Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

7 PRO-tipów na Związki z Kobietami

Portret użytkownika Admin

1. Uważaj na przewartościowanie kobiety w związku

Wielu facetów traktuje dziewczynę jak boginię w związku i wskutek tego, wszystko się potem wali. Jak nie przewartościowywać kobiety, kiedy już wszedłeś w związek?

Przewartościowywanie kobiet w związku jest oparte o działanie pod wpływem emocji zauroczenia. Warto jest zatrzymać się, odłożyć emocje na bok i zastanowić się, co ta kobieta robi dla Ciebie? Poza tym, że jest w Twoim typie fizycznym i czujesz „motylki”. Wziąć sobie kartkę, długopis i wypisać wszystkie rzeczy, które ona robi dla Ciebie.

Najlepiej też by było tę kartkę przydzielić na pół i wypisać to, co Ci się wydaje, że robi, a to, co faktycznie robi, bo to, że ona ładnie wygląda, to nie jest wszystko. Natomiast ona np. dobrze dla mnie gotuje, jest w stanie zrobić fajnego drinka, wychodzi czasem z inicjatywą spotkania, chwali mnie w oczach swojej rodziny, czy swoich bliskich. To są realne rzeczy, na bazie których możemy poznać realną wartość kobiety, a nie tylko ILUZJĘ w swojej głowie. Czyli odsuń emocje na bok i zastanów się, jaka jest jej inwestycja w naszą relację, na bazie której ja oszacuję, jak bardzo ona jest dla mnie ważna.

2. Problemy z zazdrością o dziewczynę.

Gdy np. na domówce ona tańczy z innym facetem, w 90% nie robisz z tego wielkiej sprawy. On ją podkręca, ale to ty z nią wrócisz do domu. Miej to przekonanie zawsze w głowie. Oni mogą robić wszystko, ale to ja jestem tym mężczyzną, który wraca z nią do domu. To nie jest żadnego rodzaju walka, jesteś ponad tymi kolesiami, sypiasz z nią. Jesteś jej facetem, nie musisz z nimi konkurować .

ciąg dalszy na blogu:

https://www.uwodzenie.org/7-pro-tipow-na-zwiazki-z-kobietami/
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika NiCo

Fajny artykuł i wgl to

Fajny artykuł i wgl to szacuneczek adminie za tą wenę twórczą. Fajne, że jesteś tak dlugo w branży i nie kończą Ci się tematy.