Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Ufo Odbiło Mi Dziewczynę

Portret użytkownika Admin

Na randce dziewczyną wszystko może się zdarzyć. Możesz usłyszeć, że dziewczyna jest sterowana przez prądy Tesli, którymi rząd obezwładnia obywateli (np. „Cztery Dziwne Przypadki z Kobietami, Które Kiedyś Mną Wstrząsnęły„). Ale możesz też zobaczyć wiele sygnałów, że ta randka nie skończy się dobrze. nie wszystkie będą tak dziwne jak to co za chwilę Ci opowiem.

Ok. 10 lat temu umówiłem się z dziewczyną poznaną na zakupach w Centrum Handlowym. Siedzę z nią na spotkaniu, chemia między nami pomału się rozwija, aż tu nagle ona zaczyna rozmawiać na temat teorii spiskowych. Pytam ją o płaską ziemię – ona się śmieje „hahaha, co za idioci wierzą że Ziemia jest płaska :)”. Śmieję się razem z nią, błogo nieświadomy tego co zaraz nastąpi. Rozmawiamy o hipnozie, przekazywaniu energii na odległość, czytaniu w myślach itp. Ona mówi, że kiedyś jakiś bioenergoterapeuta jej powiedział, że ona ma świetną aurę i zdolności para psychologiczne, umie czytać ludzi jak jasnowidz. Ja mówię „o to ciekawe, a co Ci o mnie mówi Twój dar?„. (...)

W pewnym momencie ona zaczyna mówić o UFO, a ja z ciekawością strzyżę uszami. Otóż ona opowiada, że UFO przyleciało kiedyś pod jej okno i wyszły z niego ufoludki-szaraki i coś do niej mówili, ale nie rozumiała co.

Ciąg dalszy tej historii jest na blogu:

https://www.uwodzenie.org/ufo-odbilo-mi-dziewczyne-sygnaly-ostrzegawcze-...

Adept