Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

5 Powodów Dlaczego Ona Wybrała Innego Faceta Zamiast Ciebie

Portret użytkownika Admin

Spotykasz się z dziewczyną kilka razy. Wydaje się że wszystko idzie dobrze. Nawet się z nią całujesz i bzykasz. I potem nagle dziewczyna zmniejsza kontakt, staje się oschła, a Ty wkrótce dowiadujesz się, że ona spotyka się z kimś innym. „Ale jak to? Dlaczego?!” pytasz sam siebie. Widzisz na fejsie jak ona bawi się z innym facetem, który nie wygląda, żeby był Fantastyczniejszą Wersją Ciebie. Co się stało? Dziś chcę Ci dać na to odpowiedź.

Na sam początek muszę postawić sprawy jasno, randkowanie i kontakty z kobietami nie są fair. Wielu moich czytelników czy uczniów pyta się (a najwięcej o to pytają fani Red Pill i MGTOW), dlaczego muszą się starać, uczyć uwodzenia/podrywu, odpowiednio wyglądać, mieć ambicję, zasoby, budować swój charakter, pewność siebie itp. Musisz to przezwyciężyć. Świat ogólnie nie jest sprawiedliwy. Nigdy nie był i nie będzie.

Nie jest fair to, że mili, sympatyczni ludzie umierają w wypadku, małe niewinne dzieci umierają na raka kiedy mają 6 lat, słodkie misie koala palą się w pożarze, a Putin nadal żyje. Nie jest sprawiedliwe, że 90% bogactw jest w rękach 10% ludzi świata. Tak samo nie jest fair, że przystojni czy bogaci faceci mają łatwiej z kobietami.

Ale tak już jest. Tak jest świat zbudowany.

Także, gdy ktoś jest naturalnie (lub wyuczony sposób jak ja) skuteczny w relacjach z kobietami i ma dużo seksu albo wiele kobiet chętnych do związku, a ktoś inny wciąż ma problemy z kobietami i celibat. Nic nie jest sprawiedliwe. Naiwną wiarę w sprawiedliwość na świecie możesz wybić sobie z głowy. Poczucie krzywdy czy pragnienie sprawiedliwości nie pomoże Ci dotrzeć do sukcesu. Nie ma i nie było w historii momentu, w którym wszystko jest sprawiedliwe, a ludzie i rzeczy równe sobie. Próbowano to zrobić w czasach komunizmu / socjalizmu i nie wyszło. Przyzwyczaj się do tego, bo tak działa świat.

Dlaczego dziewczyna wybrała innego faceta zamiast Ciebie?

Zobacz cały wpis tutaj:
https://www.uwodzenie.org/5-powodow-dlaczego-wybrala-innego-faceta-zamia...

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Rzeczowo. Bardzo fajny wpis,

Rzeczowo. Bardzo fajny wpis, rozwiazuje większość tego typu rozterek. Zgadzam się w 100%. I cóż, chyba jest nas dwóch, którzy potrafią odwrócić sytuację.

Bo miał lepszą GRĘ

Bo miał lepszą GRĘ

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Tomb Raider?

Tomb Raider?

Niby oczywiste, ale

Niby oczywiste, ale kompilacja tej wiedzy jest nie do przecenienia. Bardzo dobrze, że ten tekst się pojawił.