Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Mistrzowie Podrywu w TVN Style 7 marca

Witajcie, jak już niektórzy wiedzą od kilku dni jestem nowym właścicielem portalu. Wróciłem na podrywaj.org po kilku latach nieobecności. Będę tutaj zamieszczał wartościowy materiał na temat pewności siebie i podrywu.

Nie planuję tu jakichs wielkich rewolucji, bo wiem że w tej formie portal pomagał latami wielu czytelnikom w podrywaniu kobiet. Planuje raczej spokojną ewolucję w kierunku jeszcze lepszej funkcjonalności. Czekam też na pomysły i sugestie użytkowników. Będę też walczył z hejtem, to ma być wartościowy portal dla użytkowników, a nie miejsce przepychanek i trollowania. Tyle tytułem wstępu.

Teraz opowiem o reality show „Mistrzowie podrywu”.

Z tym pomysłem w sierpniu 2016 odezwała się do mnie telewizja TVN STYLE. Byli świeżo po obejrzeniu filmu dokumentalnego „Uwodziciele” i tak ich zainteresował, że wpadli na pomysł zrobienia czegoś podobnego. Programu reality show dla TV. Ja nie sądziłem, że ktokolwiek jeszcze pamięta o tym filmie, a tu taka niespodzianka

Ich idea była prosta. Prowadzący czyli ja będzie uczył kilku uczestników jak podrywać kobiety, jak stać się pewnym siebie facetem, dokonać swojej metamorfozy zewnętrznej i wewnętrznej. Uczestnikami show „Mistrzowie podrywu” w założeniu mieli być mężczyźni single, którzy mają problemy w nawiązywaniu relacji damsko-męskich. Spotkałem się z producentami oraz z włodarzami TVN STYLE i program o roboczym tytule Mistrzowie podrywu dostał zielone światło
W listopadzie odbyły się w Warszawie castingi, aby wybrać uczestników. Tylko ode mnie zgłosiło się ponad 60 osób, a miejsc było 8. Ciągle zmieniały się koncepcje. Najpierw miało być dla mężczyzn i kobiet, miał być masaż tantryczny. Jednak w końcu zostali tylko faceci, a masaż musiał zniknąć. O programie pisałem wtedy, że jest on dla mężczyzn, którzy chcą poznawać i rozwijać techniki nawiązywania relacji interpersonalnych, wraz z elementami flirtu i randek. Uczestnicy projektu zostaną poddani seriom szkoleń i przejdą swoistą metamorfozę wyglądu i osobowości pod okiem profesjonalnych specjalistów. Będzie to po części szkolenie z uwodzenia, ale bardziej pod kątem wewnętrznej transformacji pewności siebie, atrakcyjności, nauki rozmowy z kobietą. Tyle było wiadomo do końcówki stycznia 2017.

Mamy już luty 2017 (7 marca w TVN STYLE emisja pierwszego odcinka). Jestem właśnie świeżo po zakończeniu zdjęć do programu „Mistrzowie Podrywu”. Co mogę o nim powiedzieć? Takiego programu jeszcze nie było w polskiej TV. W jakimś małym stopniu przypomina on fabularnie film „Uwodziciele”. Z tym, że w uwodzicielach było nagrywane szkolenie z uwodzenia. Tutaj nacisk był większy na przemianę uczestników na wielu poziomach. Transformacja wyglądu, pewności siebie, usuwania problemów z dzieciństwa, nauka tańca, ćwiczenia randkowe, podryw. Były zadania na przełamanie swoich kompleksów, wstydów i nieśmiałości. Ćwiczenia z kobietami i ćwiczenia na sucho w parach. Budowanie odporności na opinię innych ludzi. Mistrzowie podrywu musieli się przeistoczyć z facetów po przejściach, w mężczyzn cieszących się życiem.Jeden artykuł to za mało, żeby to opisać. Jak zacznie się emisja w TV, to co tydzień będę brał omawiał odcinek na blogu.

Adept

Odpowiedzi

Cześć Adept! Na początku

Cześć Adept!

Na początku wpisu wspomniałeś, że nie będzie rewolucji oraz że czekasz na sugestie użytkowników,zatem pozwalam sobie wtrącić swoją sugestię:

Ideą założyciela było, żeby portal nie był nastawiony komercyjnie. Dlatego proponuję, aby nie wolno było zamieszczać wpisów promujących działalność "zawodowych" trenerów. Taki wpis, czy planowane wpisy z programu TVN definitywnie nie pasują do idei Podrywaja.

To taka drobna sugestia ode mnie.

Pozdrawiam serdecznie

Portret użytkownika Admin

Dzieki za Twoją uwagę. Jednak

Dzieki za Twoją uwagę. Jednak pewne tresci ode mnie będą. Tak jak moje wpisy oraz linki do moich stron i programu TVN.

Portret użytkownika Joker97

Sorki V miałeś rację :/

Sorki V miałeś rację :/

Portret użytkownika czysteskarpety

Mnie najbardziej przeraża to

Mnie najbardziej przeraża to zdanie Będę też walczył z hejtem, to ma być wartościowy portal dla użytkowników bo brzmi jakby admin chciał tu cenzurę wprowadzać. A wszyscy chyba się zgodzą, że nasi moderatorzy doskonale sobie do tej pory radzili z trollingiem i chamstwem, a UZASADNIONY hejt i ostre słowa wobec nieogarów to do tej pory była codzienność na portalu ;]

Portret użytkownika Admin

Tak, będzie cenzura na hejt

Tak, będzie cenzura na hejt na mnie i trenerów, wyzywanie innych, obrażanie. Jesli ktos mnie nie lubi to moze napisać to merytorycznie, a nie "Adept jest głupi i ma wszy, a na dodatek jest łysy i nie podoba mi sie jego głos, wiec bede na niego wrzucał". Taki hejt mnie odpada. Kropka.

Portret użytkownika czysteskarpety

Jakich trenerów? Tu się nikt

Jakich trenerów? Tu się nikt za trenera nie uważał nie licząc marso który jednak wnosił dużo i nie próbował komercjalizować portalu. Tu akurat wszyscy hejtują "trenerów" bo wiedza zgromadzona na tej stronie pokrywa wszystko czego "trenerzy" mogą nauczyć na szkoleniu za kilka kafli. Tu każdy ma to za darmo, wystarczy tylko chcieć. Śmiem powątpiewać, że wydanie kilku kafli na szkolenie coś zmienia w długotrwałej skuteczności zaliczania cipek. Ups, sorry... c***k.

Portret użytkownika Testoviron

Kopia zapasowa podstaw, kopia

Kopia zapasowa podstaw, kopia zapasowa klasyków, kopia zapasowa starych wyjadaczy - mentorów zrobiona, teraz tylko czekać i obserwować rozwój wydarzeń.

W sumie patrząc na co się działo przez ostatni rok wartościowe nowe blogi można na palach jednej reki zliczyć,a dawniej codziennie można było dowiedzieć się czegoś nowego.

Smutne to ale nic nie trwa wiecznie.

Portret użytkownika Joker97

W 2012 codziennie zmieniała

W 2012 codziennie zmieniała się główna, a wybranie bloga miesiąca naprawdę było trudne.

Portret użytkownika Luk3n

Adept tak z ciekawosci -

Adept tak z ciekawosci - czyli Gracjan nie ma juz nic wspolnego z tą stronką w ani jednym malutkim procencie?

Przeczytaj to, to sam się

Przeczytaj to, to sam się dowiesz Smile
http://www.podrywaj.org/forum/zm...

Portret użytkownika Testoviron

Śmiem twierdzić że to nie

Śmiem twierdzić że to nie była inwestycja w celu "zmiany właściciela i podtrzymanie" tylko eliminacja konkurencji.

Śmiem twierdzić że tutaj jest więcej materiałów i poradników niż to co mają wszystko polscy PUA trenerzy razem wzięci. Gdyby nie ta stronka to podejrzewam, że niektórzy trenerzy byliby 2x bogatsi

Portret użytkownika marine_trooper

Zgadza się, to jest wrogie

Zgadza się, to jest wrogie przejęcie w celu eliminacji konkurencji. Portal będzie stopniowo wygaszany, ewentualnie komercjalizowany. Przypuszczam że w tej sytuacji funkcje podrywaja przejmie damcidomyslenia Tyaba.

Portret użytkownika Admin

Będzie w niewielkim stopniu

Będzie w niewielkim stopniu komercjalizowany przez mnie, ale nadal będzie bardzo dużo kontentu darmowego. Nikogo nie zmuszam do klikania w baner mojego bloga Smile Kto tego nie rozumie i chce zaglądać innym w portfel, to nie musi tu zaglądać.

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Adept, nie podoba mi się to

Adept, nie podoba mi się to co robisz, z podrywaj.org Twoje działania są totalnym zaprzeczeniem dotychczasowej idei tej strony. Wprowadzasz rewolucję robiąc z podrywaj tubę marketingową swojej działalności, bo w świetle ostatnich wydarzeń tak widzę ostateczną formę proponowanej przez Ciebie "ewolucji". Rozumiem, kupiłeś portal, spoko. Niestety kupiłeś go z dobrodziejstwem inwentarza (heh żart z mojego nicku), no i możemy śmiało sygnalizować że nie podoba nam się to co robisz. I to nie jest hejt to jest konstruktywna krytyka, bo jak dotąd nie pojawiło się żadne usprawnienie portalu za wyjątkiem marketingu twoich produktów i wykoszeniem konkurencji w tej dziedzinie. Jeśli chcesz się wziąć za walkę z hejtem, to ogarnij ludzi którzy wypisują różne durnoty na miniczacie w stylu: "znam pana Adepta to mogę więcej zaraz dostaniesz bana bo nie masz prawa mi zwracać uwagi na to że gadam głupoty". Ostatnio mamy wysyp takich miśków, zauważasz ten problem?

Pytam więc, gdzie są te zmiany na korzyść podrywaj.org? Uwierz mi nie powiedziałbym Ci złego słowa gdyby w parze z tym marketingiem pojawiłoby się cokolwiek dla nas, użytkowników. Ale niestety, na razie serwujesz nam jedynie mistrzów podrywu.

Martwi mnie też fakt, że dotychczasowi moderatorzy milczą w kwestii zmian.

Będę obserwował to co się tu dzieje (na portalu), o ile nie wyłapię bana za ten post. Pewnie z odcinek mistrzów, albo i więcej obejrzę z ciekawości. I będę czekał na te zmiany które mają się podrywaj.org przysłużyć, na razie ich nie widzę...

Salut!

Portret użytkownika Admin

"znam pana Adepta to mogę

"znam pana Adepta to mogę więcej zaraz dostaniesz bana bo nie masz prawa mi zwracać uwagi na to że gadam głupoty"."

Nie wiem kto to jest.

Oczywiscie, że mozesz pisać ze Ci sie to nie podoba. Ale jesli uznam, że mnie ktoś personalnie obraża, hejtuje, dla zasady. To taką osobę wlasnorecznie usune. Krytyka merytoryczna jest OK, obrazanie i hejcenie nie.

a zmiany bedą, tylko potrzerba czasu. Ja mam na głowie także inne portale i blog itd. Wszystko w swoim czasie.

Rozumiem ze to pierwszy wpis

Rozumiem ze to pierwszy wpis ale kolejny to adept mógłbyś dac tu jakis konkretny wpis z merytoryczna wiedza. kazdy tu czeka ze jako admin dolozysz cos od siebie
Ja mam posmyl zeby wrocic tez do nagrody za blog mieaiaca. gracjan wybieral tu najlepszy blog w miesiącu z tych co trafiły na glowna i autora wyróżnial wtedy powstawalo dużo dobrych blogow

Portret użytkownika Admin

Będą wpisy ode mnie też.

Będą wpisy ode mnie też. POmału ogarniam temat portalu. Cierpliwosci. Pomysl na blog miesiaca jest niezly.

Portret użytkownika Creedence

Czy kobiety są podstawione?

Czy kobiety są podstawione?

Mógłbyś opisać jak to dokładniej wszystko wyglądało, z czym się spotkałeś a to wygląda jak reklama która TVNowi podbije oglądalność o 200 osób, nie wiem czy warto było.

Portret użytkownika Admin

Zobaczysz program to wrocimy

Zobaczysz program to wrocimy do tematu.

Portret użytkownika V

co Ty to 100% relacje na

co Ty to 100% relacje na żywo, bez domieszki ściemy pod oglądalność...bleh
jak ludzie myślą...

Portret użytkownika Admin

Nie rozumiem.

Nie rozumiem.

Szczerze to jeszcze nie wiem

Szczerze to jeszcze nie wiem jakie konkretne kroki podjął Adept prze z te 3 dni na tej stronie ze zwracacie mu niektórzy uwage ale bądzmy dobrej myśli . Brakuje tu kogoś ...równie obytego w dziedzinie podrywu , może brakuje to za dużo powiedziane bo mamy tu świetnych moderatorów , sam wracam do niektorych blogow ponieważ sa najzwyczjniej w świecie BARDZO CIEKAWE i przydatne , sa tu pewne osoby ktore przeszly metamorfoze i mozna to poobserwowac czytajac ich blogi ,wiec jestem zdania ze kolejna osoba w postaci admina Adepta moze pomóc tej stronce, gość ogarniety , robi hajs . Dajmy mu sie wykazać panowie . To ON jest dla nas a nie my dla niego , tak samo jak ta strona . To my ją budujemy , Ci bardziej ogarnieci . Dobrze wiemy tu wszyscy ze pouciekamy z tej strony gdy bedzie tu coraz wiecej reklam ,,płatnych usług dzieki ktorym Twoje zycie sie zmieni itp ..." Adept mysle ze tez zdaje sobie z tego sprawe. Tyle lat ta strona jakoś tam funkcjonowała ,badzmy dobrej myśli że i Admin bedzie dodawał do tej strony tyle od siebie ile dawał Gracjan a jego reklamy i te całe newslettery beda jedynie dodatkiem bo nikomu sie niechce wchodzic na te gowna . Tez sie wielce zdziwilem ze wlasnie ta osoba bedzie Adminem tej strony ,kojarzy mi sie z wielka komerchą , byle ruch i płać hajs za to ze masz do czynienia z Adeptem ale tyle ta strona lat funkcjonowała w takim zajebustym trybie jaki mamy do dziś wiec dajmy mu czas na wtrybienie sie , może akurat bedzie dawał wartosciowe materialy oraz w przyjemny dla forumowiczow sposob bedzie koordynował tą stroną , ja mu życze powodzenia . W przeciwnym razie z tej strony zostaną zgliszcza i banda desperatow wierząca w pakiety podrywu kobiet z Adeptem za jednyne iles tam zl .... Pozdro

Adept, a nie sądzisz, że

Adept, a nie sądzisz, że uwodzenie, podchodzenie do kobiet powinno być trochę "tabu"? Przez ten program może ucierpieć wiele osób, które na co dzień wychodzi do galerii poznawać kobiety, ponieważ niektóre dziewczyny zapamiętają takie akcje z TV i wrzucą nas do szufladki "mistrzowie podrywu" z TVN. Wcześniej wszyscy raczej starali się ukrywać to, że coś takiego uskuteczniają, a teraz nagle trener uwodzenia wjeżdża z programem, z którego nie oszukujmy się - będzie beka. Na pewno nie odbije się to pozytywnie.

Hajs kolego , życie jest

Hajs kolego , życie jest jedno a taka osoba ktora sie na tym w jakis sposob zna nei bedzie sie martwila o innych ktrrzy sobie nie radza z pannami . Robi hajs i ma wyjebane . Co mu sie dziwic . Krzywdy nikomu nie robi .

Portret użytkownika Admin

Takie obawy ludzie mieli

Takie obawy ludzie mieli zawsze. Od 2007 r. gdy bylo POSU, potem moje wystapienie w RwT i film Uwodziciele. Zmienilo sie cos w kobietach ? Tak naprawde to NIE.

Portret użytkownika Spark

Czyli nastąpił koniec

Czyli nastąpił koniec Podrywaj.org? Czas się ewakuować..

Panowie, chcecie czy nie-

Panowie, chcecie czy nie- wszystko się kiedyś kończy. Nawet Maciej Orłoś ostatnio odszedł z teleexpressu Smile Dlaczego od razu macie takie czarne wizje? Dajcie nowemu właścicielowi szansę, przestańcie marudzić i zrzędzić nad losem jakiejś strony internetowej. Chcecie czy nie, ale prawda jest taka że Gracjan w ostatnich latach bardzo zaniedbał portal, rzadko się tu logował nie wspominając już o jakimś wpisie czy blogu. To najwyższy czas na zmiany.

Umarł król, niech żyje król.

@adept- u mnie od dziś masz roczny kredyt zaufania. Mam nadzieję, że przywrócisz tej podupadłej stronie dawny blask.

A i jeszcze co do tego TVN-u i rzekomego "rozpowszechniania tematyki podrywu". Słaby argument, gdyż w najbardziej potężnym medium, jakim w dzisiejszych czasach jest Internet roi się od materiałów dotyczących uwodzenia. Zobaczcie ile tego jest tylko na samym youtubie- mnóstwo filmików z podejść, czy też kanałów kolesi promujących uwo.

Portret użytkownika truestory44

TVN, podrywanie ... Ostatnie

TVN, podrywanie ... Ostatnie moje dni na portalu, jestem tylko ciekaw co Snoof, Guest i parę innych osób dla których tutaj przybywam mają do powiedzenia na ten temat.

W imię hajsu i sławy ten świat się pierdoli, że aż łezka się kręci w oku.

Wyobrażacie sobie co będzie jak jakiś biedak podejdzie do Panny na mieście? W odpowiedzi usłyszy: za dużo TVNu( pomijam niechęć do tej stacji ). Programy typu "Rolnik szuka żony", "Dlaczego Ja?" , a teraz to. Widzę, że kręci się hajs na głupocie telewidzów , a jak nie, to na nieporadności i naiwności tych co występują Smile

Dziękuję wszystkim którzy nakłonili mnie do przemyśleń, nauczyli mnie czegoś, sprawili, że uśmiechnąłem się do śmiesznego komentarza - fajne czasy, trzeba lecieć dalej.

"W odpowiedzi usłyszy: za

"W odpowiedzi usłyszy: za dużo TVNu"
Nie da się przeramować?

...

...