Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dobrodziej z Północy - blog

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Taniec godowy, to sztuka zmiany percepcji - w zarysie o atrakcyjności i jej budowaniu

Cześć,

Dużo mówi się tu o tym jaki facet powinien być, co jest atrakcyjne dla kobiet, a co nie... Postanowiłem się z wami podzielić swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na ten temat.

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Jak Odzyskać Byłą Kobietę - opinia o poradniku Adepta

Tak. Skorzystałem kilka miesięcy temu z poradnika "JOBK" Adepta i się tego nie wstydzę. Co więcej, nie jest to materiał sponsorowany, ani autoryzowany. Zabawne co nie? Zwłaszcza że w przeszłości często stawałem jawnie w opozycji do płatnych materiałów na temat uwodzenia oraz trenerów. Byłem sceptyczny do tego stopnia, że zniknąłem z podrywaj na kilka lat.

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Pozycja Wyjściowa

Trafiłeś tu. Jak - tego nie wie nikt. Nikt też nie pyta. Uczysz się. Wychodzi Ci. Tworzysz coś, to coś się rozpada. Uczysz się więc więcej. Zastępujesz jeden system wartości drugim. Jesteś sam. Zaliczasz jedną. Drugą. Trzecią. Dziesiątą. Mija jeden rok, drugi, trzeci, dziesięć lat. Trwasz w przelotnych znajomościach, nie potrafiąc zbudować nic trwałego. Zaczynasz się zastanawiać.

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Archetyp Bohatera - czyli lekcja z nauk Bane'a i Ticala

Jedziemy.

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Miasto Ludzkich Żądz

Brakuje tu zaznaczenia jednej fundamentalnej rzeczy, wynikającej wprost z mindsetu. Była o niej mowa już w podstawach, jednak często jest zapominana i na pewnym etapie to zawsze wychodzi. Wychodzi i przewraca podejście do relacji damsko-męskich do góry nogami.

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Mieszanka Przypraw

Zastanawialiście się kiedyś jakim facetem trzeba być, żeby kobiety za wami szalały? Nie chodzi mi o wzbudzanie atrakcyjności samym wyglądem. Nie chodzi mi też o robienie dobrego pierwszego wrażenia fajną nawijką. Pomijam aspekt finansowy. To wszystko się przydaje, ale na dłuższą metę kobiety przy Tobie nie utrzyma.

Subskrybuje zawartość