Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dlaczego na Szkoleniach Nie Ma Kobiet Jako Instruktorek

Portret użytkownika Admin

Dziewczynom ciężko przychodzi dać sensowne rady na początkowy etap znajomości. Mogą być pomocne do rozgryzienia co poszło nie tak np. na randce. Ale nie potrafią konstruktywnie doradzić co facet ma powiedzieć do nieznajomej, jak ją zainteresować, co zrobić, aby było dobrze. Raczej kobiety wiedzą czego facet NIE POWINIEN ROBIĆ niż CO ROBIĆ. Nawet porady stylistek często nie są do końca dobre. Bo one dobierają ubiór mężczyzny pod kątem samej siebie i tego co jej się wydaje, że podoba się kobietom. Jej porady mogą być bliskie lub dalekie od prawdy. No i ona dobiera strój nie pod kątem kobiet, które on naprawdę chce. Zabawne są sytuacje, gdy to dziewczyna musi np. napisać pierwsza do faceta. Albo wykonać pierwszy krok. Trafiam na takie sytuacje. Także wśród moich czytelniczek, które pytają mnie o rady.

Czytasz sposoby dziewczyn na otwarcie rozmowy i zazwyczaj są beznadziejne. Dlaczego? Bo nigdy wcześniej same nie musiały tego robić. Nigdy wcześniej nie musiały się zastanawiać nad tym jak to robić, jak zagadać do faceta, którego nie znają, a im się podoba. I dlatego wychodzą wtedy takie kwiatki jak „Hej. Jak minął twój weekend?”, „Hej, co słychać? Co u Ciebie?”, „hej często tu przychodzisz?”. Kobiety zachowują się w podrywie facetów (gdy to one mają zacząć i poderwać) tak samo jak nieudolni towarzysko mężczyźni. Jeżeli na pierwszy rzut oka nie powalą faceta urodą na kolana, to dalej niewiele potrafią zrobić. Jednak… niemal wszystkie kobiety myślą, że spokojnie mogłyby być instruktorkami dla facetów, bo to przecież BARDZO ŁATWE. Nie. Nie jest łatwe. Ale kobiety nie mają tego świadomości.

Wszedłem na kobiece forum - wątek o podrywie. I oto jaki bzdury tam zobaczyłem:

Oto Naiwne Porady Kobiet godne orderu BRAVO GIRL:

„Pytasz jak nas zdobyć ? a mianowicie najlepiej, aby pokazać kobiecie, że Tobie zależy.”

„Najlepiej trzeba pokazać dziewczynie, że zależy Ci na niej i nie chcesz innej. I najlepiej na początku poznajcie sie dobrze. Nic na szybko. „

Dalszy ciąg artykułu na moim blogu:

http://www.uwodzenie.org/dlaczego-na-szkoleniach-z-uwodzenia-nie-ma-kobi...

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika TYAB

Kiedyś pyt się

Kiedyś pyt się koleżanki...

Słuchaj Kaśka związek mi się wali, jak rozpalić go ponownie...

Trzeba się starać, musisz się starać i pokazać , że ci zależy...

Wink

I się kurwa starałem...;-)i dupa wyszła. W ciągu 3 dni kopnelanie w dupe.