Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

TYAB - blog

Portret użytkownika TYAB

Charakter vs socjal, czyli kilka słów o znajomościach by TYAB

Ciąg dalszy...Wink

W poprzednim moi blogu skupiłem się na "maltretowanym" wyglądzie, a dziś poruszę temat socjalu. Oczywiście wszystko na podstawie legendarnego Daniela...Wink

Wiem, wiem, nie potrzebnie poruszam znów, ten temat "Daniela", ale napisałem bardzo, długiego bloga, którego po prostu podzieliłem i tak wrzucam sobie go po kawałku, więc musicie mi to wybaczyć Wink.

Portret użytkownika TYAB

Charakter vs wygląd-czyli analiza "Daniela by TYAB

Tego bloga pisałem, pisałem i pisałem...Stanowczo za długo, bo już blog równie "słynnego" Heatcliffa spadł z pola widzenia tak samo jak i jego autor, więc możecie sobie pomyśleć, że wsadzam kij w mrowisko, a poniekąd moje wypociny będą takim "kontr" blogiem.

Portret użytkownika TYAB

WARTOŚĆ CZYLI KILKA SŁÓW O SŁODZENIU ;)by TYAB

Ideą strony jest podrywanie kobiet, jednak zauważyłem to już dawno, że osoby, które tu trafiają mają problemy ze swoim życiem, a nie z kobietami.

Do napisania tego bloga zainspirowała mnie osoba o tysiącu nicków, a że dawno tu nie pisałem Wink więc postanowiłem skrobnąć co nie co na temat wartości.

Portret użytkownika TYAB

JAKIM TAK NAPRAWDĘ SPOSOBEM ZDOBYŁEM MOJĄ EX DZIEWCZYNĘ-by TYAB

Hej

Nie nie będzie tu nic o powrotach...będzie coś o wiele bardziej głupszego i idiotycznego;-)...

Myślę, że mogę się z wami podzielić tak dla luzu, do popołudniowej kawy, pewną głupią, ale nawet śmieszną historią...Wink

Portret użytkownika TYAB

"DUREXY PROSZĘ" CZYLI PEWNOŚĆ I OTWARTOŚĆ SEKSUALNA Z KOBIETAMI-by TYAB

Hej

Podobnego bloga już dawno miałem napisać,jednak moją decyzję przyspieszył i zainspirował do tego bloga,pewien "ambitny" chłopak...Smile

Być może tym wpisem wsadzę kij w mrowisko, więc podejdź do tego wpisu z otwartym umysłem i tylko tyle. Oczywiście wszystko co napiszę traktuj z przymrużeniem oka i myśl samodzielnie.

Portret użytkownika TYAB

POBIŁEM DZIŚ REKORD - Czyli kilka słów o rzucaniu się na GŁĘBOKĄ WODĘ-by TYAB

Hej chcę się podzielić z wami czymś, co zaobserwowałem i ciekaw jestem waszej opinii w tej kwestii. Blog znów wyszedł długi, ale mam nadzieje, że dający do myślenia. Beka, bo zacząłem pisać o czymś innym, a wyszło mi jeszcze coś innego i jak zwykle się rozpisałem na tyle, że przeczytają to chyba najtrwalsi zawodnicy:D.

Portret użytkownika TYAB

Jak ZNALEŹĆ SWOJĄ PASJĘ W ŻYCIU I ZACZĄĆ ROBIĆ TO CO SIĘ KOCHA-by TYAB

PASJA!!! PASJA!!! PASJA!!!

Bardzo fajnie mieć pasję, tą jedną rzecz, która sprawia, że chce się żyć.Pasja potrafi zaleczyć niejedno złamane serduszko i wyprowadzić na prostą drogę z niejednego zakrętu życiowego.
Jednak co, kiedy nie wie się, co chce się w życiu robić oraz nie ma się pasji?.

Subskrybuje zawartość