Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

[Hardcore] Kobieta obrzuca Wyzwiskami – jak ją uspokoić i zdobyć

Portret użytkownika Admin

Oto jedna z archiwalnych ciekawych sytuacji. Dziewczyna z miasta Khon Kaen w Tajlandii. Rok 2016. Pogrubiony tekst pisałem ja.
Poznaliśmy się przez portal randkowy podczas mojego pobytu w Tajlandii w 2016r. Jednak nie mogłem tak od razu przylecieć, bo miałem inne plany. Chciałem też przy okazji zwiedzić miasto Khon Kaen oraz cały rejon Issanu (północno wschodnia, mało turystyczna część Tajlandii). W pewnym momencie ona stwierdziła, że jestem oszustem, bo nie chcę do niej przyjechać. I że ona zaczęła się z kimś (białym) spotykać. No i nie jest mną już zainteresowana.

Teraz myślę, że to było kłamstwo, a ten wspomniany biały był jej ex. Oto finałowa część rozmowy z nią. Tłumaczenie jest luźne. Często trzeba się domyślać co Taj lub Tajka dokładnie mają na myśli, bo angielski traktują dość swobodnie. Mój też nie jest jakiś wybitny Wink ale wystarczający, aby podrywać za granica.

W pewnym momencie ona zamienia się w „potwora” i zaczyna obrzucać mnie wyzwiskami. Zobacz jak sobie z tym radzę.

Jeśli czegoś nie rozumiesz (bo pominąłem jakiś fragment rozmowy, albo ja coś o niej wiem z kontekstu, a tu w tekście nie jest widoczne – daj mi znać w komentarzu. Dodam opis wyjaśniający co i jak). To co ja tu robię w rozmowie to TYLKO jeden ze sposobów poradzenia sobie z sytuacją. Tutaj celowo prowadziłem rozmowę z nią, mimo jej wyzwisk. Wszystko po to, aby w ramach eksperymentu odkryć sytuację i nauczyć się czegoś nowego o reakcjach kobiet i radzeniu sobie.

Dziś pewnie nie miałbym tyle cierpliwości i przestał z nią pisać. Takie rozmowy nie zawsze są zdrowe dla nerwów. Często kobiety nie okażą się warte czasu jaki się im poświęci. Więc doceń to, że ja straciłem sporo czasu i energii, aby Ci pokazać niektóre nietypowe sposoby radzenia sobie z kobietami.

Cała rozmowa i screen shoty z rozmowy u mnie na blogu:

https://www.uwodzenie.org/hardcore-kobieta-obrzuca-cie-wyzwiskami-jak-ja...

Adept

ps. dla niekumatych, albo "inteligentnych inaczej" wanna-be-pua: Ta rozmowa jest eksperymentem, robię tu różne rzeczy, których zazwyczaj nie używam w rozmowach, natomiast jest ciekawą wariacją na temat różnych "nietypowych" zagrań wobec kobiet, nietypowych testów, ostrych sytuacji. Niezależnie od tego czy ona jest Tajką czy Hiszpanką, kobiety mogą reagować neurotycznie - a tu pokazują jak się tym nie przejmować i iść po swoje.

Zazwyczaj z Polkami używałbym więcej droczenia i humoru, ale ponieważ Tajki ( w ogóle Azjatki) słabo rozumieją subtelny flirt, niuanse droczenia po angielsku - tutaj tego nie robię.

Odpowiedzi

Nie żebym krytykował -

Nie żebym krytykował - absolutnie nie o to mi chodzi, ale czy warto w ogóle starać się o kobietę, która jest furiatką i jeszcze wyzywa?

Portret użytkownika Admin

Nie warto. Ja to czasem robię

Nie warto. Ja to czasem robię tylko z nudów, ciekawości i dla eksperymentu.