Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

PUA vs Redpill - w czym jest problem?

Portret użytkownika Admin

Ten artykuł jest długi, bo i zagadnienie jest ważne. Opowiem o tym jaki jest mój stosunek do ruchów Red Pill, MGTOW i innych pro męskich. Proponuje jednak, abyś przeczytał do końca, bo powiem Ci też o moich własnych doświadczeniach z tymi ruchami związanymi i przekażę Ci wnioski końcowe (warto/nie warto?).

W mediach jak o nich poczytasz, to dowiesz się, że RP MGTOW to frustraci, skrzywdzeni przez kobiety, incelle (faceci nie uprawiający seksu z braku zainteresowania nimi kobiet). Dowiesz się, że nie uprawiają seksu (albo rzadko), że nienawidzą kobiet i pogardzają nimi. Że są tacy, bo żadna kobieta ich nie chce itp. Hmmm, czy to nie to samo, co od lat różnej maści imbecyle mówią o podrywie (PUA)?

Więc jak to jest z MGTOW i REDPILL?

Cały artykuł jest na blogu:
https://www.uwodzenie.org/uwodzenie-pua-vs-redpill-opinia-trenera/

jeśli zapomniaełm o jakichś aspektach, walcie śmiało co myslicie o redpill, mgtow itd.

Odpowiedzi

dlaczego usunęliście mój

dlaczego usunęliście mój komentarz ?

Portret użytkownika Admin

bo był pusty, bez tekstu

bo był pusty, bez tekstu

Portret użytkownika Abelart

Mnie to najbardziej

Mnie to najbardziej śmieszy.

Że zawsze najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy robią najmniej żeby się rozwijać i stać się atrakcyjnym. Z reguły tak jest w tych środowiskach RP

Portret użytkownika huka

Dlatego to środowisko, jest

Dlatego to środowisko, jest znacznie liczniejsze, niźli środowisko pua, bo nie wymaga, od ludzi wysiłku, zmian, pracy nad sobą, jak pua, dlatego pua jest niewielu, ledwie garstka ludzi, wobec morza redpill.

Może to lepiej, dla nas, zostanie nam, więcej dam, gdy im, pozostaje do wyboru, własna dłoń, lub smutny stosunek za pieniądze.

Oni są chyba straceni dla kobiet i uwo. Smutek i żal to im codzienny brat i swat. A w sercu, zimny pogardy dla niewiast hart.

Ale trafiłeś z tym artykułem.

Ale trafiłeś z tym artykułem. Ostatnio zauważyłem u siebie frustracje związaną z pewnym brakiem sprawiedliwości w podrywie (brak wymagań od kobiet tindery gdzie kobiety rozdaja karty, kluby gdzie w sumie tez rozdaja karty i wiele innych miejsc gdzie kobiety nic nie muszą). To błędne myslenie ale czasami zbieg wydarzeń może takie coś wyostrzyć a to bardzo niedobre dla faceta.

Portret użytkownika Admin

Tak. Wielu ludziom pro prostu

Tak. Wielu ludziom pro prostu brakuje ramy pragmatyzmu "czy to co robie i mysle jest dla mnie uzyteczne?"

Portret użytkownika Kensei

W nawiązaniu do filmiku z

W nawiązaniu do filmiku z artykułu.
Siedzi sobie trzech typów, PUA, MRA oraz feminista. Tak oglądam, słucham ich wypowiedzi, patrzę na reakcje kobiet w studio i coś mnie dotknęło.
Każdy z tych gości ma rację odnośnie części swojego przekazu na którym jest sfokusowany. Czułem jakby każdy z tych typów siedział w mojej głowie. I kiedy skupiam się tylko na jednym z tych kierunków, to nie jestem w równowadze, jestem pochłonięty skrajnością i przestaję dostrzegać pozostałe aspekty, również istotnie, również obecne.

Prawda leży pośrodku.

Jeżeli ktokolwiek staje tylko po jednej stronie, ogranicza się do jednej perspektywy, to zawsze mu czegoś będzie w tym brakować.

W moim odczuciu kompletność, a co za tym idzie SPRAWNE PORUSZANIE W W MATRIXIE, jest możliwe, kiedy czerpie się wiedzę z każdej z tych skrajności, a później, zbiera się tę wiedzę do kupy w odpowiednich proporcjach (KALIBRACJA) i w mądry sposób wykorzystuje do poprawy jakości swojego życia. Do bycia bardziej uświadomionym mężczyzną.

Wszystkie te ruchy to swego rodzaju depattering, każdy z nich to swego rodzaju pigułka, która ukazuje co do tej pory w naszych głowach było zaprogramowaną iluzją.