Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kilka słów o opiniach forum

Portret użytkownika Jack Sparrow

Dużo userów pisało na forum, jak ta strona podrywaj org. jest śmieszna, jacy są śmieszni, dziwni ludzie na forum, inni zachęcali znajomych, aby skorzystali z tego forum, a najbardziej tych, co nie potrafili, lub nie potrafią z kobietami sobie radzić. Miałem napisać o tym wcześniej, ale że mam trochę teraz więcej czasu dla siebie, to postanowiłem coś kilka słów o tym napisać.

Ostatnio chciałem się podzielić stroną z jednych... Nie ważne.

A co ja takiego usłyszałem?

-ta strona jest dla nieudaczników (zgadzam się i bez obrazy innych użytkowników)

-te forum jest dla ciot.

-nie poderwiesz żadnej kobiety, oni wciskają Ci kit.

-oni tam najwięcej wyrwali na ulicy, w klubach

Dla mnie jest błąd, żeby mówić coś o tej stronie, bo każdy będzie miał inną opinie na temat forum i każdy ma prawo, ale psucie komuś opinii, wciskanie, że te forum jest dla ciot, nie poderwiesz żadnej kobiety, oni wciskają Ci kit, oni tam najwięcej wyrwali na ulicy, to prawda jest taka, że może za 10 lat (jeśli to forum będzie żyło) sami skorzystają z tego forum, bo sami sobie nie będą radzić w relacjach damsko-męskich. Nie dawajcie się słuchać takich ludzi.

" Ta strona jest śmieszna, dziwni ludzie"

Mogę napisać tak: jeśli ta strona jest śmieszna, dziwna dla Ciebie, to wyloguj się z stąd i nigdy tutaj nie wracaj. Pewnie nic robisz, aby zmienić coś w relacjach damsko-męskich, tylko oglądasz Pornhuba i walisz konia, ale ok. Jeśli to lubisz i odpowiada Ci taki stan, to pięknych, atrakcyjnych i wartościowych kobiet będzie więcej dla nas, a Ty siedź, oglądaj i wal konia.

Fajnie by było, jak by mój blog trafił na główną, czy gdzieś indziej. Nie słuchajcie takich ludzi, bo zepsuje Wam to. Smile

Pozdrawiam, Jack Sparrow

Odpowiedzi

Portret użytkownika NiCo

Jack chyba beczke rumu

Jack chyba beczke rumu odkopał. Niech sobie myśli kto co chce, czym tu się przejmowac? Każdy robi to co lubi..

Portret użytkownika Pckr

Jack spokojnie, nikt z nas

Jack spokojnie, nikt z nas się nie przejmuje takimi ludźmi Wink

Portret użytkownika Prymityw

JackSparow to jest jak z MLM

JackSparow to jest jak z MLM czy innymi internetowymi biznesami gdzie trzeba zainwestowac pieniadze lub czas.
Ludzie są leniwi i oczekuja szybkich rezultatów i jeszcze szybszych zysków tkwiąc w martwym punkcie.

Tutaj również trzeba włożyć ogrom pracy, wyjść ze strefy komfortu.
Skoro wiedza jest za darmo to wkladaja w to jeszcze mnie wysilku. Po tygodniu moze wiecej lub mniej i kilku nieudanych próbach zniechecaja się i zwalaja wine na strone lub nie podejmują wcale rekawic i zakładają z góry że to nie może się udać.

Ja takich nazywam zabetonowane głowy.

Opinie o forum są jakie są.

Opinie o forum są jakie są. Po prostu wynika to z tego, że większość ludzi umie podrywać jakoś tam przeciętnie i dla nich nauka tego jest sztuczna. Sam tak poniekąd uważam, że to trochę uwłaczające godności, bo kobiety praktycznie nie muszą robią nic, żeby mieć powodzenie. Ot pochodzi taka na siłownie, wypnie tyłek, zrobi kilka fotek, odpali tindera i już ma powodzenie, ale jaki to jest wysiłek?

Facet musi czytać setki poradników, oglądać filmiki, potem spędzić godziny na praktyce, interesować się modą, ćwiczyć formę, zarabiać, ryzykować i jeszcze prowadzić ciekawe życie pod publiczkę, bo jak będzie zwykłym ziomkiem co sobie lubi kolekcjonować stare monety czy interesować historią pociągów i fotografować zabytkowe kolejki to możę liczyć na samotność.

A i to wszystko nie gwarantuje sukcesu, bo zawsze może trafić się jej lepszy i zmienić gałąź. Ja tam szczerze podziwiam tych, którym chce się każdego dnia stawać lepszym dla kobiet i być jeszcze lepszym podrywaczem zamiast np: realizować się, rozwijać swoje pasje, które nie są atrakcyjne dla kobiet. Dla mnie to jest jakaś magia, że sa tutaj ludzie którym aż tak się chce dla kobiet starać, dlatego od zawsze niektórzy ludzie z tego forum mocno mi imponowali, szczególnie ci co przebyli drogę od "frajera" bez powodzenia do turbo ogarniętego gościa.

Portret użytkownika cali

Ale wiesz, że nikt z

Ale wiesz, że nikt z doświadczonych podrywaczy tutaj nie zmieniał się specjalnie dla kobiet, a podrywanie nie jest dla nich sensem życia.

Portret użytkownika Pinochet

Ogarnięty, wartościowy facet

Ogarnięty, wartościowy facet nie weźmie sobie pustaka czy też kobitke, która ma chuja do zaoferowania.

Nie chce mi sie pisać zbyt wiele. Chętnie bym ci wypunktował co i jak, ale jestem w robocie.

W skrócie malo wiesz. Masz w głowię pełno iluzji i czuje frustracje w twoim wpisie Smile

Portret użytkownika Kensei

"Facet musi czytać setki

"Facet musi czytać setki poradników, oglądać filmiki, potem spędzić godziny na praktyce, interesować się modą, ćwiczyć formę, zarabiać, ryzykować i jeszcze prowadzić ciekawe życie pod publiczkę... "

To ja nie wiem kurwa, jestem jakimś jednym z ewenementów, czytałem stronę na raty przez jakiś kwartał (w tym czasie zamieszkałem sam, próbowałem i robiłem to na co mam ochotę, czułem się git ze sobą), po czym mówię "ok to teraz sprawdźmy czy jest tak jak tu napisali" i Bang kurwa, jest, eureka, dziękuję, dobranoc. Taka motywacja mi starczy do końca życia.

Portret użytkownika Admin

(marcin marcin) "uważam, że

(marcin marcin)

"uważam, że to trochę uwłaczające godności, bo kobiety praktycznie nie muszą robią nic, żeby mieć powodzenie"

"to wszystko nie gwarantuje sukcesu, bo zawsze może trafić się jej lepszy i zmienić gałąź"

i wlasnie myslac w taki sposob kolesie zmieniaja sie w "zagniewanych" red pill i mgtow Smile

Portret użytkownika marine_trooper

A nie mają racji?

A nie mają racji? Wink