Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Bycie pieskiem kobiety i własna głowa. 4 pytania dla nowych.

Portret użytkownika VJED

/flow mode on

Czy jestem pieskiem?
Jak nie zostać pieskiem?
Czy jestem wartościowy?
Jak zdetonować własne bariery?

Witam serdecznie.
Blog poruszający kilka najistotniejszych pytań, młodego nieuformowanego umysłu chłopca, któremu dopiero rosną jajka. W tym miejscu polecam zaparzyć sobie kawę, tudzież herbatę i raczyć się lekturą jak poranną gazetą. I odłóżcie te energetyki, prędzej czy później przeżrą Wam flaki.

Czy jestem pieskiem?
Odnoszę się tutaj do postawy chłopca, który sam prezentuje się jako „chętny do wycierania”. Pomyśl, jeśli kobieta rzuci Ci patyk i powie, że ucieszy się jeśli jej go przyniesiesz, to przyniesiesz? Jeśli w tym miejscu odpowiedziałeś „tak” to poszukaj sobie wygodnej obroży i kagańca. Po cholerę jej ten patyk, skoro sam w czasie uganiania się za nim możesz dać jej więcej powodów do radości. Niech za patykiem gonią inni. Jeśli chcesz jej pieskować, to zawsze stawiaj swój warunek, np: „przyniosę Ci ten patyk ale chwile potem ma leżeć pod poduszką jak będę z Tobą oglądać film z butelką wina.” Wink

Jak nie zostać pieskiem?
Jakiej postawy unikać już wiemy, teraz jak nie dać się złapać w sieć i nieświadomie wpaść do tej dziury z napisem „sługus”.
Piękne kobiety mają mnóstwo adoratorów. Takich facetów, którzy wystawiają ją na piedestał, dlatego że jest ładna. Nawet nie wiesz jak, paradoksalnie, zaplusujesz mówiąc takiej kobiecie, że ma nos jak ziemniak, ale Twój wujek też miał taki i przez to wydawał Ci się bardziej przyjazny. Ale tu nie o tym. Jeśli już jesteś w jakiejś relacji, związku, czy FF to pamiętaj, że to Twój samolot i to Ty go pilotujesz. Jeśli nagle, dasz poprowadzić kobiecie, która nie ma o tym pojęcia, to w najlepszym wypadku lekko zejdziecie z toru a w najgorszym rozpieprzysz się na bezludnej wyspie z kozą, jak Robinson Crusoe. Co do bezludnej wyspy, nie zamykaj się na znajomych, przyjaciół i KOLEŻANKI. Inaczej, jeśli posypie Ci się relacja, którą złudnie uważałeś za najważniejsza rzecz w życiu, zostaniesz sam. No ewentualnie ze wspomnianą kozą. Trzymaj stery i na bieżąco sprawdzaj, czy dobrze lecisz.

Czy jestem wartościowy?
Stań nago przed lustrem i powiedz do siebie kilka zdań o sobie. Jeśli potrafisz przekonać sam siebie, przekonasz każdego. Tylko nie rób tego na środku galerii. Jeśli jesteś wartościowym człowiekiem, to nieświadomie będziesz przyciągać do siebie innych. To cała, niesamowicie skomplikowana teoria tego punktu.

Jak zdetonować własne bariery?
Tak, zdetonować. One mają pierdylnąć jak world trade center. Masz chcieć zrobić w swojej głowie absolutną rewolucje. Jeśli już wiesz, że jesteś wartościowy, wiesz dzięki czemu i wiesz kim jesteś, to opieraj się na tym. Masz ochotę powiedzieć dziewczynie, że podoba Ci się jej tyłek? Powiedz. Najwyżej dostaniesz w pysk. Tak pokazują filmy. W życiu, w najgorszym wypadku powie Ci, że jesteś chamem i zależy Ci tylko na jednym a potem będzie za Tobą gonić, bo nikt nigdy nie zdobył się na to, żeby jej to powiedzieć. Ograniczenia są w głowie. Chyba, że chcesz przenieść ciężarówkę na plecach ale mądry człowiek mierzy siły na zamiary.
I na Boga, czy w co tam wierzysz. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Daruj sobie maski. Kobiety mają roentgen w oczach i prędzej, czy później ją prześwietlą.

/Flow mode off

Dziękuje za uwagę. Umyj kubek.

Odpowiedzi

Piękne.

Piękne.

Portret użytkownika toxicke

HAU HAU : ) dobre propsy

HAU HAU : )

dobre Smile propsy Vedżaj Smile