Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Życzenia Świąteczne.

Portret użytkownika Simple Man

Życzę... Żeby żyło Ci się lepiej, żebyś miał więcej miejsca, żebyś chciał codziennie wstawać rano, mieć tą motywację. Życzę Ci również zdrowia, oraz wielkiej wyobraźni. Im większa wyobraźnia, tym większe marzenia - a w święta... Marzenia się spełniają.

Czasami nie mam już sił, nie chce mi się iść dalej, dbać o siebie. Najchętniej... jebnąłbym tym wszystkim i siadł na dupie. Wiem, że Ty też miewasz takie chwile. Wiesz co? Życzę Ci, żebyś znalazł klucz, który otworzy wrota, za którymi znajdziesz chwilę wytchnienia, odpoczynku. Żebyś odpoczął i nabrał sił na dalszą drogę. Życzę Ci takiej ostoi w kimś bliskim.

Jak często zdarza Ci się, że nie masz ochoty żyć, nie chcesz kolejnego dnia? Nie ważne. Życzę Ci, żebyś w każdym swoim dniu widział coś, dla czego warto wstawać codziennie. Życzę Ci, żeby każdy dzień był wyjątkowy, żebyś prócz wad... dostrzegał również zalety, bo z tym masz problem.

Życzę Ci zdrówka, żebyś codziennie MÓGŁ wstać. Póki śmierć Cię nie dosięgnie, żyjesz. Nie marnuj ani chwili, żyj pełnią. Już chyba czas zacząć cieszyć się życiem, prawda? Im wcześniej, tym lepiej. Zacznij od dziś.

Życzę Ci większej wyobraźni oraz kreatywności. Wiesz dlaczego? Im większa wyobraźnia, tym większe marzenia. Trzeba ludziom wielkich marzeń, a Święta to czas spełnienia marzeń... Smile

Jesteś wyjątkowym człowiekiem. Nie trać tej wyjątkowości i zacznij żyć. Trzymaj się, Wesołych Świąt.

Odpowiedzi

świetne życzenia, wzajemnie

świetne życzenia, wzajemnie bracie;)