jej potrzeb, raczej straci tobą zainteresowanie.Mam racje??

Portret użytkownika Fan

To jest taka sama sytuacja

To jest taka sama sytuacja jak z paleniem papierosów (zaobserwuj u ludzi). Najpierw kochają palić, jest super, ale nadchodzi moment, że chcą rzucić! Ale nie potrafią, dlaczego? Bo są uzależnieni (papierosy spełniają jedną z potrzeb, np. daja social, akceptacje etc), ale zaczynają jednocześnie tego nienawidzić.

Portret użytkownika lukas198820

Rozumiem. Taka nienawiść to

Rozumiem.
Taka nienawiść to można powiedzieć taka swoista pomoc w oderwaniu sie od nałogu, czegoś nienawidze, czegoś nie lubie więc staram sie od tego odciąć jednak nie jest to takie łatwe.
Wydaje mi sie, to zreszta nieraz poruszane na forum było, że taka sytuacja ma sie z prezentami kupowanymi dla lubej.Zasypywanie jej nimi właśnie do tego prowadzi.Chyba lepiej dać coś drobnego, albo coś od siebie dla panny>?>
Zgodzisz sie z tym?
Pozdrawiam:)

Portret użytkownika Fan

Ani nie zgodzę, ani zgodzę.

Ani nie zgodzę, ani zgodzę. To bardzo błahy dla mnie temat, jaki sens odpowiadać na to? jak to zmieni moje, twoje i innych życie?

Dawaj prezenty jakie chcesz, ja opisałem swoje prezenty na swoim blogu. Przejrzyj The Best Present From Fan.

Pozdrawiam.

49 odsłon i już główna?

49 odsłon i już główna? Stare

Dziwne, że coś takiego na

Dziwne, że coś takiego na głównej jest.

W porównaniu z tym tekstem "Panowie, nauczmy się tracić kobiety!", to jest jakiś bełkot chyba...

No ale to masa decyduje, więc mam to gdzieś.

Poradnik lamusa, no

Poradnik lamusa, no ewentualnie dla licealisty.Proszę Cie człowieku, przytul, daj jej to, daj jej siamto, takich rzeczy zdrowy mężczyzna nie musi czytać,to samo z siebie wychodzi w relacji(zdrowej relacji) Drogi Karaśu, nie chcę Cie oceniać, ale wydaje mi się, że nie doświadczyłeś poważnej relacji damsko-męskiej.Wali kiczem, na kilometr.Pozdrawiam.Pan idealny Wink

Portret użytkownika Dreadnought

hmm jeśli to takie oczywiste

hmm jeśli to takie oczywiste to jak się tu na stronie znalazłeś?

"Kobietę rozkochuje się nie

"Kobietę rozkochuje się nie przez słowa lecz przez wachlarz emocji który jest jej potrzebny jak powietrze które utrzymuje ją przy życiu."

"Mężczyźni się zakochują oczami, kobiety - uszami" - to żelzazny klasyk na półce sentencji o kobietach.

Osobiście jestem zdania, że

Osobiście jestem zdania, że to powinno iść w parze, tj. rozkochujesz kobietę, emocjami, które dostarczasz jej za pomocą słów, ale też przez swoje czyny. Przecież każdy wie, że kobieta kieruje się głównie intuicją i intuicyjnie wie(a przynajmniej stara się dowiedzieć), co miałeś na myśli poprzez: gest, grymas etc. Jak dla mnie im więcej dostanie informacji z "drugim dnem" tym lepiej, bo niejako spirala jej myśli zaczyna się nakręcać, a co za tym idzie, emocje też zaczynają jej wariować.

Portret użytkownika rydzykant

Nie rozumiem, dlaczego w

Nie rozumiem, dlaczego w szczęśliwym związku kobieta nie może być najważniejszym elementem mojego życia. Przecież najważniejszy nie oznacza jedyny i nie dyskryminuje inne. Jeśli jest się w stanie wszystko ładnie poukładać, żeby nie kolidowało ze sobą, to uważanie kobiety za najistotniejszy element swojego życia nie jest złe. Wg mnie właśnie tak powinno być.

Nie rozumiesz, czyli to chyba

Nie rozumiesz, czyli to chyba po prostu twoj tok myslenia.

Dla mnie zawsze było i zawsze chyba będzie ważniejsza moja kariera niż dupeczka.

Dupeczka zawsze może odejść ode mnie w każdej chwili, ja wychodzę osobiście z założenia, że najważniejszy jestem ja sam. Jeśli kobieta chce ze mną być, to daje jej siebie.

Portret użytkownika Variatio

Mi się kompletnie nie podoba.

Mi się kompletnie nie podoba. Nic konkretnego,zwykła paplanina,ktora jak już ktoś wczesnej zauważył często zaprzecza sama sobie.

Świetny blog! Działaj tak,

Świetny blog!

Działaj tak, jakby każda kobieta którą spotykasz miała na szyi napis: ''Spraw bym poczuła się ważna''

Mniam mniam. Pyszny kotlecik.

Mniam mniam. Pyszny kotlecik. Dobre, ale już było.

Zastanawia mnie ostatnio forma tych blogów. Bo gdyby znaleźć osobę, która potrafiłaby usystematyzować wszystkie arty "nadające się" z głównej.. od początku istnienia strony, to ciekaw jestem ile byłoby faktycznie wpisów, które wnoszą merytoryczną wartość, a ile byłoby dopisaniem własnej ideologii do już istniejących. Rozumiem, ze krzywa zapominania robi swoje, ale nie lepiej utrwalić sobie już zdobytą wiedzę poprzez przyswojenie informacji już znanych (przeczytać drugi, trzeci raz coś wartościowego) niż wałkować w kółko o tym samym tyle, że w innej formie?

Ale co ja tam wiem..

Portret użytkownika rydzykant

dupeczka, a kobieta z ktora

dupeczka, a kobieta z ktora chce sie spedzic reszte zycia to jednak jakas roznica. przeciez jasno napisalem, ze jesli odpowiednio sie wszystko ulozy, to nie bedzie kolidowac. bycie z kobieta nie rowna sie brak kariery i bycie kurem domowym. wyjatkiem moga byc jakies ekstremalnie dalekie i dlugie wyjazdy. a Ty pojechalbys za ta jedyna? pewnie nie. laska z ambicjami tez raczej nie, ale to kwesita kariery, a wlasciwie spelnienia zawodowego. wyjdaje mi sie, ze w pewnym wieku, z odpowiednia sytuacja fiansowa i za odpowiednia kobieta moglbys rozwazyc. ja teraz raczej nie zostawilbym wszystkiego, ale kiedys w odpowiednich okolicznosciach bez zawahania.

Portret użytkownika VanityFair

fajna utopia i dla niej samej

fajna utopia i dla niej samej miło to się czyta... ale wiesz życie, rutyna, kłótnie, problemy też są .. nie ma samej łąki, trzymania się za rąk i takich tam niestety to ciągła praca nad sobą, nad relacją , pogłębianie przyjazni i seksu.. ale spoko, fajnie że są wsrod nas idealisci

super tekst jak dla mnie

super tekst jak dla mnie 5+
Można uzupełnić punk drugi o przykłady wyrażania szacunku

super J.

super J. Smile

"Pokaż jej iż rozumiesz jej

"Pokaż jej iż rozumiesz jej problemy. Nie staraj się ich rozwiązać. Wystarczy że wysłuchasz ją, przytulisz. Pamiętaj każda rada przybliża Cię do przyjaciela…"

Cięzko mi się zgodzić z tymi słowami , to co jeżeli jestem z kobietą 2 lata i czuję że naprawde jest dla mnie ważna to mam jej nie pomagać w jakichkolwiek problemach bo ktoś z podrywaj.org napisał że stane się jej przyjacielem .Chyba związek na tym polega żeby nawzajem sobie pomagać i jakoś dalej razem iść

Wpis świetny, niektórym (w

Wpis świetny, niektórym (w tym mi) jest to potrzebne. Wszystko fajnie, ale to zakłada, że kobieta jakoś o Tobie myśli. Nie wszyscy umieją do tego doprowadzić.

Niemniej jednak, wpis świetny.

Portret użytkownika lukas198820

"Pamiętaj każda rada

"Pamiętaj każda rada przybliża Cię do przyjaciela…"---Panowie kto sie z tym zgodzi????
Karaś myślisz że każda pomoc kobiecie sprowadza na manowce???

Pomożesz - będzie wdzięczna

Pomożesz - będzie wdzięczna itp.
DOBRO DO CIEBIE WRÓCI
prędzej czy później

a to napewno nie są manowce Wink

zresztą jeśli laska zwraca się do ciebie z pomocą to chyba raczej na tą pomoc i wsparcie liczy
Myślę podobnie jak ty, zakładając , że się do z tym nie zgadzasz

Nie sprowadza, jeżeli

Nie sprowadza, jeżeli poprosiła o radę.