Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

ONA NIE ODPISUJE ITP. CZYLI JAK RADZIĆ SOBIE Z CHAMSTWEM LASEK radzi Wuj

Portret użytkownika Heathcliff

Hey szwagry,

Dawno nie było bloga, co? Zatem w dzisiejszym odcinku zajmę się kwestią rozmowy z pannami, bo widzę że to jest problem. Zwłaszcza w sytuacji gdy kontakt się urywa. Nagle...

Powiem Wam tak:

-laski lecą na wygląd i kasę i ci mają pierwszeństwo. zanim zaprotestujesz zastanów się jakiego zięcia byś chciał mieć dla córki? przede wszystkim zaradnego i by wnuki nie były brzydkie! prawda?

-przestań wierzyć że laski są sprawiedliwe i wszystkich traktują lub powinny traktować tak samo. nie jest tak! dedykowane koledze z podrywaja (brawo Redpill) ktory usłyszał od panny "Chciałabym by ktoś mówił do mnie jak Ty ale to żebyś to nie był Ty"

(zatem kiełbasy w górę i jedziemy z cwaniarami!)

- (wobec powyższego) nie szukaj non stop w winy w sobie kolego. Zrozum że jak kobieta chce to odpisze zawsze nawet jak koleś jest chamem lub baranem jeśli jej się podoba. Vide Projekt Klaudiusz lub Projekt Chadeusz (Google)

[spoiler: jak jesteś ładny możesz gadać jak ostatnia lama a laska i tak da Ci kolejną szansę]

-oczywiście że takie zachowanie kobiet to chamstwo i masz prawo do gniewu. Wyobraź sobie że rozmawiacie na żywo i nagle laska ci w pół słowa wstaje i wychodzi. Albo przestaje odzywać na amen. Niefajne ? Pewnie. Powinieneś ją ochrzanić?

STOP
Zrozum świeżak jeden z drugim że czasy się ZMIENIŁY to co było dobre w 2008 ym niekoniecznie zadziała Ci w 20020 ym! Stosując podstawy bezkrytycznie bez uwzględnienia środowiska zachowujesz się jak typ którego selekcjoner nie wpuszcza do klubu a odrzucony zadziera nosa i mówi: phi to ja tam nie chodzę.
Moralne zwycięstwo. Phi! Najpierw pokaż mi że tam możesz wejść.per analogiam, najpierw pokaż że możesz laskę mieć i dopiero wtedy mów o rezygnowaniu z niej!
Prawda bowiem jest taka i kto chce niech zajrzy na moje wpisy: Internet smart fony tinder instagram przeorał doszczętnie świat podrywu (i świat relacji międzyludzkich!). laski są chamskie i aroganckie, nawet te średnie starsze i z bachorami bo…mogą! One mają przewagę, hipergamia w rozkwicie (Google), a do tego są bezkarne dzięki anonimowości.
Nie uwzględniając tego , jeśli nie jesteś piękny jak Klaudiusz lub bogaty samym wyszczekaniem niewiele zdziałasz. Ok., możesz jej walnąć nega. (że niby pokazujesz wtedy wartość i nie pieskujesz). Ha ha a wiesz rozrobi taka laska, zwłaszcza jak się mało znacie? Zamiast pomyśleć "Ojej, jaki prawdziwy facet, może coś przegapiam?" ZAŚMIEJE SIĘ i wróci do kolejki adoratorów z których wybierze tego dla którego łaskawie raczy być miła.
Nie zgadzasz się? Ha , a jaki ty byłbyś np. na Ukrainie? Podchodzisz do baru wyciągasz 100 dolars i nagle pięć ładnych lasek wokół ciebie tańczy. Pogadasz z nimi, wybierzesz tę co prócz urody ma intelekt i charakter i co? BĘDZIESZ MI POTEM MOWIL ZE POLECIALES NA INTELEKT I CHARAKTER, TAK? Rozumiesz porównanie i aluzję? Uwzględniaj prawdę biorąc pod uwagę otoczenie i popyt vs podaż.
Dobra, wracając do naszego przykładu powiedziałem Ci: jak kobieta chce, to odpisze, albo i sama zagada. (przypomnij sobie jak laska się zachowywała gdy Jej zależało bardziej. Nagle MOŻNA napisać "miłego dnia” puścić omotkę typowi i korona jakoś z głowy nie spada, ciekawe co?

Zatem jeśli Ona Ci nie odpisuje to znaczy że nie jesteś jej 10 tką (spokojnie). PRAWDOPODOBNIE ma na radarze kogoś lepszego lub uważa że zasługuje na więcej. Sorry Gregory
Oczywiście sytuacja jest trochę patowa. Tzn. żebyś zwiększył wra w jej oczach musicie pogadać lub się spotkać. Jak się spotkać i pogadać jak ona milczy lub Malo odpisuje. No błędne koło. Co więc radzi Wuj?

Powiem Ci tak, chłopaku: oczywiście możesz (!) parafrazując klasyka podrywaja "zasadzić jej mentalnego kopa na p…ę " i szukać dalej. Tyle że wówczas IMHO (wygoogluj sobie co znaczy akronim) zachowujesz się jak taki własnie odpalony typ z klubu z selekcją co się obraża na otoczenie.

[Adept rzecze :dostosuj się lub giń]

Nie. Ja , typ który przeleciał trzycyfrową liczbę lasek rzeknę zatem takie słowo: z laskami musisz być cwany. Często schować dumę do kieszeni i JAK POD CELĄ. Nie skarżysz się! Widziałeś żeby Bond się skarżył? No właśnie. To jest to DOSTOSOWANIE o którym Gracjan nie mógł pisać bo nie było Tindera wtedy ani srajfonów.

Zapamiętaj , w 95 % przypadków pretensję możesz mieć jak już się widzieliście i coś was łączy . jeśli jesteś dla niej Random Guy Twój neg w niczym Ci nie pomoże. Dobry wędkarz jak ryby nie biorą zmienia przynętę a nie pakuje sprzęt i idzie do chałupy jak niepyszny!

Czyli ja radzę spryt. Bo podpowiem wam coś co konsultowałem z kolegami. Czasami warto PRZECZEKAĆ. Zapisać jej numer, maila, Fb , NIE OBRAŻAĆ SIĘ tylko poczekać i przypomnieć o sobie za jakiś czas. Z pretekstem lub bez.

[kiedyś wam wyślę screena moich kalendarzy. są tam kategorie "cele""pogotowie seksualne""nowe znajomości" "uśpione" itp. he he ]

Zdradzę wam sekret: do lasek pisze tylu gości że jak się odezwiesz po czterech razach piąty raz Ona i tak ci może odpisać, bo tamtych razów jak nie robiłeś z siebie pieska lub Gniewka z Obrażeniowej NIE PAMIĘTA. Wierz mi, przeleciałem trochę panien właśnie dlatego że czekałem. A Gentleman is a simply patient Wolf!
Bo jeśli Ona Ci nie odpisuje to:
-albo to nie jest twój czas
-albo musisz polepszyć wygląd i status
Albo obie wersje są prawidłowe.

Oczywiście, nie czekaj. Pisz do innych, ale niech ona o tym nie wie. Zachowaj jak prawdziwy Heathcliff z Wuthering Heights w sercu pamięć o suce, powiedz sobie” i tak cię wyrucham jeszcze, debilko, tylko tym razem bez uczuć” i napisz ok., spoko. Zrozum, złość sprawi że Ona Cię zablokuje, usunie parę, przestanie obserwować itp. Ok., MOŻESZ SIĘ ZEZŁOŚCIĆ I JEJ WYGARNĄĆ Z PUNKTU WIDZENIA RACJI. Ale ryzykujesz wtedy tym że Ona zamiast Cię przeprosić po prostu wrzuci Cię do worka z napisem: frajer co nie może znieść odrzucenia

Podsumowując , moje kochane "murzyny" Laughing out loud :
-Baby są chamskie i nie ma co ich żałować. Odp... im w łbach bo dzięki Internetowi i smartfonom są cięgle na randce i mają gruz wielbicieli

-Jeśli nie jesteś pięknym Alvaro musisz je wziąć na przeczekanie i obłaskawiać stopniowo. Jak sarenkę. Poszła do innego paśnika? Trudno. Nęć może drugiej zimy przyjdzie do Twojego.

-u lasek sytuacje randkowe są mega dynamiczne. Musisz trafić na szczęśliwe okienko. Nie proponuj co chwilę spotkania. Niech wasz kontakt służy przemyceniu info jaki jesteś fajny.

-KŁAM. Masz , damn, photoszopa. I fantazję, niech ta co cię odpaliła ale jeszcze cię czyta odniesie wrażenie że u Ciebie zaczęło się lepiej wieść. Nawet jak ci się chce zrób sobie fake wizytówki lub fake stronę internetową (tzw. podryw na Lorenzo van Mattehorna, vide Google) Smile
-Masz prawo na te tępe zarozumiałe dzidy być zły. Natomiast nie przypominaj pannie że Cię olała itp. Jak pod celą: nic się nie stało, jesteś sztywny, i masz zasady. I dobrą bajerkę.

I ostatnia sprawa: musisz nauczyć się selekcjonowac laski, wg tych co " ona jest atencjuszką, dała kontakt ale od początku jest na „nie” bo np. nie jesteś w jej typie lub za daleko mieszkasz” = strata czasu na koniec listy z nią.

I na te co uważasz że warto się nie obrażać , może pyknie kiedy indziej.

Pamiętaj, grunt to BYĆ NA JEJ RADARZE. Godnością nie poruchasz.
Trzymajcie się panicze!

Odpowiedzi

Portret użytkownika huka

Jakbyś stale, od wielu lat,

Jakbyś stale, od wielu lat, pisał jednego bloga, tyle, że jedną treść ubierając wciąż w inne słowa.

Portret użytkownika Heathcliff

Bo od paru lat faceci sa w

Bo od paru lat faceci sa w defensywie. Daję rady co ma AVG+ robić z uwzględnieniem otoczenia. Gdzie sie mylę i co Ty radzisz innego?

Portret użytkownika huka

Gdzie się mylę i co radzisz

Gdzie się mylę i co radzisz innego?

Np. Gdy piszesz, że:

Zachowaj w sercu pamięć o suce, tylko następnym razem powiedz sobie: I tak cię wyrucham jeszcze, debilko, tylko tym razem bez uczuć.

Zdecydowanie zbyt wiele, złych uczuć w Tobie do nich.

Portret użytkownika Pinochet

"Ja , typ który przeleciał

"Ja , typ który przeleciał trzycyfrową liczbę lasek rzeknę zatem takie słowo: z laskami musisz być cwany"

No dobra, przeleciałeś setki lasek i jesteś kozak w chuj.. a tak naprawdę to mi cie żal bo babrasz sie w tym samym gównie od lat.

Ja nie siedzę tyle w necie i mam święty spokój. Nie rozkminiam ile laski maja randek itd. Chuj mnie to obchodzi. Jesteśmy soba zainteresowani to sie ugadujemy, poznajemy. Jesli nie to sajonara i kazdy idzie w swoja stronę. Nie bede kłamać czy robić chuj wie co zeby zaruchac, no bez jaj.

Ps. Zjedz snickersa

Portret użytkownika Heathcliff

Dobra bohaterze gdzie Twoja

Dobra bohaterze gdzie Twoja HB9?

Ps:jedz po ryngraf

Portret użytkownika Vego

A co radzi Daniel xD albo jak

A co radzi Daniel xD albo jak bardzo on mógłby się posunąć w traktowaniu laski, chyba jest jednak granica jej tolerancji.

Portret użytkownika Heathcliff

Daniel ma jak b ładna laska

Daniel ma jak b ładna laska tzn do niego sie same odzywaja i pieskuja panny

Kiedyś go spytałem czy go któraś rzuciła. Po namyśle powiedzial. - Tak Magda. Po tym, jak mi dala 7a szanse

XD

Ars konwersacji w świetle projekt Klaudiusz staje sie wybornie ciekawa sztuka haha

Dziwie się dlaczego tak

Dziwie się dlaczego tak twierdzisz, z takim doświadczeniem jeśli jest to prawda. Powinieneś wiedzieć że poznawanie kobiet i relacje z nimi to czysta przyjemność.

Wiadomo że są kobiety, które nie grają, nie grały i nie będą grać czysto.

Ale to od nas zależy jak te gry na nas wpłyną i czy będziemy chcieli wziąć w nich udział. Warto to wiedzieć, ale po co się tym męczyć. :?

Za dużo negatywnych emocji płynie z tego wpisu moim zdaniem.

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Co ja będę dużo gadał... Czy

Co ja będę dużo gadał...

Czy zaptezentowane tu tipy działają?
-Tak działają.

Czy ideologia, która przyświeca koledze jest zła?
-Tak jest.

Miałem kiedyś podobnie mroczny czas w życiu, co Pan Trzysta Kobiet. Byłem po drugiej stronie, byłem po ciemnej stronie podrywu, ale na szczęście wróciłem. A dało by się z tego zrobić merytoryczny wpis. Dało by się...

Niemniej, jak ktoś wypierdoli z tego nienawiść do kobiet jako takich i te głupie i desperackie pomysły z fake wizytówkami, photoshopem etc. To wyniesie np. całkiem przydatną taktykę na przeczekanie...

Z chęcią przeczytam taki

Z chęcią przeczytam taki wpis.

Portret użytkownika Vego

Heath przez te wszystkie lata

Heath przez te wszystkie lata marudzenia, byś już uzbierał na operacje plastyczną ;]

Portret użytkownika Admin

A u Heatha ciagla ta sama

A u Heatha ciagla ta sama gorycz... tak jak powiedzial Dobrodziej - te rzeczy dzialaja, a ta gorycz w nim - nie dziala.

Spokojnie moglbys H. wyciac 3/4 tego wpisu ktory jest klonem poprzednich i zostawiac same pomysly, interesujace tipy.

Portret użytkownika Admin

"Bo jeśli Ona Ci nie odpisuje

"Bo jeśli Ona Ci nie odpisuje to:
-albo to nie jest twój czas
-albo musisz polepszyć wygląd i status
Albo obie wersje są prawidłowe."

Są też jeszcze inne opcje Smile

"Nie uwzględniając tego , jeśli nie jesteś piękny jak Klaudiusz lub bogaty samym wyszczekaniem niewiele zdziałasz."

NIEPRAWDA. Dobra gra potrafi to często nadrobić. Uwaga! Dobra gra to nie znaczy Negi. Heat bierze ekstremalnie widoczny przyklad z dupy i ekstrapoluje go do całej GRY. A Negi to możę 3% wszystkich umiejętności atrakcyjności. Planuje artykuł 35 technik atrakcyjności. Moze go kiedyś skończę.

Portret użytkownika Pekin

Warto teraz napisać coś

Warto teraz napisać coś takiego. Pigułki mocno atakują i niektórzy robią się zafiksowani na punkcie wyglądu, statusu, kasy, chadów i przegrywów. W chłopakach rośnie jad i żółć. To dobry czas, aby przypomnieć, że sukces to wiele, wiele więcej niż to.

Portret użytkownika Heathcliff

Adept a nie zauważyłes ze od

Adept a nie zauważyłes ze od Tindera to naprawdę dziewczyny sie zrobiły mega roszczeniowe i rzadzace bo popyt? To uwzględnialem dając radę w części która nazywacie Gorycz

A co do gorczycy coraz więcej osób zwraca uwagę ze rośnie grupa wyautowanych z randek i seksu kolesi bo się drogi kobiet i mężczyzn rozjechaly jak panie dostały IT narzędzia do lapek. Rollo Tomasi Jordan Peterson itp. Redpill zatacza coraz szersze kręgi.

Z moich obserwacji Tinder jak Amazon polknal inne portale

A odnośnie gadki :zrobi jak laska CHCE BYS SIE ZAPREZENTOWAŁ. Dzis spotkanie miałem z 34 lata pania lekarz. Średnia. Na portalach się bawi castingi robi 3-4 randki w tygodniu. Narzeka na urode Polaków i wprost mówi :ze to nie to wie po 1 minucie. Gdzie tu miejsce na gadke? Ludzie to nie 2008 rok. Teraz laska pozwala mówić do siebie jak jej w oko wpadniesz. Poza taka opcja w dużym mieście lądujesz na wstępie w worku pt :kolego jesteś nie ta liga do mojej popularności

Idzie rewolucja

Portret użytkownika Pinochet

Współczuje ci tej Warszawki i

Współczuje ci tej Warszawki i tego, ze trafiasz ciągle na jakieś zjebany laski w wybujałym ego. Zdajesz sobie sprawe, że jak usuniesz tindera to zniknie 50% twoich problemów i przestaniesz stękać?

Portret użytkownika Pekin

"Teraz laska pozwala mówić do

"Teraz laska pozwala mówić do siebie jak jej w oko wpadniesz."
A czy my też nie zagadujemy tylko do tych, które nam się podobają?

"Adept a nie zauważyłes ze od Tindera to naprawdę dziewczyny sie zrobiły mega roszczeniowe i rzadzace bo popyt?"
Nie zrobiły się roszczeniowe, tylko dołączyły do nas w byciu tymi wybierającymi. Każdy mogąc wybrać lepsze, weźmie lepsze. Prosta logika.

"kolego jesteś nie ta liga do mojej popularności"
Jeśli kogoś boli taki tekst, to trzeba popracować nad pewnością siebie. A jeśli boli kogoś porażka, to trzeba popracować nad sobą i reprezentować jeszcze więcej. Istnieją granice, ale nawet najlepsi nadal trochę mają do swojej doskonałości. Nadal mogą wbić kolejny poziom. Na koniec warto pamiętać o pokorze. Nie wszystkie uda się wyrwać.

Panie Heathcliff, pewnie jest Pan ponad dekadę starszy ode mnie, stąd i zwrot grzecznościowy, ma Pan ponad setkę na koncie. Za to dozgonny szacunek. Ale pozwolę sobie zapytać, bo mam jaja by robić i mówić to na co mam ochotę, czy nie spoczął Pan na laurach? Będzie teraz trudnej niż dotychczas, ale czy dla kogoś z Pana doświadczeniem nie jest to nowe wyzwanie? Nadchodzą nowe czasy i pora poznać nowe zasady gry.

Portret użytkownika Admin

Heath, ja nie trawie tych

Heath, ja nie trawie tych Twoich debilizmow i wiecznego narzekania. Ciagle cos nie tak.

W roku 2002 gdy zaczynalem przygode z podrywem w internecie, na 1 kobiete bylo pewnie z 5 facetow np. na Sympatii. W tamtych czasach do ladnej dziewczyny pisalo dziennie 50-200 facetow na Sympatii. Czym to sie rozni od czasów dzisiejszych i Tindera?

Ilosciowo wiecej kobiet jest na T. i wiecej facetow. Po prostu zamiast plakac nad Tinderem, idz poszukac szczescia gdzie indziej. Albo popracuj nad swoja atrakcyjnoscia i grą.

W grze w której liczy sie tylko wygląd (Tinder) zawsze przystojni kolesie beda mieli o niebo lepszy start. Zawsze tak bylo, jest i bedzie. Jak chcesz grac na tym polu to przegrasz, dla tego ja to wkalkulowuje i poznaje kobiety wszedzie. I nie bazuje tylko na moim wygladzie (przecietnym albo wrecz slabszym niz przecietnie)

Diagnoza raczej dobra. Tinder

Diagnoza raczej dobra. Tinder psuje naturalną gre. Ja zaczynałem przed T i chyba było lepiej. Tindera sam nie posiadam z braku czasu i z powodu mojego zawodu.

Portret użytkownika Heathcliff

p. Pinochet: -Też sobie

p. Pinochet:
-Też sobie współczuję, gdzie indziej laski nie mają takiego brania i tak wysoko sukotarcz oraz poprzeczek
-co zrobisz? w wawie średnie laski się sadzą jak jajka na szerokiej podgrzanej patelni, a te spoza się nie chcą umawiać na dystans
- nie, panie Pino. to że zamkniesz oczy nie znaczy że problem zniknie. To że laski maja tam swoje łowisko psuje naturalną grę. i o tym był blog

p. Pekin: dziękuję waćpanu za kulturę wypowiedzi i miłe słowa

ad meritum:
-To nie to samo. My zagadujemy, a One nie dość że mają tabuny zaczepek i prop seksu to jeszcze same mogą typa wyrwać. dysproporcja szans wynikająca z nierówności popytu i podaży, IMHO

-no tak, tylko ten ich wybór przy właczeniu hipergamii powoduje że ALG szanse drastycznie zmalały. jak się czuję ALG z lekkim plusem

- Owszem, boli mnie taki tekst od średniej kretynki co leci na Chadów bo jej się w zadzie od powodzenia poprzewracało. laski są tak rozbestwione że aż bezczelne. i za to ich nie znoszę obecnie. kiedyś za takie chamstwo by były w realu spalone. teraz hulaj dusza...

-tak, pracować nad sobą warto, natomiast co dopracujesz poza wyglądem i pozycją jak laska ocenia cię w 3 minuty? błyskawiczne suchary? proszę Cię

-Nie spocząłem na laurach, przeciwnie. właśnie szukam sposobów i paternów na Nową Grę w epoce Tindera i Insta

Portret użytkownika Heathcliff

p.Adept: -nie ciągle coś,

p.Adept:
-nie ciągle coś, tylko od wejścia combo Tinder-Insta laskom w głowie się poprzewracało. od ponad trzech lat próbuję coś na to zaradzić i...nie mam pomysłów. IMHO podryw doszedł do ściany a sytuacja wyautowania tak wielu młodych mężczyzn z rynku matrymonialnego jest społecznie niebezpieczna. w USA już to widzą.

-porównanie T z panną S jest błędne. raz: że to były wówczas czasy gdy laski nie były 24 h pod netem(bo nie było smartfonów). dwa: sympatia była portalem na związek, a nie na ruchanko z Chadami jak T. Po trzy (najważniejsze), na sypatii mogłeś zagadać do każdej, na Tinderze bez jej serduszka w d...ę możesz sobie wsadzić super bajerkę, więc de facto jesteś petentem w sytuacji gdy zdjęcia robią 90 % roboty.

- pracuję nad sobą. natomiast powtarzam: trudno dopracować grę gdy randka to tak naprawdę speed date a raczej speed casting gdzie jedna strona ma nierównie lepszą pozycję rynkową i ocenia Cię w 3 minuty wybrzydzając przy tym.

-na Tinderze masz więcej kobiet ale NIE MASZ JAK SIĘ DO NICH DOSTAĆ PRZEZ SPECYFIKĘ APLIKACJI. wielu z nich Cię apka nawet NIE POKAŻE, chociazby ze względu na jej kaprysy przy ustawieniach kto jej się , Tinderówce, może pokazywać w przesuwaniu na ekranie (km, wiek)

-Nigdy wczesniej ładni nie mieli tak łatwo i tak nie szkodzili normikom. 4/5 profili męskich jest niewidzialnych dla kobiet!!! czego dowodem projekt Klaudiusz

-i jak powyżej: owszem, należy poznawać w wielu miejscach. tyle że przed Tindera który dla lasek jest "zyć nie umierać" apką , szanse na poznanie dziewczyny nie zmanierowanej w realu drastycznie spadły. Bo One mają Tindera i na co im wyszczekany średniak skoro tam kopalnia Chadów???

-nie, nie jesteś średni. raz że masz fejma a to wielki plus do wyglądu, dwa że kluczową dominantą atrakcyjności wskazywaną przez kobiety (wzrost) bijesz większość facetów, a kolegów z podobnych roczników to z 95%. zatem sorry...

I naprawdę, czemu diagnozę stanu , logiczną i obiektywną nazywasz narzekaniem? To jak mieć pretensję do tych w gułagach że warunki pracy w obozie h...owe, a do tego zimno. Laughing out loud

Co ma znaczyć, że w usa to

Co ma znaczyć, że w usa to już zauważają? Rozwiń to.

Portret użytkownika Heathcliff

Na Reddit oraz nawet w

Na Reddit oraz nawet w mediach kobiecych widać masowe zjawisko. Odrzuceni faceci (potocznie incele) stają się kulturowym problemem

Tak samo rekordowo spada w usa liczba małżeństw. Faceci tam mają coraz bardziej DOSC roszczeń lasek

Gorzej ze jak Eliot Rogers niektórzy łapia za broń

Portret użytkownika Admin

"od ponad trzech lat próbuję

"od ponad trzech lat próbuję coś na to zaradzić i...nie mam pomysłów. "

żadnych? zero ?

Ja mam kilka pomysłów i je wdrażam, to kwestia szukania, przez ostatnie 3 lata zmodelowałem od innych facetów co najmniej 2 duze game changery i kilka mniejszego kalibru. NIe zdradzam ich, bo nie chce zeby sie rozeszly i staly powszechne.

Innym pomyslem jest chocby wyjazd do krajów "3 swiata": Afryka, Azja, Am. POludniowa, tam jako bialy masz wieksze branie tylko z tego faktu ze masz biala skore. Wiem, ze to nie dla kazdego, ale nie mowilem, ze bedzie latwo Wink

NIe mam fejma, a jelsi juz to ujem y, wiekszosc kobiet ktore sie dowiedza czym sie zajmuje z miejsca mnie kasują albo wyzywaja, a potem kasują Smile

"-na Tinderze masz więcej kobiet ale NIE MASZ JAK SIĘ DO NICH DOSTAĆ PRZEZ SPECYFIKĘ APLIKACJI."

zgadza sie, dlatego nie opieram sie na Tinderze

"-Nigdy wczesniej ładni nie mieli tak łatwo i tak nie szkodzili normikom. 4/5 profili męskich jest niewidzialnych dla kobiet!!! czego dowodem projekt Klaudiusz"

Zgoda, to wiedza wszyscy, tylko co z tego? kazdy orze jak morze. Ty zalamujesz rece i stekasz non stop, jestes jak Kasandra, tylko co z tego? to jakas forma mentalnej masturbacji zamiast skupienia sie na tym co mozesz kontrolowac

Ok wzrost mam, ale to jest jedyna rzecz, bo mam uszkodzony glos i lysa glowe (niektore to kreci, ale wiele odpycha)

aha, no i mam kase, ale przez 10 lat od wejscia w podryw jej nie mialem, a dzialalem. A nawet jak mam to i tak nie widac po mnie, bo nie kupuje sobie drogich rzeczy i ciuchow (choc to pewnie sie zmieni)

Portret użytkownika Admin

"sympatia była portalem na

"sympatia była portalem na związek, a nie na ruchanko z Chadami jak T. "

tylko powierzchownie, pamietam non stop dyskusje przed laty jak to randki internetowe sluza tylko ustawkom na seks, dokladnie tka samo jak teraz potocznie ludzie mysla o Tinderze Smile

"gdy randka to tak naprawdę speed date a raczej speed casting gdzie jedna strona ma nierównie lepszą pozycję rynkową i ocenia Cię w 3 minuty wybrzydzając przy tym."

zawsze to tak bylo, jesli chdzi np. o daygame. Jesli teraz jest gorzej, to trzeba byc jeszcze lepszym/atrakcyjniejszym, bo nie ma alternatywy.

Nakażesz sadownie "Wysoki Sąd nakazuje Pani Kobieto, że ma Pani poczuć pociąg do Heatchclifa!" ?

Portret użytkownika Heathcliff

Dalem plusa bo fajna odp Moze

Dalem plusa bo fajna odp
Moze i za dużo stekan akcje pozytywne tez mam natomiast po prostu narzekam na zachwianie popytu i podaży w wawa i tyle

Jakieś patterny mam np wyczekiwanie natomiast wkurza mnie pozycja petenta

Serio Marcinie szanowny fame z tvn jest negatywny????

Odnośnie sympatii ja miałem inne doświadczenia ale ok

Podałem linki na czacie bo serio uważam ze od czasu tindera jest inaczej. I jak w tych linkach nie tylko ja nie wiem jsk to obejść

Peace. Czytam Twe blogi

Portret użytkownika vanarmin

Heathcliff a może byś tak

Heathcliff a może byś tak rzucił tego tindera i pojechał w Bieszczady? xD

Nie oszukujmy się, ale większość lasek przebywających na tego typu apkach ma nierówno pod sufitem.

A ile jest fajnych, wartościowych i pięknych kobiet które w życiu nie założą tej aplikacji?

Skupiając swój podryw tylko na tinderze wykluczasz właśnie te kobiety ze swojego życia.

Ja już od 2 miesięcy nie mam tindera i Badoo. Powiedziałem wreszcie dość!
Nagle okazało się, że mam dużo więcej czasu, na ulicy jakoś widzę częściej ładniejsze kobiety, mam więcej czasu na rozwój osobisty, zawodowy.

Twój blog to jedno wielkie narzekanie jak jest źle itp. - dlatego spotykasz takie kobiety. Swoim zachowaniem, myśleniem przyciąga się więcej podobnych osób.

Moja rada- wywal tindery i inne zabijacze czasu. Odpocznij od kobiet, miesiąc lub dwa. Potem zacznij działać ale tylko w realnym świecie.

Tinder zabija piękno podrywu.

Jak to u was wyglada w

Jak to u was wyglada w miastach, powiedzmy około 50-200 tys? Ja jestem z Krakowa i muszę przyznać, że serio widzę różnice, na przełomie tych przynajmniej 5 lat. Poznaje sporo dziewczyn, które maja T i szczerze mówiąc trudno jest zbudować fajny kontakt. Może po prostu słabo trafiam.

Portret użytkownika Pinochet

Jakie masz problemy z tymi

Jakie masz problemy z tymi pannami? Ciezko zbudować kontakt? W sensie w necie? Na zywo? Dawaj jakies szczegóły bo ciężko się odnieść

W necie nie podrywam. Raz, że

W necie nie podrywam. Raz, że nie mam czasu a dwa, przez wykonywany zawód.

Generalnie panny, ktore ostatnio mam są wyjatkowo rozmyte. Ani nie na dobry romans, tym bardziej na związek. Większość mówi, że ma T czy miała. Może to wina tego, że ja sam stałem się bardziej wymagający.
Generalnie szukam jakiś nowych patentów na podryw w realu epoce tindera.