Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak Przekonać Dziewczynę w Łóżku do Seksu

Portret użytkownika Admin

“To dzieje się za szybko”, “Nie powinniśmy tak szybko uprawiać seksu”, “Zwolnijmy…”, tego typu słowa często pewnie słyszałeś od dziewczyny, która jest w łóżku z Tobą po raz pierwszy. Dziewczyny, która jest rozpalona, podniecona, całuje się z Tobą i widzisz ogień pożądania w jej oczach. A jednak nie chce zdjąć bluzeczki, majtek, nie chce się rozebrać, zdejmuje Twoje ręce z jej majtek, słowami stopuje Ciebie przed dalszym rozwojem sytuacji czyli przed seksem.

(...)

To często jest robienie dwóch kroków do przodu i jednego w tył, nieprzerwanie będąc na luzie i na wesoło. Gdy dziewczyna mówi mi, że nie sypia z ludźmi na pierwszej randce, ja odpowiadam, że ja nie sypiam przed pierwszą randką (albo z oburzeniem, że ma słabe zasady, bo ja nie przed przed 20-tą). Rzucam żartami na lewo i prawo.

Gdy ona mówi mi, że nie kręci ją nic nie znaczący seks, proponuję zapalić świeczkę i poczytać Mickiewicza, żeby sytuacja nabrała znaczenia i sensu. Ona wtedy się śmieje i czuje bardziej komfortowo.

Gdy próbuję niezdarnie zdjąć jej stanik, ona się pyta dlaczego to robię, ja mówię że nie wiem, bo chyba jestem głupkiem, a jak wiadomo szczęście sprzyja głupim Smile Ona śmieje się i myśli, że jestem takim wesołym głupkiem, a potem wskakuje mi do łóżka. Bo wie, że jest to dalszy ciąg fajnej zabawy miedzy nami, zamiast dziwnego, sztywnego, niepokojącego, napiętego seksu. I wszyscy są zadowoleni. Win win.

Oto lista dobrych wskazówek jak omijac opór u dziewczyn:

https://www.uwodzenie.org/jak-przekonac-dziewczyne-w-lozku-do-sksu/

Adept

Odpowiedzi

Konkret Co się ruchało

Konkret Smile Co się ruchało dzięki przełamywaniu oporów lasek to tylko ja i mój kutas wiemy Laughing out loud

Portret użytkownika Ziemniakzpiwnicy

http://www.podrywaj.org/opory

Dobry tekst, tego właśnie

Dobry tekst, tego właśnie potrzebowałem!

Nie miałem nigdy do czynienia

Nie miałem nigdy do czynienia z oporami, wręcz przeciwnie. Raz miałem nawet sytuację, gdzie leżałem na jednym łóżku z laską nie robiąc totalnie nic, patrzyłem się w telewizor a ona sama próbowała zwrócić na siebie moją uwagę. Tu założyła na mnie nogę, tam chwyciła za rękę i obróciła mnie w swoją stronę w taki sposób, by łapsko samo znalazło się w okolicach stanika.