Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak Pisać z Dziewczyną, aby Ją Poderwać? 22 przykłady i zasady na 2020 r.

Portret użytkownika Admin

Jeśli nie wiesz jak pisać z dziewczyną w 2020, to jesteś w czarnej dupie. Mamy już rok 2020 i coraz rzadziej piszemy sms, a coraz częściej wysyłamy wiadomości przez Whatsap, Facebook Messenger, Badoo, Tinder czy Viber, aby ja poderwać.

Ale niektóre reguły pisania wiadomości z dziewczyną są niezmienne. Do takich reguł należą np.: (prawie) zawsze kończ pierwszy rozmowę lub pisanie, odczekaj X dni zanim napiszesz, zawsze w danym momencie rób coś bardziej cool niż ona.

Nie lubię tych zasad, ale wiem że potrafią być skuteczne zwłaszcza, gdy jesteś początkujący i nie wiesz co napisać i jak pisać z dziewczyną. Wtedy te triki przydają się do wstępnego podtrzymania znajomości, gdy panikujesz lub masz pustkę w głowie. Kto nigdy ich nie stosował niech pierwszy rzuci we mnie sms-em lub wiadomością.

Oto 22 zasady i wskazówki z przykładami z życia jak pisać z dziewczyną w 2020r. :

1. Jeśli nie chcesz być natrętny, nie wysyłaj 2 wiadomości z rzędu bez odpowiedzi dziewczyny.

Możesz to robić tylko, jeśli masz coś ważnego do powiedzenia, piszesz aby odwołać spotkanie lub upewnić się co do spotkania.

2. Pierwsze wiadomości.

W pierwszych kilka wiadomościach, to kobieta może mieć „przewagę”, w końcu to ty do niej piszesz i się o nią „starasz” / „zdobywasz” (Jeśli lubisz metafory „wojny” w aspekcie podrywu). Ciężko będzie ci odebrać kobiecie tę „przewagę”, jeśli jeszcze nie spaliście ze sobą albo nie jesteś "boskim" Massimo.

Po seksie często „władza” przechodzi do ciebie, no przynajmniej jej część. Zaakceptuj ten fakt i po postu bądź zabawny i flirtuj.

Zakładając, że wiadomości i smsy nie są po to, by kogoś poznać od podszewki, czy zadawać trudne pytania. To się robi już na spotkaniu. Raczej przed pierwszym spotkaniem chcesz nieco „oswoić dziewczynę” i wstępnie zainteresować niż poznać nawzajem wasze największe zalety i wady.

Więcej wskazówek , przykładowych rozmów masz u mnie na blogu:

https://www.uwodzenie.org/jak-pisac-z-dziewczyna-aby-ja-poderwac-22-przy...

zapraszam
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Heathcliff

Całość przeczytalem.

Całość przeczytalem. Zwłaszcza 1 - 10 pkt pełna zgoda

Zgadzam się. Najważniejsze by

Zgadzam się. Najważniejsze by nie rozpoczynać rozmowy od: "co tam" "co robisz". Dobrze jest zarzucić jakimś newsem lub innym oryginalnym tekstem, dzięki któremu ona ma sposobność do rozwinięcia konwersacji i zadawania pytań. No i oczywiście dążyć do rozmów o seksie, najlepiej zapytać o opinię jakiegoś filmu, w którym przewijają się stale te motywy - potwierdzone Wink

Portret użytkownika TenTypTakMa89

Czy tylko ja zauważyłem, że

Czy tylko ja zauważyłem, że wypowiedzi na whatsappie po angielsku są z takimi samymi błędami i sposobie pisania z obu stron? Laughing out loud ale ogółem poradnik dla początkujących jest dobry Smile

Portret użytkownika Admin

ja nie jestem orlem w ang. a

ja nie jestem orlem w ang. a dziewczyny tez nie byly nativami Wink

Ale to wszystko na nic.

Ale to wszystko na nic. Kobieta nawet jak masz cos lepszego do roboty i nie jestes nachalny i nie wysylasz co tam traci zainteresowanie

Pojsc na randke z kobieta z

Pojsc na randke z kobieta z Tindera graniczy z cudem

Portret użytkownika TenTypTakMa89

Pójść na randkę z tindera to

Pójść na randkę z tindera to banał, trafić na realnie piękną i normalną dziewczynę tam to graniczy z cudem Wink

Tinder to realny konkurent.

Tinder to realny konkurent. Musimy się z tym pogodzić. Uwodzenie tam jest o obniżonych standardach...