Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Brak szacunku czy wywoływanie zazdrości ?

7 posts / 0 new
Ostatni
Gość

Brak szacunku czy wywoływanie zazdrości ?

Witam Smile
Mam nadzieję że ktoś będzie wiedział jak odpowiednio zachować się w pewnej sytuacji.
Wyobraźcie sobie że do waszej dziewczyny wybitnie startuje jakiś koleś. Ogólnie mówiąc wpierdala się buciorami w wasz związek. Dziewczyna cały czas zapewnia was że to tylko kolega. Będąc z nią na spotkaniu koleś zaczyna do niej pisać. Ona z bananem na twarzy zaczyna mu odpisywać lekko was ignorując.
Jakoś nigdy nie wiedziałem jak się wtedy zachować bo widziałem dwie różne opcje, a mianowicie:
1. Zlewam to i nie okazuję zazdrości, a nawet zaczynam rozglądać się wkoło za jakimiś fajnymi dziewczynami które akurat przechodzą w pobliżu.
2. Jej brak wyczucia powoduje że zaczynam robić jej jazdę o to, że skoro ten koleś jest taki fajny to niech się z nim umówi, ale wtedy oznaczało to będzie koniec naszego związku.
Czy jest to z jej strony brak szacunku czy powodowanie zazdrości w nas ? Z tego co wiem to na wywoływanie zazdrości powinno reagować się zlewką, a na brak szacunku stanowczym sprzeciwem. Więc mamy dwie skrajności. Jak Wy to widzicie ?

Blowfish (niezweryfikowany)

Powinienes doprowadzic do sytuacji w ktorej to naturalnie odkrywasz istnienie kolegi... Mozesz jej wtedy powiedziec, ze chetnie go poznasz, po prostu niech Ci troche przyblizy go, i tak samo zachwycaj sie do niej jego walorami

Zobaczysz jak to dziala Smile

marso (niezweryfikowany)

No brak szacunku napewno....
ja bym powiedzial cos w stylu..."sluchaj moze zapros go nastepnym razem to go chetnie poznam" jak powie po co to jej powiesz "ze bedziecie mogli spokojnie pogadac a ona nie bedzie musiala okazywac braku szacunku i braku kultury"

pamietaj ze musisz byc gotow ja stracic...0 zazdrosci a 100% pewnosci siebie

Carlopactwo (niezweryfikowany)

Ja miałem podobnie. Leżałem z panienką w łóżku i powoli odpływałem w głęboki sen. W pewnym momencie (wpół do pierwszej w nocy) zadzwonił do niej telefon. Nie odebrała. Po kilku minutach sytuacja się powtórzyła, a ona po raz kolejny nie zareagowała. Chwilę później powiedziała mi, żebym już sobie poszedł. Nie sprzeciwiałem się (chociaż kurewsko chciało mi się spać) i zniknąłem. Idąc do chaty wykręciłem numer do swojej panny. Okazało się, że jest zajęty. Wkurwiłem się, bo to kompletny brak szacunku z jej strony. Byłem przekonany, że gada z jakimś fagasem. Do tego wyprosiła mnie ze swojego mieszkania!!!!!!!
Sytuacja przypomina nieco tę Twoją, więc skup się...
Dzwoniłem do niej jeszcze kilka razy wiedząc, że wciąż z kimś rozmawia, a po miłej pogawędce wyświetli jej się komunikat z moim numerem telefonu w roli głównej. Po jakimś czasie odezwała się i drżącym ze wzruszenia głosem spytała co się stało. Opieprzyłem ją równo i powiedziałem, że nikt nie będzie mnie w ten sposób traktować. Nawet ona. Poza tym nie chcę być z kimś, kto nie ma do mnie szacunku i kłamie. Wyłączyłem się i poszedłem po fajki. Po chwili zadzwoniła jeszcze raz – powiedziała, że mnie kocha i prosiła żebym do niej przyszedł. Zrobiłem tak jak mi kazała (hahaha) i bzykaliśmy się przez całą noc. Następnego dnia płakała i nie chciała wypuścić mnie z ramion. Od tamtej pory boi się, że mogę od niej odejść i nie robi już podobnych scen…

Ona (niezweryfikowany)

Dziewczyny lubią mówić że to tylko kolega... a najczęściej jest to ktoś kto mile pisze, nieźle zagaduje. Sama coś o tym wiem. Ale wracając do Twojej sytuacji.. Powinieneś poprosić o spotkanie z jej 'kolegą', powiedz że chciałbyś poznać jej kolegów a szczególnie tego przez którego tak bardzo Cię olewa. Mój facet gdy do mnie przyjeżdża nie cierpi gdy mam wł tel i ktoś zaczyna do mnie dzwonić i pisać. A ja czytam SMSa, odpisuję.. Wtedy go coś bierze. Moim zdaniem ona tego nie robi świadomie(chodzi o wzbudzenie zazdrości). W moim przypadku już teraz nigdy nie mam wł telefonu gdy mój kochany jest u mnie. Owszem- czasami zdarza mi się zostawić wł tel i zdarza przyjść SMS ale wtedy nawet nie idę zerknąć od kogo. Musisz jej pokazać że widzisz to, że ona pisze z innym i że to Cię irytuje.

eVan (niezweryfikowany)

To była końcówka naszego związku. Zdałem sobie sprawę że popełniłem już tyle błędów że w obliczu tego co się dzieje mam nie wielkie szanse. Oczywiście popełniając (chyba) kolejny błąd powiedziałem jej że ma mi obiecać jedno, że jeśli się z nim umówi to mi o tym powie, wtedy skończę z nią. Powiedziałem jej że irytuje mnie sposób w jaki z nim się trzyma. Na koniec końców i tak mnie zostawiła dla niego.
Ehh gdybym wtedy wiedział tyle co teraz ;]

Ona (niezweryfikowany)

Wina leży po jej stronie, bo nie potrafiła do sprawy podejść ze zrozumieniem.. a bardziej postąpiła w sposób który był jej na rękę. Więc ledwo widząc że jednak wzbudziła w Tobie tą zazdrość i widząc to że coś Tobie się w niej nie podoba, że coś Cię w niej irytuje. Ona wykorzystała to jako koniec Waszego związku;/