Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

O szacunku u kobiet przemyślenia Wuja czyli jak nie wolno dać się zeszmacić kobiecie

Portret użytkownika Heathcliff

Hej szwagry
obiad się robi, kupony nieobstawione jeszcze, zatem pozwolę sobie nawiązać do blogów poprzedników. dziś będzie o szacunku, na kanweie niestety bolesnych doswiadczen Wuja z Wzgórz Wichrowych. Kto chce niech czyta. Przecinki trzeźwieją więc będzie ich mało.

czemu o tym piszę? bo mi ostatnio staremu koniowi z trzycyfrową liczbą zestrzeleń życie, a konkretnie jedna poryta sucz dała po du..ie. I to tak że dotąd się zbieram. Było na czacie, może założę wątek na forum bo sprawa dalej trwa- dla celów bloga wystarczy powiedzieć że od końca lata do teraz dziewczę mnie uwiodło zerżnęło znudziło się zeszmaciło a ja biegałem za nią jak piesek... No cóż, brawa dla tej pani! Nie ma co wnikać w powody sytuacji. zapewne to że dziewczyna jest chodzącym zombie emocjonalnym kwalifikującym się na terapię z jakimiś ciemnymi historiami typu były, seryjnie faceci, albo nawet i sponsor lub jedno z drugim wspomnę dla porządku jeno. Atoli co jest istotne to co ja, Heath mam na swoją obronę. Cóż, zakochałem się podobnie jak mój ojciec od pierwszego wejrzenia w filigranowej czarnulce, tylko że to zdaje się NIE TA czarnulka. Sad Okay, dochodzimy teraz do sedna: piszę tego bloga właśnie dla użytkowników ku przestrodze, by jak im zabije mocno serce na widok ich feromonowej dziesiątki, zerknęli na podrywaj i zrozumieli złotą prawdę:

BYCIE DOBRYM I OPUSZCZENIE GARDY PRZY KOBIECIE KTÓRA NAM SIĘ MOCNO SPODOBAŁO PRAWIE NIGDY NIGDY NIGDY NIE PRZYNIESIE NAM NIC DOBREGO.

Nawet jeśli się z nią prześpisz.

Okay, ktoś może powiedzieć: przecież to naturalne że jesteś dobry jak jesteś zakochany. że robisz śniadanie do łóżka po seksie, odzywasz się pierwszy itp. STOP. Naturalne, ale o czym się przekonałem NIESKUTECZNE. ba, a do tego upokarzające.

Z czego to wynika? ano szwagry z tego że my inaczej pojmujemy szacunek niż One. My patrzymy obiektywnie na zachowanie X, z pozycji obserwatora, logicznie je oceniając. Kobiety zaś tak nie robią! Szacunek w oczach kobiety zdobywasz często za tzw. złą benzynę. Za zachowania które są niedobre ale przez nią prowokowane. (słynne testy). Tak, to czy zdasz te testy warunkuje często czy po początkowej chemii wszystko potoczy się dobrze czy źle. Mówię o dłuższym okresie czasu niż jedna- dwie randki.

Tymczasem ja, przyznaję, opuściłem gardę. wsiąkłem jak śliwka w kompot ignorując ewidentnie znaki ostrzegawcze. Być może już na początku powinienem był znajomość uciąć, gdy okazało się że dziewczyna mówi mi że nie będzie drugiego spotkania bo po co miałoby być. O! być może tak, nie był to czas(!) na to byśmy ze sobą kręcili. Powinienem był odpowiedzieć jej

Nie to nie. Tego kwiata jest pół świata miałaś swoją szansę

tymczasem moja odpowiedź: że bo chciałbym ją przedstawić rodzicom. (!!!). Haczyk złapała, ona szuka podświadomie związku ta moja dzikuska spod wawki, niemniej OPUŚCIŁEM GARDĘ. Zacząłem się prosić.

następny taki moment utraty szacunku: kiedy po drugiej randce i pierwszym seksie ona mi odpowiada zdawkowo prez net a na pytanie (niemadre) czy widzi nas jako parę odpowiada : nie wiem, mam za duży balagan w zyciu muszę go ogarnąć. to może potrwać.

Heath ciapa: "poczekam bo czuję że warto"
a trzeba było:

"dziewczyno, to odezwij się w takim razie kiedy się ogarniesz i będziesz wiedzieć"

uch, błąd za błedem. do czego doszło finalnie? że laska mnie flekowała, byłem na zawołanie, w rozmowie się nie starała, ani na żywo ani przez net; że potulnie przyjąłem pozycję sługi to i mnie NIE SZANOWAŁA. koniec klasyk: zainteresowanie kimś innym, spotkania bez seksu (za co powinienem z domu wywalić albo chociaż na kanapę w salonie), wreszcie moje płaczliwe smsy że ją kocham i że tęsknie i maluję jej portret

Kuźwa, wiecie jakie to upokorzenie czytać takie swoje tasiemcowe pozbawione diginitas wiadomości? ja już pomijam inne szpile typiary. Mówię o tym byście zapamiętali : TO NIE DZIAŁA NIE DZIAŁA NIE DZIAŁA! Jak się nie postawisz na początku to wchodzisz na równię pochyłą [jest jeden dość skomplikowany wyjątek nazywam go ułanską szarża, ale cieżki w rozegraniu , wiem, bo właśnie po nim jestem i próbuję wykierować łazika z błota co obstawiam na tygodnie jak nie lepiej]

I piszę wam to Murzyny po to, byście zrozumieli że ta zasada której zapomniałem pt. mężczyzna może mieć tylko tę kobietę której nie boi się stracić jest ŚWIĘTA. Po prostu. Ja wiem i dlatego mam podkład moralny by się z wami dzielić wnioskami bo przez to przeszedłem- nie idźcie tą drogą!

Oczywiście wszyscy wiemy czemu zakochane kundle się nie stawiają. bo boją się zaryzykować. boją się że ona, dosłownie, wyjdzie. Ja byłem podwójnie głupi bo gdy pannę opieprzyłem i przez krótką chwilę była miła to zapomniałem o tej lekcji, no to podymałem jeszcze dwa razy i póki co nie ma wstępu na gołębnik, szwagry! czemu? Bo się nie postawiłem. a przecież jak mi później kobieta z którą spałem u mnie w mieszkaniu mówi na moje pytanie pt "A gdybym ja się tak zachował co byś zrobiła?" "Wstałabym i wyszła", należy wówczas powiedzieć, z zacisniętymi posladkami "To uważaj bo zaraz wstajesz i wychodzisz". TAK. czemu ? Bo ona i tak mentalnie zaraz wyjdzie, z tym ze jak ją wygonisz to ona będzie wiedzieć że zbłądziła i byłeś gość, a jak wyjdzie rano to będzie cię mieć za frajera. Ot co

Ostatnia sprawa: zazdrość. Kochani, chcesz mieć szacunek u kobiety, nie pokazuj jej że zazdrościsz komuś kto ją ma! To tak jakby Lewandowski pojechał na trening Realu i płakał patrząc na nowe nabytki hasające po murawie: och jak chciałbym tam być... Wesołe? No to tak samo boki zrywać z kretyna, może nim być stary Heath, który gdy panna się z nagła nie odzywa lub ochłodła prosi o spotkanie by się rozmówić, zamiast zacisnąć zęby i czekać, czekać kurwa czekać aż to bydlę się odezwie pierwsza. wiedzcie mi, one nas pamiętają i obojętność boli je najbardziej, nie pretensje!

na koniec maksyma od Bad Boya: Pomyśl jak masz wątpliwości czy dane zachowanie wobec kobiety na której ci zależy przyniesie ci u niej szacunek czy obniżenie go. I wtedy wiesz co masz robić.

czego i ja wam życzę, lecząc zbolałe żebra serca zranionego, motyla noga, no trochę na własne życzenie.............

czołem

Odpowiedzi

SUPER !

SUPER ! Smile

Będzie dobrze stary, co nie

Będzie dobrze stary, co nie zabije to wzmocni - pamiętaj! Z fartem.

Portret użytkownika Heathcliff

Dzięki za miłe słowa

Dzięki za miłe słowa Smile

Portret użytkownika nera

Co Cię nie zabije to Cię

Co Cię nie zabije to Cię udziwni;)

Portret użytkownika Hasano

Nie zgodzę się co do jednej

Nie zgodzę się co do jednej rzeczy, tylko co do jednej.
Jeżeli jest po między wami okej, możesz zrobić śniadanie od czasu do czasu wam razem, jak kobieta się obudzi i widzi jedzenie.

Ważne jest aby nie robić tego często, bo gdy masz charakter Skurwiela zimnego i od czasu do czasu postarasz się, ugotujesz, nawet bez zapowiedzi przyniesiesz kanapki do pracy, ale powtarzam od czasu do czasu, to odpowiedź może być jedna.

Takie połączenie SKURWENSYNA Z MIŁYMI RZADKIMI UCZYNKAMI ZAPROWADZI CIĘ POD NIEBIOSA Z KOBIETAMI.

Portret użytkownika Heathcliff

Generalnie tak. tzn miksować

Generalnie tak. tzn miksować grę trzeba.
bloga napisałem bo to się wydaje oczywiste...poki samemu nie wdepniesz po uszy w pannę. i wtedy rady pt ochłódź , nie pisz, znajdź inną i wtedy zagadnij...trudno się zastosować. blog jest po to by inni wyciągnęli wnioski na moich błędach. Laska pisze 1 linijkę dziennie: Ty też jedną lub dwie max. i trudno siad na pięty i czekasz na odp. !

natomiast co do tego skurwiela i milusia, wiesz, gra się partaczy gdy u typiary jest ktoś w głowie, jeden lub paru. bo wtedy laska będąca Emo trupem myślacym o innym typie ci jedzie po bandzie, siłujesz się z taką terrorystką na wyyysokie ramy a cholernie trudno odpuścić i machnąć ręką na dziewczę z problemami "niech inny się męczy i reperuje ją".

O to mi chodzi że ten schemat skurwiela miłego od czasu do czasu działa jak jesteś na pierwszym planie u panny. inaczej taką średnio zainteresowaną z wahaniami nastrojów zależnymi od tego co "tam" się u niej dzieje, skurwielem możesz wkurwić a miłego chlopaka nie zauważy , no ale jakie inne wyjście????

Portret użytkownika Hasano

Drogi Wujku, jest wyjście

Drogi Wujku, jest wyjście Wink mówi Ci to młody koń, zresztą dobrze wiesz co zaraz napisze Wink

Jesteś żywą legendą, zrobię wszystko co w mojej mocy, aby dobić do 100 domkniętych dziewczyn do 35 roku zycia, tak jak Ty .
Niektórzy zbierają znaczki, ja chce cipki.

Po prostu odpuścić. wziąć się za INNE!
Od kiedy spotykam się minimum z dwiema kobietami/ dziewczynami w tym samym czasie, zauroczenie się jest niewykonalne.
Dziewczyny czują jak mają konkurentki i się bardziej starają. Nawet nie trzeba nic mówić Wink
Wiec drogi Wujku, olej Pannę i znajdź dwie Wink
Z drugiej strony pisałeś, ze chciałes ją przedstawić rodzinie, nie złamałeś równowagi uczuć, przecież widziales ze dziewczyna nie stara się tak jak powinna.
Tak wiem, łatwo doradzić trudniej zrobić
Pozdrawiam.

Portret użytkownika raM

Hasano, ale nawet jak masz te

Hasano, ale nawet jak masz te 4 czy 5 lasek w swoim haremie, zawsze masz tą swoją ulubioną. Tą która jest najsmuklejsza, tą która robi najlepszego loda, tą która jest najlepsza w łóżku. Whatever. Nie ważne za co będzie tym numerem jeden. Ważne, że to do niej w pierwszej kolejności zadzwonisz jak zachce Ci się ruchać.
A gdy jeszcze ten numer jeden będzie spełniał Twoje wymagania dot. związku, bardzo łatwo opuścić gardę i zebrać jak Heat.

Skądinąd czasami mamy także takie momenty, gdy po latach przygodnych seksów mamy ochotę się ustatkować. I bierzemy najlepszy dostępny model na rynku, kompletnie zapominając o zasadach podrywu.

Zgadzam się z raM'em, ale nie

Zgadzam się z raM'em, ale nie możemy zapomnieć o równowadze inwestycji w związek Tongue

Kobiety szanują faceta jeśli

Kobiety szanują faceta jeśli muszą na niego ZASŁUŻYĆ i tyle, aż tyle. Zrobienie kobiecie śniadania do łóżka może być odebrane jako pieskowanie lub jako nagroda dla niej "zasłużyłam sobie", wszystko zależy od kontekstu i wcześniejszych działań.

Portret użytkownika Admin

No coz, sam widzisz ze

No coz, sam widzisz ze robiles blad za bledem, to czego innego sie mozna spodziewac? Zasady uwo z zalozenia nie sa po to, zeby je lamac, ewentualnie czasem mozna naginac. Ale jesli krok w krok sie je łamie i widzi, że efekty są złe - no to niestety = Efekt finalny tez bedzie zly. Nastepnym razem wiesz co robic....

Portret użytkownika Heathcliff

Adept: 1.zakochałem się

Adept:
1.zakochałem się straszliwie od zobaczenia jej.nie umiałem inaczej.
2.być może wynik byłby ten sam bo mam wrażenie ze nad tą znajomością od początku coś ktoś wisiał /o.
3. Zapewne laska szuka i chyba znalazła typa co da jej lepszy seks i apartament wygodny.do tego jest przyzwyczajona ze jej faceci mają nie 184 ale ok 190 (ona 170 kurwa. Serio ).co do seksu to po prostu mega dominującą co chce być zawsze na gorze. No sorry...jak ja tego nie lubię to co tu robić?
4.dziewucha z mega problemami w domu w pracy w związkach.obecnie albo kręci z jakimś zajętym albo jedzie na sponsoringu tak wyczuwam albo jedno i drugie. Potrafi spać poza domem kilka nocy pod rząd a jednocześnie wciąż błaga wręcz na portalu gdzie szuka by się z nią umówić by napisać do niej i zaznaczyła ze jest singielka (wtf).
5.w wieku 28 lat kobieta nie wie czego chce serio i jest z tego dumna.nie wiem o co jej chodzi ona sama chyba nie wie.jest totalnie nie rozmowna milczek taki ze no Chance ja hipnotyzowac słowem lub NLS.

Tak więc brak błędów by mi pomógł ale czy to by zmieniło kurs tego statku z taka pasażerka? Może poza tym ona ma czas teraz ze się tylko jebie na lewo i prawo bo ma fiola na punkcie seksu i szlus.

Portret użytkownika Jarapi

Dobry blog, gdyby nie ta

Dobry blog, gdyby nie ta chaotyczna pisownia. Sam można powiedzieć ostatnio zacząłem na tym się łapać. Zmiękłem przez to straciłem ,,koleżanki”. Teraz trzeba się wziąć za siebie i wejść tam skąd się spadło Wink

Szczery od serducha blog, w

Szczery od serducha blog, w którym trafnie analizujesz swoje działania, które nie przynoszą rezultatów na których Ci zależy.
No właśnie: " wiedzcie mi, one nas pamiętają i obojętność boli je najbardziej, nie pretensje!"
Skąd taka potrzeba zadawania komuś bólu w postaci obojętności? Jak Kuba bogu tak bóg Kubańczykom? Dlaczego? Bo ktoś pokazał Ci swoim zachowaniem, że ważniejsze dla Ciebie jest zachowac szacunek do samego siebie i być szanowanym, niż mieć seks? Może lepiej przekuć to na wdzięczność, wszak wzbogaciło Cię to o istotną wiedzę na swój temat.
Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi.

Portret użytkownika Vego

Czyli w końcu samotność i

Czyli w końcu samotność i ciągły bieg za laskami dał o sobie znać i potrzebowałeś odpocząć w czyichś ramionach po tych wszystkich rysach które zbierałeś po każdej lasce, każdy ma potrzebę bycia bezpiecznym i bycia kochanym, no ale Twoja przygoda jeszcze się nie skończyła, to nie ta laska, musisz szukać dalej. Skoro tak Ci ciężko poproś kolegę tego ładnego, żeby zrobił jej tak samo, podobno 99% lasek leci na niego;] Nie dość że poczuję co ty, to nawet jeśli nie, może w końcu coś w Tobie pęknie, bo przestaniesz ją idealizować.

Portret użytkownika saverius

Vego - zajebisty i bardzo

Vego - zajebisty i bardzo zyciowy komentarz. Ja tak mialem w zeszlym roku. Po serii niezbyt owocnych relacji byla ta "10stka", ktora potem zdradzila mnie z kolega w pracy. Motyle w brzuchu (a mam duzy brzuch wiec i duzo motyli) ustaly mimowolnir i poczulem wszechogarniajace poczucie pustki. Potem poszedlem na piwo i mi przeszlo.

Apropo "rys" bo to wazne: I know no strong people with easy past. Embrace rysy Wink

Portret użytkownika Heathcliff

Vego nie chodzi o

Vego nie chodzi o idealizowanie. Problem w tym ze chemia i feromony mnie tak strzelily może ze dwa razy w ciągu osmiu ostatnich lat.zakochałem się od 1 wejrzenia. Nie mogę znieść myśli ze kto inny ja ma i kto inny sie z nią kocha. I że dla innego jest milsza.ze może coś gdybym inaczej... .koszmar.katusze straszne.

To, że kocha się z innym,

To, że kocha się z innym, jest milsza, nie znaczy, że jesteś gorszy. Znaczy tyle, że ona ma inny gust.

Tym się nie katuj, dla niego

Tym się nie katuj, dla niego jest taka sama jak była dla Ciebie. A jeśli jeszcze nie jest, to będzie.

No dobra a co w momencie

No dobra a co w momencie kiedy wg. lasek przeginam pałę i staję się ultra chamski do takiego stopnia, że mają mnie za buraka i nie chcą utrzymywać kontaktu? Co jest nie tak? Można być aż tak pechowym z laskami, że bycie miłym nie działa i totalnym chamem też nie? Trzeba to wypośrodkować? To chyba trudne do zrealizowania.

Portret użytkownika noover

Dokładnie, trzeba to

Dokładnie, trzeba to wypośrodkować. Potrafić raz być cynicznym zimnym skurwielem, a raz czułym romantykiem. Warto pod lupę wziąć swoje zachowanie nim będzie się coś zmieniać, bo kilka razy usłyszałem, że jestem chamem, gburem czy chujem tylko dlatego, że nie pieskuje, to coś w stylu shit testu. Mimo to czemuś relacja rozwijała się dalej i panna chciała być z chujem i chamem Wink

Portret użytkownika Jons

Dobrze jest wejść na portal

Dobrze jest wejść na portal raz na jakiś czas i zerknąć w blogi
Takie odświeżacze pamięci - miód malina.

Szwagier ty to masz pecha Jak

Szwagier ty to masz pecha
Jak poznasz sztukę kochania,rozkochiwania kobiet to dopiero poczujesz że żyjesz.

Kobieta za Chiny Ludowe nie zostawi faceta przy którym czuje się pewnie.

Portret użytkownika BigBastard

Ciekawie, tak przy okazji,

Ciekawie, tak przy okazji, czy Ty jesteś z Poznania Cliff?

Bastardo wrócił!

Portret użytkownika Heathcliff

Nie Stolica

Nie
Stolica

Portret użytkownika Heathcliff

Nie Stolica

Nie
Stolica