Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Najczęstsze Problemy z Kobietami w Związku - Q&A

Portret użytkownika Admin

Ostatnio w mailach do mnie pojawia się wiele pytań o długie związki i problemy z kobietami w związkach. Dlatego dziś szybkie Q&A na temat problemów z dziewczyną. M.in.

Jak sprawić, by widziała w Tobie partnera na całe życie?
Jak wychodzić na męskie wieczory i sprawiać, żeby ona to tolerowała
Jakie prezenty kupować dziewczynie?
Co gdy spotykamy swoją byłą
Co gdy pojawia się zazdrosny eks facet dziewczyny i robi problemy?

Zaczynajmy:

Pytanie: Jak sprawić, by widziała w Tobie partnera na całe życie?

To jest temat rzeka. Jeżeli będzie czuła, że jesteś facetem, który jej nie ocenia, który ją akceptuje, przy którym może się otworzyć, któremu może zaufać, będziesz w stosunku do niej fair, będziesz miał swoje wartości, będzie szanował jej wartości, to są spore szanse, że się zejdziecie na całe życie. Natomiast pamiętać trzeba o tym, że najgorszym wrogiem tego jest rutyna. Jeżeli w związek wkrada się rutyna, nie ma takiej iskry spontaniczności, to jest ciężko.

Pytanie: To może doprecyzujmy. Jeżeli mielibyśmy porównać sytuację, gdy ktoś tylko podrywa kontra sytuację, gdy  chce związku na wiele lat z tą dziewczyną. Co jest tutaj tą różnicą? Gdy chcesz się zaprezentować jako facet, który jednak szuka czegoś na lata.

Wiesz, w pierwszym kontakcie nie opowiadasz o tym, co będziesz z nią robił za 20 lat i jakie masz plany, bo możesz ją po prostu tym przerazić. Raczej pierwszy kontakt z kobietą to jest lekka, luźna relacja. Jak jest ptak, to nie nauczysz go tylko chodzić po ziemi. Musisz mu uciąć skrzydła, żeby mógł tylko chodzić po ziemi. Ptak zawsze będzie chciał latać. Jeżeli Ty jesteś facetem, który poznaje kobietę, która jest jak ptak i ją sprowadzisz na ziemię, utniesz jej skrzydła, to ona będzie też czuła żal do Ciebie. Jeżeli jesteście oboje ptakami i oboje latacie, to ciężko to powiedzieć. Jeżeli jesteście oboje ptakami, to oboje możecie spędzić całe życie latając razem, ale jeżeli Ty jesteś kotem, a ona jest ptakiem i nagle będziesz chciał, żeby z ptaka zrobić kota i utniesz jej skrzydła, to ona będzie czuła dużą gorycz do Ciebie.

I to jest właśnie w wielu związkach tak, że faceci na siłę tworzą związki z niewłaściwymi kobietami, bo na początku jest fajnie, jest super, ale na dłuższą metę oni ze sobą nie rezonują. Ale facet przekonuje się na siłę, że tak, to jest ta dziewczyna jego życia, na całe życie i stąd się biorą problemy. Próbuje ją dopasować do siebie lub siebie dopasować do niej kosztem własnego komfortu w życiu.

ciąg dalszy:

https://www.uwodzenie.org/najczestsze-problemy-z-kobietami-w-zwiazku-qa/

Odpowiedzi

Portret użytkownika NiCo

Najlepiej to być takim

Najlepiej to być takim ptakiem z poszarpanymi skrzydłami, żeby kobita miała gdzieś z tyłu głowy że kiedyś mogą się zrosnąć Laughing out loud

Portret użytkownika marine_trooper

Adept, a Ty nie organizowałeś

Adept, a Ty nie organizowałeś ostatnio jakiegoś szkolenia w Sopocie? Można będzie liczyć na relację? Jakoś lubię sobie czytać tego typu infieldy.