Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Odwal Się ! Czyli Chamskie Kobiety [ AUDYCJA ]

Portret użytkownika Ronlouis

Spotykasz się z chamskim bądź opryskliwym zachowaniem kobiet ? Cisną Ci się wtedy na usta słowa dz...ka, p...bana, pewnie brakuje jej faceta. I uważasz, że to jest jedyny sposób w jaki mogłeś zareagować ? A co jeśli powiem Ci, że możesz nawet z tak skrajnej sytuacji wyjść obronną ręką i pokierować waszą relację na nowe, dobre tory ? Czy to możliwe ? Przekonajmy się

POD TYM LINKIEM MASZ DOSTĘP DO SERII AS W RĘKAWIE

Odpowiedzi

Bardzo rzadko chodzę do

Bardzo rzadko chodzę do klubów, ale mogę napisać kilka słów o takim zachowaniu. Podchodzisz do laski, a ona chamsko się do Ciebie odzywa, powie Ci bez sarkazmu spi*erdalaj. Co w takiej sytuacji by się zrobiło? Powiedział bym dokładnie to samo, co ona powiedziała. Dlaczego? Nikt na takie chamskie zachowanie by sobie nie pozwolił i nie chodzi o to, aby pokazać słabość. Owszem też można powiedzieć, tak jak wspomniałeś w audycji, ale laska, która nie ma szaczunku do Ciebie, to kto by miał szacunek mieć do takiej?

Pozatym takie sytuacje byś miał nie tylko w klubach, ale wszędzie trafisz na takie same kobiety jak opisałeś w tej audycji.

Portret użytkownika Heathcliff

No dobra. Ale zupełnie nie ma

No dobra. Ale zupełnie nie ma omówienia sytuacji pt laska jest niemila bo sie jej nie spodobales i chce bys POSZEDŁ sobie. Kropka.

Zakładanie ze ona jest niemila bo Cię testuje sprawdza sie tylko w części przypadków. Np kocha chłopaka i wk... ja kolejny podbijający typ do niej

Portret użytkownika Kensei

Dokładnie, nawet nie musi

Dokładnie, nawet nie musi mieć chłopaka, ale jak pół imprezy podbija do panny co parę minut jakiś napalony samiec, który jara się jej dupą, to nic dziwnego, że nerwy puszczają bo się spokojnie bawić nie można. A wiem co mówię bo mam za sobą przez ostatnie dwa latka ponad 50 imprez, rozmawiam z ludźmi, znam ich, dowiaduję się co realnie bywa czasami powodem chamskiego zachowania, natręci, natarczywi goście, którzy szukają dupczenia, zamiast przede wszystkim się bawić bez spiny i parcia na podryw.