Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Warsaw Shore - Stifler i Szkoła Podrywu - Masakra

Portret użytkownika Admin

Hej, zobacz jakie problemy z dziewczynami mają w łóżku Alan i Stifler z "Warsaw Shore Ekipa z Warszawy"? Stifler mówi, że jego podryw jest tak dobry, że mógłby być uczony w szkole podrywu, a co Ty o tym myślisz ?


Adept

Odpowiedzi

Widzialem Stiflera w akcji.

Widzialem Stiflera w akcji. To jest takie dno, że szkoda gadać. Oczywiście, można powidzieć, że to tylko jeden wypad bla bla bla, ale taka typowa/średnia akcja mówi dużo o twoich umiejętnościach. Więc na początku pochłąnął całą atencję klubu... siedziały z nim jakieś laski takie w miarę... chyba myślały, że jest zajebisty itp... przeliczyły się i szybko się zmyły. Trochę później i siedziały z nim same gimnazjalistki i to takie, które raczej się odpędza, niż do nich podchodzi hah. Nie odmawiam mu jakiegoś statusu społecznego, który sobie wyrobił programem w tv, ale gejmer z niego słaby. Taka moja ocena z tego co widziałem... bo gra zaczyna się, kiedy wykonujesz jakiś ruch.... a jego właśnie wtedy się kończy. Więc po prostu ma tzw. Hot Game, poza tym szkoda mi było patrzyć, z sympatią do niego, ale bił od niego żal, naprawdę.

Portret użytkownika sequel87

11:45 jasne że tak. Mógł

11:45 jasne że tak. Mógł zmienić się o 180st i powiedziec "Tak? Co napisał, coś ciekawego?" Trzeba trochę przypalić Jana, gra aktorska też mile widziana a pseudo Pua cisnie dalej po lini prostej.
To jest mega słabe i tak nie robi. Przetrzymal by jeszcze parę chwil ale tu cierpliwosci brak, brak doświadczenia, brak myślenia.

Portret użytkownika Admin

Sequel: dokladnie, ale tak

Sequel: dokladnie, ale tak sie dzieje, gdy wszystko na poczatku zycia przychodzi latwo i nie rozwija sie umiejetnosci prawdziwej gry