Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Maleone - blog

Portret użytkownika Maleone

Kluczowa opozycja

Ten wpis nie będzie o podrywie, będzie o tym co następuje level wyżej i jest ważniejsze. Bo uwodzenie to droga do celu, czasem łatwa, czasem pasjonująca, ale nie cel sam w sobie.

Ponad dwa tysiące lat temu w jednej z książek napisano:

Portret użytkownika Maleone

Domokrążcy, misjonarze albo monopoliści

Słyszeliście może o patronie Polski żyjącym tysiąc lat temu? Misjonarz odważnie ruszył na ziemie Prus by nawrócić innowierców. Podobno nie tracił czasu by nauczyć się języka tubylców - użył tłumacza by oznajmić im, że wierzą w bzdury i dlatego powinni przyjąć nową religię. Nie wrócił stamtąd żywy.

Portret użytkownika Maleone

Świat nie jest panoramą

Witam wszystkich wirtuozów uwodzenia, oraz nieokrzesanych prawiczków. Niniejszy wpis będzie garścią akapitów na temat zanurzenia się w kobiecej waginie. Czyli o tym, co każdy z Was może mieć w swoim zasięgu, jeśli nie ma klapek na oczach.

Na starcie zaznaczam, że na moje odczucia silnie wpłynęły

Portret użytkownika Maleone

One uwielbiają mężczyzn którzy mogą pobić innych mężczyzn

Witam wszystkich adeptów sedukcji. Przed wami garść akapitów na temat który wydaje się sporny czy kontrowersyjny.

Portret użytkownika Maleone

Seks a uczciwość - ale wobec kogo?

Jedni robią swoje, zdobywają, potem gdy tylko zechcą kończą, i nie mają większych dylematów. Inni, równie skuteczni - robią wszystko tak samo, ale mają problem z końcówką. Tekst ten dedykuje wszystkim, którzy mają tak zwane "rozterki".

Portret użytkownika Maleone

Unikatowość podrywaj.org

Chciałbym się z wami podzielić garścią refleksji na temat podrywaj.org. Chętnie przeczytam wasze uwagi na temat strony, bo traktuje to jako pewne podsumowanie - dlatego nie pytajcie mnie o ostatnie kwestie tego wpisu. Oznaczyłem tekst kategorią "nasze historie", bo ta strona to część mojej historii, podobnie jak u wielu z was. A wszystko co dobre czasem musi się zakończyć.

Portret użytkownika Maleone

Sedukcja nigdy nie zachodzi w społecznej próżni cz.2

W drugiej części tekstu o wpływie różnic na sytuację podrywu chce zaproponować wam opis źródeł pewnych zachowań i problemów - nas - mężczyzn. Kładąc nacisk na banalny fakt, że nie ma żadnego "My".

Subskrybuje zawartość