Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Mick - blog

Portret użytkownika Mick

Proste zasady, żelazna dupa ...

Miałem przed chwilą bardzo ciekawą i inspirującą rozmowę z jedną z moich dziewczyn. Spędziliśmy ze sobą noc z wtorku na środę, było wspaniale i dla tego niczego o tym nie napiszę. Mój blog, to nie jest żadne seks-story do poduchy Laughing out loud. Rozmawialiśmy sobie o różnych praktycznych aspektach naszej znajomości. Jak już napisałem, jestem mężem i ojcem. Nie mam za dużo czasu na swoje przyjemności.

Portret użytkownika Mick

Filtry

Poznałem taką jedną babkę, rozmowa była całkiem fajna. Pomyślałem że jest to ktoś na poziomie bo wszystko na to wskazywało. W miarę oryginalne tematy, głęboka rozmowa sprawiająca wrażenie szczerej, inteligentna. Do tego wyciągnęła mnie na cyberka z fotkami tego i owego Wink. Trochę dziwne doznanie, jak lizanie loda przez szybę ale jeśli to jej sprawiło przyjemność to O.K.

Portret użytkownika Mick

Start bloga

Kiedy zaczynam tego bloga jest już dosyć późno. W połowie grudnia zgłosiłem chęć założenia konta, założono kilka dni temu. Później się okazało że muszę mieć jakieś punkty żeby zacząć więc poszedłem na forum i napisałem kilka postów. Jak już się uzbierało to przyszły Święta i koniec roku, trochę się więc przebujałem z myślą czy w ogóle zacząć blogować bo miałem przed tym pewne opory.

Subskrybuje zawartość