Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak Odzyskać Byłą Kobietę - opinia o poradniku Adepta

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Tak. Skorzystałem kilka miesięcy temu z poradnika "JOBK" Adepta i się tego nie wstydzę. Co więcej, nie jest to materiał sponsorowany, ani autoryzowany. Zabawne co nie? Zwłaszcza że w przeszłości często stawałem jawnie w opozycji do płatnych materiałów na temat uwodzenia oraz trenerów. Byłem sceptyczny do tego stopnia, że zniknąłem z podrywaj na kilka lat.

Wywaliłem kawałek grosza na ten materiał i powiem wam, że było warto. Chociaż by po to, żeby zmienić swoje myślenie i je usystematyzować. Skłamałbym, że nagle stałem się zwolennikiem coachingu i fanatykiem rozwoju osobistego. Bynajmniej. Uważam jednak, że warto zwrócić Adeptowi honor i otwarcie przyznać, że facet zna się na rzeczy i potrafi przekazać kawał dobrze podanej wiedzy.

Zanim przejdę jeszcze do oceny samego materiału. Zauważyć się da, że korzystanie z tego typu materiałów wiąże się z pewnym tabu. Jak ktoś używa, to się tym nie chwali. Nie chwali się tym bo często spotyka się z negatywną reakcją otoczenia i uprzedzeniami. Nawet tu. Nawet wewnątrz społeczności skupionej wobec budowania relacji z kobietami. Pamiętam sytuację, że przy piwie wygadałem się kumplowi (jego nick pozostaje do mojej wiadomości), że kupiłem poradnik, przeczytałem i mi pomógł. Przy jakiejś sprzeczce wsadził mi on później kilka szpil. Jedną z nich było: korzystasz z płatnych materiałów - jesteś zdesperowany.

No więc, tak. Kupując materiał Adepta, faktycznie byłem zdesperowany i nie ma w tym nic złego. Był to taki epizod mojego, życia. Niczym przysłowiowa kosa trafiłem na swój kamień - kobietę, która pomimo mojego długoletniego doświadczenia w "branży", sprawiła, że straciłem dla niej rozum. Dosłownie. Romans zakończył się bardzo bolesnym dla mnie rozstaniem.

Kupiłem więc poradnik. Zacząłem czytać. Pierwsze co pamiętam, to fakt, że faktycznie z miejsca przestałem robić głupie ruchy w kierunku byłej, bo znalazłem absorbującą lekturę, niby nic, ale w sytuacji rozstania i tego specyficznego stanu umysłu to dużo (kto przechodził, ten wie). Materiał był bardzo rzetelny, usystematyzowany i co najważniejsze nie obiecywał gruszek na wierzbie. Od początku realnie stawiał sprawę "na tym etapie nich nie ugrasz - ogarnij się".

Zacząłem wdrażać porady w życie i one faktycznie działały. Stopniowo odzyskiwałem kontakt z ex po dość dramatycznym rozstaniu. Jednak, żeby sielanki nie było za dużo, poczułem się zbyt pewnie i wszystko koncertowo, z braku lepszego słowa "spierdoliłem". Zirytowałem się kursem, zirytowałem się całą sytuacją. Odpuściłem na jakiś czas.

Przy pomocy klina. Potem była następna i kolejna i jeszcze jedna.

Aż trafiłem na dziewczynę, z którą postanowiłem zbudować coś nowego. Tak się złożyło, że po kilku tygodniach znajomości ta też postanowiła zakończyć naszą znajomość. Tu, zdążyłem już przetrawić wszystkie materiały Adepta jeszcze raz i tym razem zastosowałem je z o wiele większą efektywnością na obu z ex i zadziałały w 100%.

Mogłem odzyskać obie. Obie chciały mojego powrotu. Wybrałem tą drugą i jestem z nią do dziś. Bo tak się drodzy Panowie i drogie Panie składa, że gdy możesz wybrać, z kim chcesz być, to powinieneś wybierać najlepszą dla siebie opcję. Tak też zrobiłem i obym się nie pomylił.

Podsumowując. Po materiał sięgną w pierwszej kolejności ludzie przyparci do muru. Niestety, żeby w pełni z niego skorzystać, to trzeba nabrać szerszej perspektywy, o czym Autor wspomina w swoich poradnikach (no ale kto by go tam słuchał, jak zależy nam na czasie). Pełną wartość materiałów doceniłem dopiero przy drugiej próbie skorzystania z nich. Pozwoliło mi to zrozumieć ich głębszy sens i wprowadzić te porady w życie, zaadaptować na własne potrzeby nie w sposób wybiórczy, a maksymalizujący ich efektywność, dostosować do własnych doświadczeń. Była to jedna z bardziej rozwijających rzeczy w moim podejściu do relacji damsko-męskich, jakich doświadczyłem. Teraz o wiele łatwiej prowadzi mi się związek.

Uważam, że jestem Adeptowi tę opinię po prostu winien.

Pozdrawiam.

Odpowiedzi

"Uwaga! Tematy odzyskiwania

"Uwaga! Tematy odzyskiwania ex, powrotów do byłych kobiet - są tu zabronione i będą USUWANE. Jeśli już chcesz, to szukaj rozwiązania na www.jakodzyskacbyla.pl."

Oprócz tego, że ten blog nie wniósł dla mnie zupełnie nic to jest to zwykła reklama oraz sam fakt, że jest o odzyskiwaniu ex.

Oczywiście nie ujmuję niczego Adeptowi, bo zna się na rzeczy i jego blogi, wpisy bardzo mi pomagają.

Portret użytkownika SiuX

Myślę, ze zamiast bloga na

Myślę, ze zamiast bloga na podrywaju mogłeś napisać opinię u Adepta na stronie Smile

I tak nadal jestem przeciw powrotom do byłych. Ale życzę Ci powodzenia.

Portret użytkownika Admin

Dziekuje za opinie i cieszę

Dziekuje za opinie i cieszę się, że się udało. Przelew oczywiście już poszedł Wink Smile

A tak serio, z ciekawosci: "poczułem się zbyt pewnie i wszystko koncertowo, z braku lepszego słowa "spierdoliłem" co sie wtedy stało?

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Hmm poszedłem na żywioł i

Hmm poszedłem na żywioł i wykonałem zbyt wcześnie nerwowy-deklaratywny ruch. I pokłóciliśmy się do tego stopnia, że poszły blokady na socjalmedia. Żeby było zabawniej, to nie zamknęło mi kompletnie drogi do odzyskania tej dziewczyny, tylko wydłużyło ją o kilka miesięcy. Sama się przypomniała po jakimś czasie pod byle pretekstem i szukała kontaktu.

Hajs się musi zgadzać Smile

Portret użytkownika Admin

"Hmm poszedłem na żywioł i

"Hmm poszedłem na żywioł i wykonałem zbyt wcześnie nerwowy-deklaratywny ruch."

czy to znaczy, że dales jej ultimatum? cos w stylu wracamy do siebie albo zegnam?

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Coś w tym stylu

Coś w tym stylu Smile

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Teraz taka mała errata do

Teraz taka mała errata do nieprzychylnych komentarzy. Dlaczego zamieściłem tu ten wpis?

Przede wszystkim. Do niedawna byłem jawnym przeciwnikiem płatnych materiałów, a tym bardziej trenerów uwodzenia. Teraz, gdy przekonałem się o tym, że mogą być one przydatne - do momentu gdy sam decydujesz czy warto z nich skorzystać, czy też nie, mam stosunek neutralny. Postanowiłem więc bez zdradzania kuchni zrecenzować materiał Adepta właśnie Tu, na podrywaj.org.

Dlaczego tu, a nie na jego stronie?

Jak wspomniałem we wpisie, wśród społeczności pokutuje przekonanie, że materiały płatne to zło wcielone. Też tak kiedyś myślałem. Oczywiście spodziewałem się negatywnych opinii. Przecież korzystanie z tego typu wiedzy jest wśród nas stygmatyzowane. Często jawnie, a czasami w sposób zawoalowany. Nikt nie powie Ci wprost że to złe, ale będą krzywo patrzeć.

No to teraz macie szczerą i niesponsorowaną opinię, kolesia, którego część z was zna osobiście, a jeszcze większa kojarzy z udzielanych komentarzy. To zupełnie coś innego niż opinia na stronie producenta kursu. Nie każę wam przecież od razu kupować. Ale mówię, jest to wartościowy towar. Dużo z niego wyniosłem, a sięgając po niego nie byłem, aż taki zielony.

PS. Regulaminowy zakaz dotyczy przede wszystkim tematów z pytaniami na temat tego w jaki sposób to zrobić, a nie opinii o materiałach na ten temat. Długo się zastanawiałem w jaki sposób ugryźć temat, żeby regulaminu nie złamać.

Czy w jakis sposob te

Czy w jakis sposob te materialy pomogly Ci wrocic do tej "kochanki" co opowiadales, czy juz jest skreslona na maksa?

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Tak, ale w ostatniej chwili

Tak, ale w ostatniej chwili to ja zrezygnowałem z tej znajomości. Ona co jakiś czas przypomina o swoim istnieniu.

Gdybym miał napisać swój

Gdybym miał napisać swój poradnik "co zrobić by ex chciała wrócić" to brzmiałby tak:

1. Zero kontaktu
2. Mocna praca nad sobą
3. Mocna praca nad sobą
4. Mocna praca nad sobą
5. Zbieranie żniw punktów 2-4- czyli: spotkania z pięknymi kobietami, stanie się wpływowym człowiekiem, dobra sytuacja materialna.. Smile

Od JOBK zaczęła się moja

Od JOBK zaczęła się moja historia z samorozwojem. Dzięki Adeptowi, na którego trafiłem przypadkiem w akcie desperacji, dzisiaj moje życie jest o niebo lepsze. Jednak osiadłem na laurach i przestałem kultywować to. Po dwóch latach wróciłem do JOBK i wiecie co ? Teraz to mam wybór, którą byłą kobietę chce "odzyskać, choć bardziej pasuje tu słówo "wybrać". Jednak chyba postąpię inaczej niż autor i wybiorę 3 nowa opcję a do tego czasu dalej będę regularnie sypiał z dwójką moich ex-kobiet.
Cały szacunek do Adepta, niebawem będę zaopatrywał się w jego cały zestaw.

Ps. Nic nie trwa wiecznie ale dlaczego przez tą chwilę nie mogę "zjeść ciasto i mieć ciastko" ?

Portret użytkownika Kensei

Całe Twoje życie stary jest

Całe Twoje życie stary jest chwilą, możesz.

Pytanie czy chcesz.

to jest akurat dobre, nie

to jest akurat dobre, nie znam poradnika .. ale niech zgadnę

Zniknij i wróć inny. Problem w tym, że jak wrócisz inny to nie będziesz już jej chciał.

Tak sobie pomyślałem o sobie, że same chciały wracać, te które podrywałem i nie wyszło, same zaczęły podrywać.

W skrócie praca nad sobą i tyle.

jak ?
- zmiana stylu
- - 30 kg
- nowe cele
- energia i entuzjazm

a najbardziej chyba je denerwuje, gdy jesteś szczęśliwy Laughing out loudLaughing out loud

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

No widać, że nie znasz

No widać, że nie znasz poradnika. Wink

Adept ma skuteczną metodę bez konieczności znikania (skuteczną bo ją testowałem, jaką nie powiem bo to know how porasbika), ale przecież znów wiesz lepiej... Smile

nie o to chodzi, chodzi o to,

nie o to chodzi, chodzi o to, że dla mnie zabawą jest szukanie rozwiązań, może dlatego czasem jestem oporny ; )

tylko widzisz znów to było skuteczne Laughing out loud mimo, że po swojemu.. no i co ja na to poradzę, że jestem cudowny ! Smile

Gdybym miał wybrać swoją 1 zaletę to szukanie rozwiązań. 1 wada to też szukanie rozwiązań. Bo czasem przepalam za dużo energii na szukanie rozwiązań, których można by się nauczyć i załatwić to szybciej. Racja, nie racje - co za różnica. Coś działa lub nie.

A poradnik na pewno jest dobry.

pozdro

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Raczej lubisz generalizować i

Raczej lubisz generalizować i upraszczać. Co do zasady jest w porządku, ale często zaburza obraz. Brzytwa Ockhama nie zawsze działa najlepiej Wink

Piona!