Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Napisała do mnie Prostytutka

Portret użytkownika Admin

Wczoraj napisała do mnie czytelniczka – prostytutka. Poza tym, że lubi czytać moje wpisy, to podesłała mi przykłady rozmów z facetami z Tindera. Spytała mnie dlaczego faceci nie rozumieją prostych komunikatów. Oto jedna z jej rozmów, w której mówi na początku facetowi czym się zajmuje, a ten chce ją poderwać. Przypomina mi to wiele sytuacji, gdy moi czytelnicy np. koło 30 tki próbują poderwać 20 latkę. I są wielce zdziwieni, że ona kocha imprezy, seks z facetami, no i nie chce się ustatkować. Nie chce docenić ich dojrzałości, dorosłego spojrzenia na życie. No i nie chce z nimi stałego związku.

Oni chcieliby jej dać wszystko co najlepsze, a ona ma w głowie tylko zabawę. Zwłaszcza jak przeprowadziła się właśnie z małego miasta do dużego. Pytają „Adept, dlaczego?? Dlaczego ona taka jest? przecież każda kobieta szuka bezpieczeństwa!? Tak mówił mądry psycholog w TV!”.

Adept mówi: Otóż nie każda kobieta szuka bezpieczeństwa (lub NIE TYLKO bezpieczeństwa) i nie w każdym momencie swojego życia. 18-23 lata może mieć zupełnie inne podejście do życia niż 30 latka, 40 latka, lub kobiet po przejściach. Próbując imprezowiczkę zmienić w dziewczynę związkową chcesz pożenić ogień z wodą. To się na ogół nie uda. Baw się z imprezowiczką, ale miłości szukaj gdzie indziej. Albo poczekaj jak ona dojrzeje do związku

Niektórzy moi czytelnicy, nawet zaawansowani, próbują poderwać dziwkę. Albo dziewczynę hajsopędną, która odkrywa swoje karty w pewnym momencie znajomości. To się czasem udaje, ale częściej nie. Tylko, że wzbudzając w niej poczucie winy, rozmawiając z nią o jej pracy, próbując logicznie przemówić jej do rozsądku, to się nie uda na pewno. Tak samo, gdy próbujesz w rozmowie pokazać jej co traci, co masz do zaoferowania, że piękno miłości jest ważniejsze niż kasa bla bla bla itp. zabawy w psychologa. To tak nie działa.

Zobacz idiotę z Tindera jak pisze do dziwki i chce ją przekonać:

http://www.uwodzenie.org/napisala-prostytutka-osly-tindera/

Adept

ps. cały artykuł ze względu na duplikację treści w google, dostępny jest u mnie na blogu

Odpowiedzi

Chyba kiedyś poproszę żonę by

Chyba kiedyś poproszę żonę by weszła na czata by przesłać kilka rozmów:P To powyżej to jeszcze nic takiego Tongue

Na przemian dwa typy facetów.
1. Napaleniec który ciągle pyta: a jaką masz? w pionie? w poprzek, ciasna? włosy? A lubisz tak? a srak? A wiesz co bym Ci zrobił? A chcesz zobaczyć mojego? Przyjadę do ciebie!

2. Desperat nieudacznik: dziewczyna mnie zostawiła, nikt mnie nie kocha, nigdy nikogo nie znajdę, spotkajmy się proszę! Będę Ci kupował kwiaty, sprzątał w domu, gotował a ty będziesz odpoczywać.

aaachhhhh Tongue

Słabość do kobiet nie jednego

Słabość do kobiet nie jednego już zgubiła.

Oj było by o czym pisać.

Portret użytkownika Carlo

Naiwność życiowa wynikająca z

Naiwność życiowa wynikająca z braku doświadczenia. Takie gadki można byłoby uskuteczniać, gdyby ta dziwka faktycznie była w nim zakochana. Natomiast żeby była zakochana, musiałyby ich łączyć wspólne wspomnienia, emocje wynikające z tych przeżyć, etc. Wiadomo - banał. Ważniejsze są wnioski. A wnioski są takie, żeby nie marnować życia na jednostajność i monotonię. Żeby uczestniczyć w jak największej ilości spotkań i wydarzeń. Żeby poznawać nowych ludzi - kobiety, mężczyzn, młodych, starych, generalnie wszystkich. Trzeba dużo rozmawiać i nauczyć się słuchać. Nie słyszeć, a słuchać. To wszystko łączy się ścisłe z wychodzeniem z tej oklepane już strefy komfortu i kopaniem lenia w dupę...

Nuda i oczywistości

Nuda i oczywistości