Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Lajkujesz Przegrywasz – Jak Zniszczyć Swoje Szanse u Dziewczyny

Portret użytkownika Admin

Znam świetną metodę, aby utrudnić sobie(i innym) życie i poznawanie – zauraczanie kobiet. Ten obłędny sposób – to lajkowanie seksownych fotek kobiet na Fejsie i Instagramie.

Drugi to pisanie komentarzy pod ich fotkami „Jesteś cudowna Aniu”, „Bogini!!”, „Bóstwo!!”, „Piękność”, „Twój mężczyzna to będzie miał szczęście!”. Niesamowite. Tyle lat mija, a te barany (lajkerzy) nadal nic się nie nauczyły. Zobacz cały wpis na blogu:

https://www.uwodzenie.org/lajkujesz-przegrywasz-jak-zniszczyc-swoje-szan...

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Kensei

Wina seryjnych lubisiów! Nie

Wina seryjnych lubisiów! Laughing out loud

Nie podpisałem się Adepcie, bo kiedyś mi się może dwa razy na zaczepkę zdarzyło jakieś foto panny polajkować, dawno przed podrywajem, ale teraz ochoczo mógłbym rzucić ten przysłowiowy kamień jako pierwszy, zdecydowanie chętniej niż kciuk czy serce.

P. S. Kurde, kiedyś to ja z konta panny polajkowałem coś u siebie, może jednak nie będę nic rzucać. Popłaczę w kącie.

Tak już niestety jest, jak

Tak już niestety jest, jak ludzie zamiast wychodzić poza Internet, wyciągać wnioski, to zapraszają na całego Fb i komplenentują pod zdjęciami atrakcyjnych kobiet. Myślą, że tym sposobem będą mieli szansę u dziewczyn i się spotkają i nie będzie widział winy. Idiotów zawsze będzie, ale jak zbierzą się na wychodzenie, a najlepiej z takim, który się chociaż nie za dużo zna na uwodzeniu, ma jakieś doświadczenia, to z takiego idioty, wyjdzie dobry podrywacz. Ogólnie pisze o tym, że laske nie wiedziałeś na oczy i komplentujesz.

Mam taką znajomą na Fb, która ma 3000 znajomych, lajków 200-300, 50 komentarzy pod zdjęciem, najwięcej to gości, którzy komplentują są nawet Araby, albo Hindusy, którzy piszą "sexy" Pośmiać się bynajmniej można z takich ludzi. Smile

Portret użytkownika eldoka

Nie to żebym się czepiał ale

Nie to żebym się czepiał ale źle użyłeś bynajmniej Smile
Strasznie mnie to szczypie w oczy bo mało kto tego dobrze używa.
Dostałeś od niej lajka? Bynajmniej (zaprzeczenie).
Nie mylić z przynajmniej Smile
Też się czepiam jak ktoś używa w każdym bądź razie zamiast w każdym razie Laughing out loud
Sory ale musiałem.
Co do takich lasek co mają tyle znajomych lajków to spotykałem się kiedyś z taką. Fajna dupeczka z wyglądu, z charakteru sporo gorzej a jak się okazało, to prawie nie ma znajomych, tak żeby pogadać i się spotykać Smile
Nawiązując do tematu bloga to ja się cieszę że takich gości jest wielu bo wtedy można na ich tle dobrze się zaprezentować od samego początku aby wiedzieć jak zacząć i dalej to poprowadzić. Na starcie ma się plusy jak ktoś ogarnia chociaż trochę podryw Smile

Dziękuję, że mnie poprawiłeś

Dziękuję, że mnie poprawiłeś Smile

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Zabawny fakt, nie polubiłem

Zabawny fakt, nie polubiłem do tej pory ani jednego zdjęcia swojej dziewczyny na instagramie, a sporo folowersów ma - kij, że to gostki z bloga Adepta. Znowu w punkt.

Byłem na randce z

Byłem na randce z laską.
Pierwszy raz ode mnie usłyszała że na urodę zbytnio nie patrzę i interesuje mnie jako człowiek.
Mówiła że faceci tylko rozpisywali się na temat jej urody.
Ona 24 ja 42.
Oboje lubimy kakao.
Jesteśmy razem

Portret użytkownika Kensei

Klasycznie, uroda ma

Klasycznie, uroda ma znaczenie, ale mija jak moda. W kobietach kręci mnie to co zawsze na pierwszym miejscu w każdym człowieku i to co zatrzymuje mnie przy nim najdłużej - mózg.

Portret użytkownika RafaelB

"Red pillersi płaczą, że

"Red pillersi płaczą, że kobiety stały się zbyt wymagające, roszczeniowe, pyskate i niedobre" (Adept)

Powiedzmy to otwarcie: jak koleś "łyknie" redpilla, to można uznać, że nie stanowi już konkurencji w podrywie. Pikujący poziom jego szowinizmu, resentymentu, konserwatyzmu sprawia, że nie jest w stanie pogadać z kobietą jak z człowiekiem, nie mówiąc już o wywoływaniu pozytywnych emocji słowami, dotykiem etc. "Bo odkrył, jak działają kobiety", a działają tak, że chcą nas, facetów, "zniszczyć". I lepiej stać się - jak to sami mówią - "piwniczakiem" niż uwodzicielem, jakimś MGTOW, co ma oznaczać całkowite odcięcie się od kobiet.

Zamiast się uczyć interakcji z kobietami, ucieczka w teorie spiskowe.

Portret użytkownika Admin

Dokładnie tak wkrótce

Dokładnie tak Smile wkrótce skrobne cos w tym temacie