Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak Podrywać TOP Modelki w Polsce cz.2

Portret użytkownika Admin

Na co naprawdę „lecą” najpiękniejsze kobiety?

W towarzystwie takich kobiet, mało kto potrafi zachowywać się normalnie za wyjątkiem jeden grupy osób – facetów, którym udało się przespać z kilkudziesięcioma takimi kobietami. Jeśli to czytasz to prawdopodobnie nie należysz do tej grupy.

W jaki sposób odczuwać, że jest się na takim samym poziomie jak dziewczyna i w jaki sposób odczuwać dostatek, jeśli nie sypia się z kobietami 9-10?

Można to odczuwać logicznie i emocjonalnie. Logicznie – myślę, że każdy potrafiłby racjonalnie sobie wytłumaczyć, że jest na poziomie pięknej kobiety. Łatwo intelektualnie wytłumaczyć sobie, że się jest lepszym od panny, która tylko się pindrzy przed lustrem, idzie do klubu, ćpa i imprezuje. Ale w realu, gdy wpadniesz na taką dziewczynę, to emocje biorą górę i Twoje przekonanie o Twojej wartości wobec niej poleci w dół. Tym bardziej w klubie, gdy zobaczysz jak ona jest faworyzowana przez facetów. Aby temu zapobiec powinieneś robić m.in. ćwiczenia z „Potężna Pewność Siebie 2” i próbować rozmawiać z takimi kobietami, aby oswoić się ze zbyt dużym wpływem urody kobiety. Jest jeszcze kilka takich ćwiczen , do zmniejszania leku przed piękną kobieta, ale to potem. . Te ćwiczenia pozwolą też Ci zmniejszyć stawianie na piedestale kobiety 9-10 w swojej głowie.

Problem z 10-tkami jest taki, że one na ogół słabo lub średnio reagują na klasyczne techniki uwodzenia, zwłaszcza w klubie i w środowisku, gdzie taka „10tka” ma mega wartość. Ona nie jest po prostu skoncentrowana na Tobie. Aby Twoje komunikaty (sygnały mowy ciała, oczu, teksty) miały jakikolwiek wpływ na dziewczynę, najpierw musisz przykuć jej uwagę, zaintrygować ją i WYMAGAĆ z jej strony słuchania. Jeśli Twoje zachowanie jest takie jak stereotypowego faceta, to ona nie ma prawa się Tobą zainteresować, gdyż takich jak ty spotyka na pęczki, w ciągu dnia, w klubie, w pracy, na Facebooku .

Jeśli uda Ci się przebić przez pierwszą „zlewczą” reakcję, może wręcz zaczynasz stawać się autorytetem, to w pewnym momencie możesz zwracać jej uwagę na temat słabości jej charakteru, osobowości. Wiele 10-tek ma w głębi siebie (ukrytą) niską samoocenę, bo wiedzą, że nie zrobiły nic, by zasłużyć na takie specjalne traktowanie oraz . Jeśli (po przejściu przez pierwsze testy i wyboje) będziesz w stanie pokazać im cel i pomóc im w rozwoju samej siebie, spełnieniu samej siebie na głębszym poziomie, to masz większą szansę na ich zdobycie niż proponując im typowe poczucie bezpieczeństwa, stabilność materialną (jak robi 99% innych kolesi na imprezie, zwłaszcza bogatych.

Testy 10-tek i jak sobie z nimi radzic ?

Dalszy ciąg wpisu jest na blogu:

https://www.uwodzenie.org/jak-poznawac-i-podrywac-top-modelki-w-polsce-c...
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Mendoza

Nie rozumiem po co szukać i

Nie rozumiem po co szukać i naświetlać "słabości" jej charakteru. Tak robią Ci, którzy sami tych "słabości" mają na pęczki ale chcą od nich odwrócić uwagę.

Nie mówię, że to nie działa, MOIM ZDANIEM, jest to nierozwijające podejście dla samego używającego.

Piękne kobiety niekoniecznie są słabe, raczej samotne, bo mało kto potrafi w takiej dostrzec zwykłego człowieka i zbudować zwyczajną ludzką więź.

Na wszystkie stresy w

Na wszystkie stresy w podbijaniu do kobiet jest jeden prosty sposób.
Traktować jednakowo nie ważne jak wygląda.
Mnie zawsze interesowało to kim jest i co ma ciekawego do powiedzenia.
Uroda schodzi na drugi plan i może wyglądać jak modelka a to i tak zwykły człowiek ze swoimi kompleksami.